Můj deníček

Nová závislost

9. listopadu 2015 v 21:12 | Eliška P.
Asi jsem si našla novou závislost. Mě to vlastně bavilo pořád, ale nikdy jsem na to neměla čas. Teď pořád nemám čas, ale rozdíl je v tom, že si ho vždycky udělám (nejlépe tím, že odsunu učení na důležitou písemku apod.). Ne, opravdu jsem nezačala brát drogy, jen jsem se zamilovala do kreslení a kreslím pořád. Bohužel nejčastěji ve škole místo toho, abych si psala zápisky z hodin. A pak se divim, že se mi zhoršily známky.

Začalo to asi tím, že jsem byla o prázdniny s kamarády u nás na chatě a výjímečně jsme si večer nevyndali flašky s chlastem, ale vyhrabali jsme si moje staré pastelky, které jsem tam měla. Ano, takže vážně jsme v 17, sami na chatě, večer všichni kreslili .. i kluci i holky .. Nikdo tomu nechce věřit, když mu to vyprávím.

"KRESLENÍ JE PRO MĚ VÍC NEŽ KONÍČEK, JE TO DRUH DROGY, ŽIVOTNÍ STYL" /Michal Menšík

A od tý doby jsem kreslila pořád a víte jak se pozná, že mě něco začalo hrozně bavit? Začnu za to utrácet, takže to začalo, protože moje vybavení vypadalo pouze takhle:

24.3.2015 - Žiju!

24. března 2015 v 21:22 | Eliška
Milý deníčku .. milý blogu .. milí návštěvníci ..
.. je mi až trapně z toho, jak dlouho jsem se neozvala a jak na ten blog s prominutím kašlu a přitom mě to tak baví a tak ráda bych se k tomu vrátila! A vždycky si to říkám, ale pak si na to neumím najít ani chvilku času!

.. Tak dneska jsem si prohlížela blogspot mé spolužačky a hrozně mi to připomnělo moje časy tady, na blogu. Najednou jsem dostala hroznou chuť zase psát!

.. ráda bych vytvořila nový design, zrekonstruovala blog, začala zase psát, ale to všechno si říkám pořád.

.. co je vlastně nového? Tento rok se toho změnilo tolik, že ani nevím, čím začít. Nová škola, nový lidé, nové zájmy ..

.. Asi už ani tak neumím psát, jako tomu bylo dřív. O čem? Jak? Proč? Cože?

.. Tak jo, bude to jako vždycky. Sdělím, co bych tu chtěla změnit a pak se na to tsejně vykašlu. (a nebo tentokrát ne?!) .. začala bych designem, ano, tohle je takový dost na rychlo udělaný, taková nouzovka. Potom bych pročistila články, rubriky (to bude sááákra na dlouho!) no a pak bych začala zase psát .. nově ..

.. Moje fitness články měly asi největší uspěch co se týče mého blogu, takže ty bych taky chtěla zase rozjet .. no .. nechme to tak .. a uvidíme, kam se dostanu ..

Krabice, Výhled, Laky ..

25. srpna 2014 v 18:36 | Eliška P.
Před týdnem jsem byla jednu neděli výjmečně doma a měla čas. Řekla jsem si, že bych si mohla nějak upravit pokoj. Nakonec to dopadlo tak, že jsem upravila jen jednu krabici, protože mi dala takovou práci, že jsem pak jen uklidila šuplíky a celkově celej pokoj a byli 2 hodiny ráno. Každopádně jsem si pustila Narnii a přemýšlela, čím začít.

Nakonec jsem zaměřila dvě krabice, které mám už od dětství a taky tak vypadali. Řekla jsem si, že si je upravím. Nejdřív jsem je zkoušela přebarvit temperami, ale pořád to bylo vidět a tak jsem si řekla, že když je přelepím, udělám lépe. Jelikož máme pouze černobílou tiskárnu, musela jsem vybírat nějaký jednoduchý motiv. Nejlépe vypadaly obyčejné kostičky. Tak jsem důkladně měřila každý centimetr a podle toho tiskla a následně lepila. Začalo se to rýsovat a nevypadalo to vůbec špatně.

