DIY

Dárek - 3 oříšky pro Popelku?

10. prosince 2015 v 21:54 | Eliška P.

Ahoj,
nedávno jsem na internetu viděla super nápad jak originálně a hlavně pohádkově darovat nějaké drobnosti, třeba jako v mém případě náušnice. Tak jsem se rozhodla se o to podělit i s Vámi. :-)


Myslím, že je to tak jednoduché, že ani nemusím nic vysvětlovat a postačí nám k tomu jen 3 skořápky od vlašských ořechů, které důkladně vydlabeme a vyčistíme, stuha, nůžky a tu maličkost, kterou dovnitř budeme dávat.

Do pokoje - Fotky a kolíčky

3. dubna 2015 v 13:04 | Eliška
Hlasím se s novým článkem a začínám s rubrikou, která byla dřív na blogu celkem oblíbená. Já na to vyrábění zrovna moc nejsem, ale ráda si nějakým způsobem vylepšuju pokoj a úplně nejraději fotkami!

• Připravila jsem si: staré kolíčky, barvy, čtvrtky, lepenku, provázek a vytištěné fotky

Pokud máte doma nějaké hezké kolíčky, ušetříte si práci, ale my měli jenom takové, vyblité barvy a ještě k tomu každá barva byla jiná a nevypadalo by to zrovna nejlíp.

Nejdřív jsem je nabarvila všechny temperou na jednu podkadovou barvu a lakem pak dodělala puntíky. Myslím, že to vypadadá docela zajímavě.

DIY - netradiční balení dárku

8. prosince 2013 v 12:23 | El Lien

Mám tu pro Vás po dlouhé době připravené takové malé, jednoduché, vtipné vánoční DIY. Často mi píšete, že takovéhle články máte rádi a tak jsem se snažila pro Vás na Vánoce něco připravit, snad se Vám bude článek líbit a třeba ho někdo využije a nějaký dáreček taky takhle zabalí.

- Dárek, - Balící papír, - Lepidlo, - Nůžky, - Knoflíky, - Tavící pistoli, nebo nějaké dobré lepidlo


Chce to nějaký dárek do tvaru kvádru, protože jinak efekt košile nikdy nezískáme. Já balím dárek pro tátu, knížku o rybaření. Sice to není uplně dokonalý tvar, ale na efekt košile to bohatě stačí. Nejprve dárek úplně klasicky zabalíme.


Heart photo collage

16. února 2013 v 14:21 | El.

Mám pro vás menší DIY. Většina z vás to asi zná, ale pro tu menšinu o tom píši článek, protože já jsem se k tomu dokopala teprve nedávno. Viděla jsem to na spustě stránkách a videní a moc se mi to zalíbilo. Řekla jsem si, že si to teda udělám, ale nechtěla jsem si ničit zeď.. a tak mě napadlo, že si ho udělám na skříň. Výsledek se mi moc líbí, ikdyž máme pouze černobílou tiskárnu a tak jsem neměla barevné fotografie.

DIY - Označ si klíč

5. ledna 2013 v 10:20 | El.
Dnešní článek věnuju oblíbené rubrice DIY. Tento návod jsem našla na we♥it a tak jsem toho hned využila, protože ten "odznáček" na klíč mám už strašně dlouho a je to na něm vidět. Už se trhá a netrvalo by dlouho kdyby se urval úplně. No a tak jsem využila tohle lehké oddělení klíčů od těch ostatních.

DIY - Dárková taška

18. prosince 2012 v 6:00 | El.
Je tu další příspěvek do vaší oblíbené rubriky. Ráda vám sem vždycky nějaký návod dám, ale nic mě nenapadalo až když mi naše učitelkla vnukla tenhle nápad :D Jde o originální - vlastnoručně vyrobenou dárkovou tašku.))

DIY - Záložka do knížky

13. října 2012 v 6:00 | El.
Ahoj ! Po delší době je tu zase nějaké to DIY. Tentokrát je opravdu lehké, ale moc pěkné a praktické. Jde o záložku do knihy.

BUDEME POTŘEBOVAT:

DIY - 3D pavouk z korálků

30. července 2012 v 6:00 | El.

Ahoj děcka! Je tu další DIY návod. Teď jsem začala hodně vyrábět z korálků takže je tady samozřejmě i DIY návod s korálkama :D a možná jich bude ještě víc pokud chcete. Jako první začnu s pavoučkem s korálků :)

Vysvětlení je trochu složitější, ale nehledejte v tom žádnou vědu. Když budete vědět jak na to - půjde vám to samo :)

DIY - Vtipná cedule na dveře

28. května 2012 v 6:00 | El.

Je tu druhé DIY. Ikdyž je zase jednoduché, snad vás něčím inspiruju. Jde o vtipné cedule na dveře. Jdou sice celkem levně koupit třeba v hračkářství nebo na internetu, ale to už si je můžete vyrobit podle své fantazie.

Je samozřejmě spoustu možností jak si tuto cedoli můžete vyrobit. Já si vymyslela svůj způsob a ten vám tady taky napíšu.

DIY- Mini knížka

13. března 2012 v 6:00 | El.
Ahoj! Je tu moje úplně první DIY. Už jsem to plánovala dlouho, jenomže furt jsem neměla nápady co udělat a když měla, tak jsem zase na to neměla potřeby, čas, nebo náladu. No a jednou jsem takhle přemýšlela a vzpoměla jsem si, že jsem kdysi někde viděla takový návod. Hned mě napadlo, že to musím udělat! :) Berte na vědomí, že je to moje PRVNÍ diy a tak to neni zatím nic složitého a vypracovaného.
 
 

Reklama