Doporučuji

Filmy, které mě v poslední době zaujaly

3. října 2015 v 9:17 | Eliška P.
Ahoj,
článek bude hlavně o drama filmech (poslední film na odreagování Smějící se) Nikdy jsem na drama nekoukala, ale poslední dobou mě to fakt chytlo a tyhlo 3 filmy mě uchvátily především originálním příběhem, ale také svým provedením.

1. Zmizení
Keller Dover čelí asi nejhorší noční můře každého rodiče, jeho šestiletá dcera Anna a její kamarádka Joy jednoho večera na Díkuvzdání zmizí. Do objektu zájmu se při pátrání dostane zchátralý karavan, který parkoval před jejich domem a u kterého si dívky naposledy hrály. K případu je povolán detektiv Loki, který zatýká řidiče karavanu, retardovaného Alexe Jonese, ale pro nedostatek důkazů je Jones po nějaké době propuštěn. Oficiální pátrání sice stále pokračuje, ale Dover se cítí bezradný, jeho strach se mísí se vztekem a zlobou. Bere spravedlnost do svých rukou a bez ohledu na následky se rozhodne vyslechnout jediné pojítko k případu sám, po svém a bez rukaviček. /csfd.cz

Ikdyž má film asi 3 hodiny, tak se to vůbec díky poutavému ději nezdá a v každé minutě se něco děje. Nebojím se říct, že tohle je jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla. Vážně pecka, kombinace DRAMA a KRIMI žánru mi vyhovovalo víc než jsem si myslela a rozhodně film doporučuju!

Pro android: Effect booth

1. srpna 2013 v 16:57 | El Lien

Mám tu pro vás tip na jednu aplikaci, která dokáže pobavit snad každého. Já mám telefon se systémem android, ale podobná aplikace se stejnými možnostmi lze stáhnout i pro apple, jenom nevím jak se jmenuje, ale bude to něco podobného, stačí jen hledat.

Časopis ČS fotografie

27. června 2013 v 21:03 | El Lien
Jako malá jsem četla Witch, později Bravo, Bravo Girl apod., ale poslední dobou jsem si žádné časopisy nekupovala, protože to všechno bylo na jedno brdo. Nedávno jsem ale s mámou zašly do trafiky a já jsem se kouklaa po nějakých časopisech o focení. Rozhodovala jsem se mezi FotoVideo a mezi tímto časopisem. Nakonec jsem se rozhodla pro Československé fotografie.

Upozorňuji, že tohle neni reklama, ale můj vlastní zájem a doporučení.

Cena je vysoká a činí 100Kč, ale vzhledem k tomu, že časopis vychází jednou za dva měsíce, tak si to můžu i s mím kapesným dovolit.

Nejdřív jsem si říkala, že všechno co tam bude najdu na internetu. No, možná že jo, prootže co dneska nenajdete na internetu, že? Ale nějaké články mě fakt zaujaly a inspirovaly.

Tričko ''I'm fine'' z TRIKATOR.CZ

28. května 2013 v 6:00 | El.

Taky stejně jako já miluješ trička s vtipným obrázkem nebo popiskem? Už tě štve, že tričko, které sis koupila potom nosí celé město? Mrkni na stránku Trikator.cz! Na této stránce jsem si objednala tričko "I'm fine" a ikdyž, nebyla v nabídce moje velikost M, tak mi ho ochotně objednali.

Pro milovníky hororů ..

30. března 2013 v 8:45 | El.
Pokud se najde mezi vámi nějaký milovník hororů, tak čti dál, protože v tomto článku najdeš nějaké tipy na horory, co jsem viděla a u každého měřítko oblíbenosti a měřítko hrůzy :

MĚŘÍTKO OBLÍBENOSTI, aneb jak mě celkově film zaujal:

MĚŘÍTKO HRŮZY, aneb jaký byl film co se týče strašidelných scén

PŘÍPAD ČÍSLO 39

Film "Bez dechu"

20. ledna 2013 v 9:27 | El.