Obyčejný nadpis a ještě obyčejnější článek

16. února 2014 v 11:21 | El Lien
Zdravím všechny náhodné čtenáře,
připadá to jenom mě, nebo ten svět blogování tak trochu "upadá"? Pro mě teda rozhodně a hrozně mě to mrzí. Skoro 6 let a už nemám do blogování takovou chuť jako dřív. Rušit blog zatím nehodlám. No tak co.

Byla jsem fotit po dlouhé době, ale nic moc z toho nevzniklo. Dneska jdu znova, třeba to bude lepší. Zatím na to není moc počasí, všude bláto. Docela mě mrzí, že letos nebyla pořádná zima, protože za čtyři dny budu mít zrcadlovku rok a neměla jsem ještě pořádně šanci nějak pěkně odfotit sníh. Každopádně teď ať už je teplo. Jenom jedna taková slabší fotka, jak já ty depresivní fotky miluju.

Deníček + nejčastější otázky

27. ledna 2014 v 22:11 | El Lien
:)

Ahoj! Někdo mi psal, že by tu chtěl více článků o mě a deníčků. Tak tu jeden máte, ikdyž nechápu, co některé z vás na tom tak baví. :D

Ehm .. no .. takže .. já vlastně absolutně nevím o čem mám začít psát:D takže škola. Myslela jsem, že mě ty písemky jednou zabijou, ale světě div se, já přežila. S vysvědčením jsem maximálně spokojená a teď už jenom vyplnit přihlášky a čekat na přijetí. Den co den mám větší pocit, že se naši spletli a dali mě na zvláštní školu, ale tak co:D já tam celkem zapadnu:D Dneska jsme psali slohovku na téma: Naše planeta v roce 3001. Nato, že mi slohy vůbec nejdou, jsem se začátkem docela spokojená a překvapuje mě, jak jsem to vůbec dokázala vymyslet :D dokončení zápletky a konec už bude horší, ale snad to zejtra nějak sesmolim. Pokud jde o střední školu .. jednu přihlášku si dám na gympl a druhou na ekonomické lyceum, ale řekneme si to upřímně, na ten gympl asi nemám, takže jako první tu ekonomku.

Poslední dobou jsem se totálně rozkreslila. Hlavně zkouším portréty. Zatím mi to moc nejde, protože portréty jsem skoro nikdy nekreslila, ale musím říct, že vidím pokroky!:D To první bylo jen tak z hlavy a to druhé měl být voldemort:D jo, vím že to tak nevypadá:D

Kecy, kecy, kecy

21. ledna 2014 v 17:43 | El Lien

Tak snad už mám všechny ty testy, písemky a zkoušení za sebou. Byly to náročné dny, ale nějak jsem to nakonec s (většinou) trojkama z pololetních písemek zvládla a s vysvědčením jsem spokojená. Teď už jenom, aby mě vzali na školu a bude to.

Poslední týden jsem měla nějaké špatné období, teď už je to snad lepší. Bylo to asi tím, že skoro všichni ze třídy byli na lyžáku a bez kamarádu to v té škole jde jenom těžko přežít.

Jsem ráda, že jsem se zase rozcvičila. Každý týden jsem zase pravidelně začala chodit do posilovny + každej tejden na FItbox a možná ještě zkusím s kamarádkou nějakej vytrvalostní tréning, ale to se zatím jenom domlouváme. Jak to máte se cvičením vy, co se snažíte se mnou?

