Photography

Scary photography

28. března 2013 v 16:19 | El.
Jak už jsem v jednom článku zmiňovala, spala u mě sestřenice a co by to bylo za spaní kdyby jsme zase něco nevyfotily, že :D tentokrát jsme ale fotily v noci a skončily jsme asi o půlnoci :D nejdřív jsme dělali roztomilého andílka, ale potom jsme začali Domču tak vylepšovat až z toho vznikla strašidelná mrtvá nevěsta.Přeju sladké sny ..

Fotky z karnevalu

16. března 2013 v 21:19 | El.
Tak je to tady. Jak jsem vám slíbila. Už jsem se o tom zmiňovala na facebooku i tady na blogu, že půjdu fotit na dětský karneval u nás ve vsi. Domluvila jsem se s kamarádkou, která má taky zrcadlovku a byli jsme tam ještě s pár lidma s naší školy.

Nakonec to bylo bezva. Ikdyž to vypadalo, že sme se tam přišli jemom najíst a vykoupit tombolu :D ale nakonec vzniklo pár snad povedených fotek. Ty děti byli tak akční, že bylo těžké je zachytit :D většinou jsem využívala chvíle když se hrála židličkovaná a oni si sedli. :D!

Doufám, že už se oteplí abych mohla více fotit, tadyto počasí mě vážně nebaví a navíc se v tom nedá nic vyfotit. Minulý rok jsme 17. března jeli do Prahy na Matějskou a byli jsme v tričku a teď?!


Fotím II Příroda

16. března 2013 v 12:47 | El.
Myslela jsem, že když mám novou zrcadlovku tak budu přidávat neustále fotky, ale příroda pořád nějak nespolupracuje a tak za tu dobu, co jsem něco cvakla se mi jich pár naschromáždilo tak vám je sem dám.

Dneska jdu fotit na dětský karneval, tak potom jestli budete chtít tak přidám fotky.


Fotky - Masopust 23.2.

24. února 2013 v 21:05 | El.
V minulém článku jsem psala, že jsem byla foti masopust a jedna slečna mi napsala, ať sem přidám fotky a tak teda je sem dávám. Bohužel jich moc nemám, protože dost chumelilo a tak jsem nechtěla vytahovat ti zrcadlovku aby mi moc nenavlhla, přece jenom jí mám 3 dny a ještě se o ní bojím, když jsem si na ní sama našetřila tak vím, jak je těžký sehnat 10 000 :D

ale tak přece jenom tady nějaké fotky máte. Podle mě je to moc hezký, když se takhle drží staré tradice. Celý masopustský průvod se mi moc líbíl a třeba příští rok půjdu taky za masku. :D Moje máma + teta a ještě jedna jejich kamarádka šly za lidojetky :D a měli to vážně moc pěkný :D

Začínám s Canonem

24. února 2013 v 15:47 | El.
V pátek jsem šla úplně poprvé na focení s mojí novou zrcadlovkou a rovnou jsem se dala na focení koní. V sobotu se u nás ve vsi konal masopust, tak to jsem fotila. Pokud chcete fotky z masopustu vidět tak napište, sem do článku jsem je nedala. A dnes jsem se šla jen tak sama projít s foťáčkem a vyfotila pár snímků.

Ještě se s ní učím tak na to berte ohledy a k tomu zkouším fotit na manuál tak to není úplně dokonalé, ale to se časem naučím :)


Photography El. - Mrzne..

8. prosince 2012 v 12:16 | El.
To focení mě fakt chytlo. Vím, že článek s fotkami tu byl nedávno, ale já mám málo nápadů na články a narozdíl od toho mám hodně fotek. Dneska ráno jsem šla se psem na procházku. Vyběhl na nás takovej velkej pes .. dělala jsem co sem mohla aby se neporvali bylo to fakt strašný. Potom naštěstí utekl a tak jsem šla dál .. úplně se mi klepali ruce, ale i tak se mi nějaké fotky musím říct docela povedli. Tak co myslíte?

Photography El. - Mix

5. prosince 2012 v 21:09 | El.
S tím focením jsem se fakt rozjela. Všeude kam jdu si nosím ten svůj polorozbitej foťák a fotím každou kravinu co mi vleze do cesty. Za posledních pár týdnů se mi naschromáždilo pár fotek, které jsem vám ještě neprezentovala. Vybrala jsem ty nejpovedenější, idkyž to neni žádná slváva, ale co se dá dělat. Baví mě to a je mi jedno, že mi to absolutně nejde. :D


* Ta sexy věc, co nevim jak se jmenuje, ale už jí fotím tak po 1551652845161 krátý :D

Photography El. - růže

14. listopadu 2012 v 6:28 | El.
Do toho focení jsem se zase konečně ponořila. Věř, nebo ne .. šetřím si na nový foťák. Šetřím teprve měsíc a už mám světe div se 2000 .. takže my to jde zatím dobře, ale to asi proto, protože jsem měla svátek a ještě jsem potřebovala nový boty, na který mi babička přidala a pak máma ty peníze ni nechtěla. Takže bomba :D už jsem všem řekla ať mi k narozeninám i k vánocům dávají spíš peníze, než dárky a souhlasily, že aspoň nemusej nic vymejšlet. Takže pohodička, jenže než našetřim to bude ještě chvilkz trvat. Asi nechci zrcadlovku za 14 000, spíš nějakej lepší, vymoženější foťáček za 8-čku.