Tak hezký a zároveň zajímavý a napínavý film jsem už dlouho neviděla. Tímto článkem vám ho chci tedy na 100% doporučit.

Doporučuju hry na android #1

9. ledna 2013 v 6:00 | El.

Máš na mobilu ANDROID a máš zájem si stáhnout nějaké hry, jenom nevíš jaké? Tak čti dál. Rozhodla jsem se dát do článku hry, které mám na mobilu a které mě nejvíce zaujali.

Skater Boy / BMX - Ve hře skater boy, nebo BMX boy jezdíš na buď na skatu nebo na BMX kole jak zž název napovídá a snažíš se překonat nejrůznější překážky a nazbírat co nejvíce hvězdiček a pohárů. Ikdyž se to možná zdá jako hra pro kluky, mě to baví.


Přečti si .. 02

10. prosince 2012 v 6:00 | El.

Je tu další díl z "podrubriky" Přečti si. Zase jsem od té doby přečetla pár knížek, které vám chci určitě doporučit. Pokud ráda čteš, čti dál. Tentokrát tu najdete i knihu pro "čtenáře, nečtenáře"

Doporučuju filmy 04

28. listopadu 2012 v 20:54 | El.

Ano! Už to tady dlouho nebylo! Doporučení nějakých tech filmíků. Už je to čtvrtý díl! To to ale uteklo :) Ještě si pamatuju jak jsem nedávno dělala první a on už čtvrtý :D No nic jdeme na to!

Přečti si .. 01

16. října 2012 v 19:03 | El.

Ahoj! Je tady nová "pod rubrika" nebo jak to nazvat :D která se jmenuje " Přečti si " Budu tam doporučovat vždycky pár knih, které za nějaký čas přečtu. Tak tady je první díl.

Doporučuji // Monte Carlo

27. září 2012 v 6:00 | El.

Dobrodružný / komedie / romantický


O čem film je? Připravte se na úžasné životní dobrodružství v Monte Carlu! Selena Gomez (Ramona) září v roli Grace, temperamentní maturantky, která se už nemůže dočkat prázdnin v Paříži, kam se chystá s nejlepší kamarádkou Emmou (Katie Cassidy) a nevlastní sestrou Meg (Leighton Meester). Když na ně ale v Paříži zapomene hyperaktivní průvodkyně, zdá se, že se jejich výlet ocitl v troskách. Místo toho si Grace spletou s bohatou dědičkou a celá trojice se ocitá v Monte Carlu, kde stráví vzrušující týden plný lesku, nádhery a nezapomenutelné legrace!

Doporučuju filmy 03

6. září 2012 v 21:03 | El.

Ahoj! Je tu už 3. díl doporučení filmů! :)

Panna nebo orel

Na tenhle film sem se koukala nedávno a docela mě zaujal. Musím vám ho doporučit :)

O čem je? Olive (Stone) je průměrná středoškolská studentka, která chce pomocí jedné malé lži a školní šuškandy zvýšit své společenské postavení. Její nejlepší kamarádky (Amanda Bynes, Aly Michalka) se k ní však staví zády a starosti si o ni dělá i školská rada včetně jejího oblíbeného učitele (Thomas Haden Church) a roztržité výchovné poradkyně (Lisa Kudrow). S podporou svých legračně výstředních rodičů (Stanley Tucci, Patricia Clarkson) a malým přispěním dávné lásky (Penn Badgley) se Olive pokusí očistit svou pokaženou pověst a jednou provždy vyvrátit rozšířenou lež.

Doporučuju filmy 02

12. srpna 2012 v 6:00 | El.
Je tu druhý díl filmů, které vám chci doporučit. První najdete ZDE.

Looney Tunes - Zpět v akci

Na tenhle film jsem se vždycky koukala s bratrancem když sme byli malý a nedávno jsem si na něj spoměla a stáhla jsem si ho. je fakt boží :D

O čem je? Jak už je v animovaném světě Warner Bros. zvykem, kreslené postavy se potkávají se živými herci. Výjimkou není ani další hraný film s Looney Tunes. Králík Bugs, kačer Duffy a spol. se tentokrát vydávají hledat ztraceného otce Brendana Frasera.
Pátrání je zavede do Las Vegas, Paříže i džunglí Afriky. Odměnou bude nejen rodinné štěstí ze shledání otce se synem, ale také nález mytického Modrého opičího diamantu.