2013 → 2014

3. ledna 2014 v 17:16 | El Lien
Rok 2013 je u konce a začínáme na novo. Ještě, že jsem Vám to, že budu aktivnější neslibovala, protože bych to zase nesplnila. No, ale je tu takový souhrn toho, co se tady na blogu v roce 2013 dělo. Podle mě nic převratného, ale uvidíme, co zjistím a najdu.
Na začátku roku, hned jako první článek jsem napsala PŘEDSEVZETÍ. Splnila jsem z toho víc, než sem si původně vůbec myslela. Pokud by někdo měl zájem se podívat → http://eliiinka.blog.cz/1301/moje-predsevzeti-na-rok-2013
Takže stále zůstáva to z minulého roku, co jsem nesplina, udržovat si to, co jsem splnila a jellikož jsem o Vánocích zase skoro všechno nabrala, ZAČÍT ZASE HUBNOUT.

7. LEDNA jsem uspořádala malou Looklet soutěž. Hodnotila jsem jí společně s blogerkou Marou Rose a myslím, že se nám docela povedla.

Když nás navštíví Ježíšek ..

26. prosince 2013 v 14:43 | El Lien
Už je to zase rychle za námi. Tolik času příprav a nakupovaní je fuč. Každopádně já jsem si Vánoce v jarním počasí překvapivě užila. No a jak jsem Vám slíbila, je tu článek o mých Vánočních dárkách.


Maminka zjistila, že se teď nosí norský vzor, nebo co :D takže mi koupila rukavice a legíny + ségra ještě návleky s norským vzorem. Dál jsem dostala krásný černo - bílý šátek, ty já mám nejraději. Modrou sukni, svetřík, tílko, triko a samozřejmě ponožky, které mi udělali obrozkou radost. BEZ NICH TO PŘECE NEJSOU VÁNOCE!

Děsně originální vánoční nadpis

24. prosince 2013 v 9:59 | El Lien
Ano, já vím, lepší nadpis mě napadnout nemohl.
Vážně moc moc mě mrzí, že jsem nesesmolila více vánočních článků, ale prostě nebyla nálada, spíš jsem si užívala vánoční atmosféry v reálu než online.

Každopádně je tu ŠTĚDRÝ DEN! Vzali jsme si poslední čokoládu z kalendáře (tedy pokud nějaký máte a pokud jste je nespořádali hned první týden) Uteklo to jako voda. Vůbec mi nepřijde, že nějaký Vánoce jsou .. jak neni venku žádný sníh, tak ta atmosféra není uplně dokonalá, ale s tím už nic neuděláme.

Mikulášská nadílka, aneb v kostýmu už po 5.!

6. prosince 2013 v 13:57 | El Lien
Za prvé se chci omluvit, ale v týdnu jsem právě vyřešovala věci na Mikuláše, připravovali jsme se a proto nebyl ani čas něco napsat. Za druhé bych Vám chtěla říct, že můžete čekat nějakou tu malou Vánoční soutěž a sampzřejmě Vánoční design.

Teď ale k tomu Mikuláši! Když mi řekli, že už letos jdeme po páté, nemohla jsem tomu uvěřit. Příjde mi to jako včera, kdy jsme se ve 4. třídě domlouvali, že půjdeme na Mikuláše. V té době jsme měli jenom dva lidi a byli jsme za to neskutečně rádi. Včera jsme jich měli 14 a byli jsme rádi, že to stíháme. Ujeli jsme 145 km po Kladensku.
Jinak jsme si to neskutečně užili a vydělali si pěknej balík. Včera to zrovna hrozně foukalo, že mi úplně běžně ulítla čepice, nebo paruka, ale nakonec jsme to zvládli. Ano, já byla Mikuláš, protože jsem nejvyšší, jako vždy. :D ale raději bych byla anděl, protože jsem vždycky nervozní, že nevím, co přesně mám říkat.