Dneska máme ve škole nějaké divadlo, vůbec nevim co to bude, ale hlavně že díky němu píšeme čtvrtletku z matiky až ve čtvrtek. A už se blíží třídní schůzky .. ááá ..


Photography El. - Kapky

25. října 2012 v 6:00 | El.
Už dlouho jsem nepřidala žádné fotky. Po tom co se mi rozbil foťák se mi ani nechtělo, ikdyž s nim jde vlastně úplně normálně fotit. Jde o tu prasklinu, která vlastně ani potom na počítači neni vidět. Po delší době jsem se do toho zase dala. Tyhle fotky nic moc, ber to s rezervou ;)


Fotky Krkonoše 2012

20. května 2012 v 18:47 | El.
Jak možná víte byla jsem od 9. do 13. května v Krkonoších na prodlužený víkend. Byli jsme téměř až na hřebenech Krkonoš, ale zima nebyla, jenom v sobotu. Tady máte tři fotky. :)


Fotím.. II Káč, káč, káč

14. dubna 2012 v 6:00 | El.
Fotky jsou nic moc. Kačeny nechtěli spolupracovat :D Kvalita je nízká, protože jsem je dost přibližovala a furt mi někam odploivali :D

Fotím.. II Kočka Majda

27. března 2012 v 6:00 | El.

V pátek 16.3. jsem byla venku s kámoškama a chvíli před tím než jsme šli domu, šli jsme vyprovodit kámošku a ještě jsem si tam vyblejskla její kočku. :) Je nádherná. Zvířata moc nefotím, ale ona byla fotogenická :D


Fotím.. II Orchideje

9. března 2012 v 12:00 | El.
Tyhle fotky jsou asi 10 dní staré, ale řekla jsem si že je sem dám ať je taky nějaký změna. Byla jsem u babičky a měla tam kráané orchideje ;) .Snad se budou líbit.


Fotky II 28.1.

29. ledna 2012 v 12:00 | El.

Alóóóóóóóóhááá :P


Včera jsem šla ven se psem a brala jsem si foťák ;) Venku je všechno suchý a ošklivý,takže jsem asi z 50 fotek vybrala dvě nejhezčí ;) Dala jsem je do černobílé barvy,veřte,že v té barevné nevypadali zrovna nejlíp ;) Nijak víc sem je neupravovala. ;)
-------
-První fotka se mi celkem líbí ;) Tadyty ehm vodopádky? :D Nevim jak to nazvat :D Ste už mohli vidět v rubrice fotky, ale fotila jsem je na podzim s barevnými stromy, takže fotka je veselejší narozdíl od téhle :)


-Celý článek-

Fotky // Plastové diamanty

11. listopadu 2011 v 19:55 | El.
Máme doma takové ozdobné plastové diamantíky a mě se strašně líbily,tak sem s nima nafotila pár obrázku a z nich sem vybrala dva nejlepší,určitě ještě někdy nějaké nafotim!:)*


Fotky // U rybníka ♥

10. listopadu 2011 v 20:22 | El.
Barevný to nebylo takový jako černobílí.. ;)

Fotky // ČERNOBÍLÉ

6. listopadu 2011 v 14:57 | [E]louš.[ek]
Tyhle fotky jsou ještě z podzimních prázdnin,myslela sem že sem je smazala a dneska sem je vyhrabala..:)
Fotky // Podzim

31. října 2011 v 13:33 | [E]louš.[ek]
Tu sem fotila předvčírem na procházce s pejskem..:) Docela se mi líbí..:) A už se ukazujou podzimní barvičky..:)Fotky // Barvičky u louky

29. října 2011 v 11:22 | [E]louš.[ek]
Ahojte.Takže tady mám ještě fotečku ze včerejška.Nazvala sem to barvičky u louky..:D řikám že na názvy moc nejsem :D Protože je to barevný a je to u louky..:D Jak logické :D

Fotky // Mimo dopravní obsluhu =D

28. října 2011 v 20:36 | [E]louš.[ek]
Nojo,já už vyfotim každou ptákovinu :D :D

Fotky // Jak to sakra nazvat? =D

28. října 2011 v 20:28 | [E]louš.[ek]

Nojo to sem celá já:D nemám žádný skvělí nápady:D Takže tahle fotka se jmenuje prostě: Jak to sakra nazvat? =D

:D :D :D :D :D

Fotky // Do fotosoutěže

24. října 2011 v 19:25 | [E]louš.[ek]
Na blogu http://domskinix.blog.cz sem se přihlásila do fotosoutěže a jako třetí téma sme dostali HUDBA.Nakonec sem tam odeslala fotku,která je asi měsíc,možná měsíc a půl stará a přidala citát./V překladu "Hudba je řeč andělů" / v angličtině se mi zdál hezčí :
Music is the speech of angelsFotky // Venku - Červánky a zapadající sluníčko ♥

24. října 2011 v 17:52 | [E]louš.[ek]
V pátek když sem byla se psem venku sem nafotila pár obrázku oblohy,páč zrovna krásně zapadalo slunce + byli červánky což je nádherná kombinace a už napohled to vypadá moc krásně.Mě osobně se fotky docela líbí:)Fotky // Venku

18. října 2011 v 20:26 | [E]louš.[ek]
Ahojky,tak dneska když sem byla vebku se psem,tak sem vybleskla pár foteček..:) Upravila sem barvy a kontrast..:) Doufám,že se líbí..:)

Fotky // Ruce =P

30. září 2011 v 17:18 | [E]louš.[ek]


 
 

Reklama