* * * * *


Doporučuju filmy 01

4. května 2012 v 6:00 | El.

MXŠ - Mimořádně extrémní špión

Obash: Mike a opičák Minkey jsou bývalí agenti.Jejich cesty se rozešly před deseti lety, kdy oby přestali pracovat v Agentuře.Nyní se však musí dát znovu dohromady.Šílený profesor totiž unesl Mikeovu dceru Amélii, která ma plány k sestrojení stroje, jehož pomocí by mohl vyvolat obrovské zemětřesení a možná i ovládnout celý svět.

Můj názor: Tenhle film můžu doporučit, protože je u mě mezi nejoblíbenějšíma. Je to sranda! Vážně doporučuju. Já se na to můžu koukat furt a neomrzí mě to.

Skellig

29. dubna 2012 v 6:00 | El.
Hi! Dneska jsem se rozhodla ( Bože! Příjde mi že každý článek začínám stejně! :D ) No tak rozhodla jsem se napsat článek o mé zatím nejoblíbenější knize.

Skellig

Doporučuji // Správně praštěný holky

7. dubna 2012 v 6:00 | El.

Dneska je tu recenze na jeden s mích nejoblíbenějších filmů. Určitě ho moc moc doporučuju!

Žánr: komedie
Země: Spojené státy americké
Délka: 87 minut

O čem je?

Devon a Gabby jsou největší fanynky skupiny 5 Leo Rise. Nejlepší den jejich života má nastat, až vyhrají soutěž středních škol, ve které je první cena právě koncert 5 Leo Rise! Vítězství mají skoro v kapse, jenže způsobí "malou" nehodu, kvůli které přijdou o šanci vyhrát. V tu chvíli se holky stávají nejnenáviděnějšími osobami v celé škole. Jak to napravit? Jednoduše. Poprosí členy kapely, aby přece jen ve škole zahráli. Jenže těm se do toho vůbec nechce a pěkně holky odpálkují. Takže je potřeba přejít k plánu B. Unesou kapelu a donutí kluky, aby koncert odehráli!

Doporučuji // On je fakt boží

3. března 2012 v 12:00 | El.


Sobota a jak už víte, o víkendu budu vždycky dávat jenom takové nic moc články ;) Tentokrát je tu doporučení. Skoukla jsem film "On je fakt boží"

Doporučuji // knížka "Hra na smrt"

22. ledna 2012 v 12:39 | El.

AHoJ!

Zrovna si píšu do čtenářského deníku a napadlo mě dát sem doporučení na jednu knížku. Jmenuje se: Hra na smrt a je od Davida Almonda.
Hl.hrdinové: Kristoper Watson,John Askwe,Alli

Příběh pro dospívající o přátelství, které nezná předsudky. Třináctiletý Kit Watson je ve Stoneygate nový. Brzy se ale přidává k partě vrstevníků, které vede zvláštní kluk John Askew. Hrají v opuštěných dolech hru na smrt - na koho padne los, ten musí strávit noc v jámě vleže jako nebožtík a potom ostatním vyprávět o svých zážitcích. Kita hra zasáhne obzvlášť silně - upadne do stavu bezvědomí a kolem sebe vidí přízraky dětí, které tu kdysi zahynuly při důlním neštěstí. Jedno se jmenovalo stejně jako on..

Knížka se mi moc líbila.Kámoška si jí objednala přes katalog ze školy a pak mi jí s natčením půjčila,že to byla skvělá knížka.Za pár dní jsem jí měla přečtenou a musím říct,že měla pravdu!Knížka byla super!Nejdřív jsem si myslela jaká to bude kravina :D nenechte se zmást popisem,potom je ta knížka vážně užasná! ;)

David Almond - Hra na smrt, kniha

Doporučuju // film "Machři"

6. ledna 2012 v 12:00 | El.