To bylo dobrý. Byli jsme u jednoho chlapce. A já čtu z "hříšné knihy" : Mám tu napsáno, že říkáš sprostá slova, kterým ani sám nerozumíš .. je to pravda Adámku?" a on na to: "Ale rodiče taky mluví sprostě" .. nebo ještě u jedno kluka a ten nám na větu, že všechno vidíme odpověděl: "A vidíte mě, ikdyž se koupu?" no je to sranda s těma dětma. Některý se rozbrečeli, bylo mi jich tak líto .. :D

Po 5 hodinách jsme přijeli domu, rychle jsme se převlékli, trochu poklidili a padli, protože jsme byli nehorázně unavený, nohy nás bolely a bylo toho na jeden večer už moc, že jsme byli rádi, že už jsme doma.

Narozeniny 2013

1. prosince 2013 v 21:31 | El Lien
Ahoj všichni!
Jako první musím napsat: jak je možný, že ze Star dance vypadl můj Ondrášek? :D pche. vůbec lidi nevědí, co je to sexy tanec :DD mě to normálně rozbrečelo a to normálně brečím jenom když jde o zvířata:D já jsem ale citlivka. :D No, ale to jsem trochu zabočila:D

Psala jsem, že v pátek jsem měla narozeniny. (teď mi máte všichni přát, víte co). :D a slíbila jsem, že vám přidám fotky dárků. (místo toho by jsem se měla učit chemii) Vzhledem k tomu, že jsem od všech chtěla peníze (které jsem vám nefotila) :D tak je toho pár a taky jsem dostala dost sladkostí, bomboniér a žrádla .. to jsem taky nefotila :D. Konečně mám našetřeno na ten objektiv, takže budu objednávat!! :)

Nadpis článku má být zde

21. listopadu 2013 v 22:42 | El Lien

Zdravím! Nějak mi to tenhle týden časově nevyšlo a tak jsem se trochu zasekla s novým článkem. Pořád jsem si říkala, napíšu zejtra, zejtra to bude stačit, ale dostala jsem se k tomu až teď a to jenom k deníčku. Blog není povinnost, tak co. (tuhle větu používám nějak moc často, měla bych si vymyslet novou výmluvu, že) O víkendu si snad najdu nějaký čas na napsaní článku pro vás a pokud ne, tak v pondělí něco nafotím doma se ségrou a to už fotky do článku naházím.

Nějak mi furt nedochází, že Vánoce se blíží. Furt mám konec prázdnin, léta a začátek školního roku. A oni tu jsou skoro Vánoce a za chvilku čtvrtletní vysvědčení. Dneska byli třídní schůzky, dopadlo to dobře, máma je spokojená. To se často nestává. Mám nakoupené zatím jenom asi tři dárky (y). Zejtra možná zajedu na Kladno něco sehnat, jinak to zase budu schánět na poslední chvíly.

Random diary /nd photos

12. září 2013 v 15:36 | El Lien
Deníčky moc nepíšu, protože vím, že nejsou tak úplně oblíbené, ale jednou za čas to nikomu neuškodí, že ? Doplním to fotkami a obrázkami a snad to pro vás nebude tak hrozně nudné :D Čím začít? Chci toho napsat tolik, ale stejně nakonec něco zapomenu jak se znám.

Čekejte zase články o fitness .. o prázdninách sem dost polevila a teď se mi taky nedařilo moc se do toho zase dostat, ale začala jsem chodit do kladna na Fitbox .. je to fakt skvělý a hodlám v tom pokračovat i nadále. zase udělám nějaký výzvy a cvičební programy pokud budete chtít.


Konečně odjíždím

26. července 2013 v 12:28 | El LienKrásný horký pátek všem,
Tak jsem se konečně po měsící dočkala. Už mi z toho hrabe. Chci někam vyjet. Hrabe z toho že jsem doma, hrabe mi z toho vedra. Zítra tedy odjíždím někam k Táboru a potom přejíždím taky někam po Česku do jížních čech. No a potom možná přijedu domů, ale nevím na jak dlouho a Nižbor. Potom snad doma, nebo se domluvíme ještě se sestřenkou a budeme buď u nás doma, nebo u ní.

Celkem mám v rozepsaných uloženo asi 13 článků, takže nebojte, něco tady bude. Vždycky podle toho, jak budete komentovat tak z mobilu zveřejním nějaký ten článek, který jsem za tenhle měsíc napsala a uložila do rozepsaných. Nějaké stojí za to, další jsou takové nic moc. Dokonce jsem psala i dvě úvahy, nebo prostě článek na téma, což se u mě moc nevidí.

Notebook si s sebou neberu, ale online budu psát na facebooku. Takže kdo mě ještě nemá v přátelích, v menu je odkaz. Už se těším na fotky. Poprvé budu brát zrcadlovku někam na dovolenou (když nepočítám ten welness pobyt). Tak se těším, že konečně vyfotím něco novějšího než jenom Kladensko, Berounsko a okolí.

Dneska jsem byla v posilovně. Jsem totálně vyřízená. Teď si dělám hranolky a došlo mi, že ještě nemám tatarku. Bezva, takže musim ještě do obchodu. No, ještě že ho máme pod barákem :D

Tak se tu mějte, bude se mi stýskat. Pápá

Hello ladies and gentlemen

2. června 2013 v 18:20 | El.
Je tu deníček. Ano. Já vím jak ho 'milujete', ale tramtadadá je prostě tady :D Chci vám toho hodně sdělit, ale během psaní určitě většinu zapomenu:D Začla bych tím, že jsme překonali 100 000 návštěvníků! Je to pro mě strašně důležitý a moc vám všem děkuju. Už to sleduju asi dva týdny, protože jsem si všimla, že se k tomuhle krásnýmu číslu pomalu, ale jistě blížíme. No a dneska jsem jen tak najela na blog a byli tam. Přesně na člověka 100 000. Kdyby to někoho zajímalo tak je to za skoro 5 let.

Z deníku pampElišky

19. května 2013 v 20:28 | El.
Large

Ten nadpis se mi líbí, to budu používat. Náhodně jsem se inspirovala o literaturu. Četli jsme jakýsi článek (nutno podotknout že vůbec nemám páru o čem byl, ale myslím že něco o sedmikráskách) a nakonci článku bylo napsanáno "úryvek z knihy Z DENÍKU PAMPEILIŠKY" a hrozně se mi to líbilo, ještě k tomu, že je v tom schované mé jméno. ;D

Dneska narychlo sepisuju jenom deníček a vůbec nemám čas na zbyt, Nemám na tenhle týden žádné hotové články v rozepsaných jak je mím zvykem. Nápady sice jsou, ale nemám moc čas je zrealizovat. Dneska bylo tak krásně a už zase prší.. dnes jsem byla s tetou na kole, jeli jsme do Kralup (cca 60 km) a v pohodičce, jsem ráda že jsem jela, ale teď nic nestíhám no. Na rychlo jsem si dodělala ukol z angliny a teď mi zbývá už jen se modlit jestli nebudem z ničeho zejtra psát.

Milá zimo ..

2. dubna 2013 v 21:51 | El.
.. chytni se s matematikou za ručičky a táhněte do ********


Né vůbec mě to šílený počasí nedeptá. Minulej rok bylo v tuhle dobu přes 20 stupňů a teď? Prosinec ještě neskončil. Je hrozná zima, každej den jsem nabalená, nemůžu chodit ven, jsem v jednom kuse nastydla, nemůžu venku nic fotit. No našla bych toho ještě víc.

Relax days ..

1. března 2013 v 19:43 | El.