Další film co doporučuju: Machři, poradila mi to kamarádka a je to vážně skvělý! ;)
Koukala jsem se na to vpátek a musela jse to dokoukat :D asi do půlnoci :D


-----

Komedie o pěti přátelích a bývalých spoluhráčích, kteří se po letech sejdou, aby vzdali poctu svému zesnulému basketbalovému trenérovi z dětství. Spolu se svými ženami a dětmi stráví víkend 4. července v domě u jezera, kde před léty slavili své vítězství. Navazují tam, kde přestali a zjišťují, proč zestárnout neznamená nutně dospět.

-----

Film si online pusťte v dobré kvalitě na:

-----

Viděli jste tento film?Líbil se vám?
Kouknete se na něj?

Doporučuji // Marmaduk

22. listopadu 2011 v 6:00 | El.

Ahojté,další film co doporučuju je film Marmaduk.Zrovna se na něj koukám a moc se mi to líbí.Je to vlastně o mluvícím psovi a je to sranda. :D

-----------------------

Marmaduk se přestěhuje se svou rodinou do nové čtvrti v kalifornském Orange County. A tam extrémně velký mladý pes zjišťuje, že v novém bydlišti není snadné zapadnout, natož najít si potenciální romantickou partnerku... Marmaduk, nejmilovanější německá doga na světě, se konečně dostal z papírového komiksu (jeho příběh se objevil v 600 novinách ve 20 zemích) na filmové plátno. Extrémně velký pes měl vždy problémy zapadnout, nyní však konečně našel místo, které je přátelské k těm, kteří se jakkoli vymykají průměru. Marmaduk nyní žije se svou rodinou v kalifornské Orange County, kam se rodina přistěhovala ze středozápadu. A tak se devadesátikilový Marmaduk seznamuje s novým prostředím, ovšem najít se svou extrémní velikostí čtyřnohé přátelé není úplně snadné. Naštěstí však vždycky má nejlepšího kámoše a "nevlastního bráchu" Carlose a ruskou modrou kočku, kteří mu hlídají záda.
(http://movie-library.cz)

---------------

Doporučuju // Lemonade mouth

30. října 2011 v 14:57 | [E]louš.[ek]
Další film,který doporučuju je: Lemonade mouth.Mě osobně se film moc líbil,je to muzikál od DISNEY.Je to vlastně o skupině středoškoláků kteří si založí kapelu.Koukala sem se na něj poprvé včera a dokoukala sem ho asi až v půl noci,protože mě strašně bavil a nechtěla sem už čekat do rána :D
...........
Buď slyšet! Buď silný! Buď hrdý! Je čas to naplno rozbalit a rozproudit zábavu se zbrusu novým Disneyho filmem, ve kterém hlavní roli hrají Bridgit Mendlerová a Adam Hicks. Ve filmu navíc uslyšíte deset báječných nových písní! Pět nejdrzejších prváků musí zůstat po škole a nejprve se zdá, že nemají vůbec nic společného. Díky hudbě si ale mezi sebou vytvoří pevné vztahy a zjistí, že dohromady tvoří tu nejzajímavější kapelu v dějinách. Tváří v tvář různým překážkám si Olivia, Stella, Wen, Mohini a Charlie uvědomí, že když si budou vzájemně důvěřovat a nevzdají se svých snů, dokáží velké věci!

..........


...........
Film si v dobré kvalitě můžete pustit na:
nebo stáhnout na:

Doporučuju // Někdo to rád blond

24. října 2011 v 18:10 | [E]louš.[ek]
Musím vám doporučit komedii: Někdo to rád blond.Je to vážně užasná komedie.Moc se u ní vždycky nasměju.:D Určitě se na ní musíte podivat,patří mezi mí nejlepší komedie:)
---------------------------
Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii NĚKDO TO RÁD BLOND s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem NĚKDO TO RÁD BLOND plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit!
----------------------------

------------------------------
Film si online pusťte v dobré kvalitě na:
 
 

Reklama