Tak jsem tu zase s deníčkem. Stalo se toho dost, takže mám co psát. Pořád chci jít něco fotit, ale venku je pěkně hnusné počasí. Nejde tak o zimu, jako spíš o ten hnusný, rozježděný sníh a prostě a jednoduše nic, co by stálo za stisknutí spouště. No a tak fotíme ze ségrou doma. Můj pokoj se stal takovým malým ateliérem. Vždy si natáhneme deku, připravíme větrák, vymyslíme nějaké zajímavé líčení, natupírujeme vlasy a fotíme. (y) Už hledáme na internetu i fotopozadí, protože přece jenom ta deka je pořád deka. Jenže teď jsem si kupovala brašnu na foťák a ještě plánuju stativ, takže bude chvíly trvat než si všechno potřebné dokoupím. Už jsem domluvená s kámoškou, že půjdeme fotit na dětský karneval. Nemůžeme se dočkat. Moje fotky z masopustu zítra vyjdou v Kladenském deníku :3

Už je doma♥

21. února 2013 v 21:24 | El.
Ahojte děcka! Tak už mi přišla zrcadlovka! Wááu jsem uplně natšená! Přivezli jí tátovi do práce a ten mi psal, že už jí tam má asi v 10 hodin do školy .. celej den jsem se nemohla dočkat. Přišla jsem domu ze školy asi ve 3 .. a ty dvě hodiny čekání na tátu mi přišlo jako věčnost.. když konečně přišel, hned jsem se po něm vrhla ať už mi jí dá :D

Wáá.. tak jsem to tak pomalu vyndavala z té krabice, aby mi nic nespadlo, dala jí dohromady a bylo to.. ještě tam moc fotek nemám, protože přece jenom už je tma tak jsem toho moc nefotila, jenom tak na zkoušku, ále zejtra už jdu fotit s kámoškou, která má taky zrcadlovku, takže teď určitě čekejte hoodně fotek ;) :D

No tak to je asi všechno, jenom aby ste teda věděli, že už je doma :D

Doma.

10. února 2013 v 13:32 | El.

Tak jsem se vám vrátila z lyžáku. Mám stejný pocity jako minulej rok. Nejraději bych se tam vrátila a byla tam tak o tejden, dva, tři, čtyři víc! Strašně rychle mi to uteklo. Každej den jsme měli nabitej. Ráno hned po snídani jsme šli na lyže (nebo na snowboard), potom oběd, polední pauza, zase lyže, večeře a večerní program. Takhle každej den, jenom v úterý jsme měli odpočinkovej den a tak jsme šli jezdit na lopatách a stavět sněhuláky.

Přiští rok si možná vezmu snowboard. Strašně ráda bych se na něm naučila, bohužel nemám jak ani kdy tak asi až na dalším lyžáku. Agefnfjnfj já se tam chci straaaašněěě vráátit!!

Fotek moc nemám zatím. Ještě nikdo žádný nezveřejnil, nebo mi je neposlal talže jenom ta na začátku článku. Kus naší chaty + výhled na Sněžku. No a foceno mobilem, protože se mi tam totálně rozbil foťák.. už mi nejde ani zapnout talže na zrcadlovku musim šetřit rychleji a rychleji. Kámoška tam zrcadlovku měla tak aspoň jsem se s ní naučila fotit a zacházet.

Pokud jde o články tak čekejte nějaký zítra ráno a teď mě napadl jeden takže jdu sepisovat a někdy v průběhu týdne ho zveřejním.

Jinak pokud máte jarní prázdniny (já je mám tedy až v březnu) tak si je užívejte a já jdu pěkně po tejdnu na lyžáku hezky do školy.

Směr → Krkonoše

3. února 2013 v 6:00 | El.

Tak jsem se konečně dočkala! Zase pojedu na lyžák! Nehorázně se těším. Ikdyž na nich budu stát po třetí v životě a zase to bude trapas tak nevadí :D já jsem natěšená :D

Už mám všechno sbaleno, připraveno a v 7:45 sraz u školy. Wááá.. nemůžu se dočkat. Akorát se nemůžu zbavit pocitu, že jsem na něco zapoměla :D! No snad nic důležitýho :D

Jedeme tam stejně jako minulý rok. Takovým MINIBUSEM. My mu říkáme "šprckobus" :D jsme malá škola a jede nás 20 dětí takže se tam akorát vejdem .. jsme tam trošku nacpaný, ale aslespoň byla/bude sranda :D!

To páteční volno mi pěkně pomohla co se týče blogu. Napsala jsem asi 6 článků a mám je uložený v rozepsaných, zároveň jsem byla asi 3 hodinky venku + venku s Matějem, četla jsem si a hoďku cvičila takže jsem neseděla celý den u počítače ! :)

Asi vás zajímá zda jsou nějaké články přednastavené, že? :D Tak nějaké jsou, ale né každý den. Jeden je v úterý, druhý ve čtvrtek a v sobotu se už vracím. Třeba vám napíšu nějaký online deníček z mobilu, nebo vám z mobilu zveřejním v průběhu týdne ještě nějaký článek, který mám uložený v rozepsaných. :) :D jestli teda bude čas :D! a taky záleží na počtu komentářů! Abych to nezveřejňovala jen pro sebe :) :D

Tak se tu mějte děcka, bude se mi stýskat a na druhou stranu jsem ráda že si na týden odpočinu od školy, od blogu od všeho. Mějte se!

Fjůůů.

29. ledna 2013 v 20:36 | El.

Zase velice inteligentní nadpis. Zase super animace na začátek článku ( a bezva film!). Zase váš neoblíbený deníček. Zase jdu psát o tom, že nestíhám. Zase. Pořád je to stejné.

Něco málo z deníčku

13. ledna 2013 v 12:33 | El.

Roztomilá animace jako vždy. Po delší době nějaký ten kratší deníček (nebojte se, nebudu vás obtěžovat mím děsně "zajímavým" životem) ale kdo chce vědět jak to bude s blogem dál, nechť neváhá a čte dál.

Vánoce jsou za dveřmi .. na odchodu

25. prosince 2012 v 18:04 | El.

Od Listopadu jsem se na to připravovala, nakupovala dárky a hned je to za námi. Rozdáno jakoby nic. Možná vás zajímá co jsem dostala. Všechno to nafotím, ale až zítra, dnes nemám náladu. Byla jsem ještě u babičky a přijela jsem až teď. Abych řekla pravdu, moje včerejší a trochu i dnešní nálada je a byla pod bodem mrazu. Sama přesně nevím proč. Nebylo to kvůli tomu že jsem nedostala foťák, notebook ani mobil. O to mi vůbec nejde. O dárky ne, šlo mi o to, že jsme se vzájemně s rodinou nepohodli, zrovna o Vánoce.

Jinak s dárkami jsem spokojena ikdyž jsem nedostala nic velkého - nevadími to. Vánoce nejsou jenom o dárcích. Taky mě zajímá co jste dostali vy? :) Piště ..

Zítra tedy nafotím ty dárky a snad to sem i zítra dám. Nemám totiž přednastavený žádný článek. S blogem a s článkami to teď vidím dobře, protože dostala jsem věci, které můžu do článků použít. Třeba hodně kosmetiky - až ozkouším tak udělám recenze. Taky hodně oblečení - udělám outfity .. a tak dále.

Co plánuji na prázdniny? Popravdě nemám vůbec žádné plány. Nejspíš ven s kamarády, třeba něco podniknout. Rodiče řikaly, že možná pojedem na Vánoční Prahu. Každopádně nic neni jistý a já nemám žádné přesné plány.

Tak to je asi všechno co jsem chtěla napsat. Zítra tedy na 90 % čekejte článek o dárcích. Mám je všude po pokoji takže je musím nafotit a uklidit. Můj celý vánoční úklid pokoje je rázem na nic :D

Hačakala :3*

6. prosince 2012 v 21:04 | El.

Skvělej nadpis. Jako vždy.

Tenhle článek chci hlavně využít k tomu, abych se vás zeptala:


- Sedí vám nový design?
- Líbí se vám?
 
 

Reklama