Leden 2016

Konec a nový začátek

23. ledna 2016 v 9:02 | Eliška P. |  Články
Jednou to přijít muselo. Pamatuji si, jak jsem si řikala, že mi tenhle blog vydrží až do dospělosti, do stáří a budu ho psát furt. Někdy je ale lepší začít s novým štítem, od nuly. Kdybyste měli možnost zažít něco znova když už ste poučeni ze svým předchozích chyb, tak by to většina z vás udělala. Tohle je sice něco jiného, ale i já jsem se po 7 a půl roce rozhodla pro nový blogový začátek.

Důvodů je spousta, jeden jsem už jmenovala a to nový začátek. Dalším a velkým důvodem je název blogu. Když jsem si ho v 9 letech zakládala, pochopitelně jsem netušila, že mi blog vydrží tak dlouho a hlavně jsem o názvu ani nepřemýšlela. Dala jsem tam první věc, co mě napadla a bylo to. Třetím důvodem je, že byc chtěla psát blog o kterém neví nikdo z mého okolí. Ikdyž těch lidí, co to ví není moc a všech si moc vážím, i tak bych chtěla spát soukromě. Poslední je asi to, že doufám, že když začnu uplně od znova, vrátí se mi ta stará chuť do blogování, kterou ztrácím.

7 let je dlouhá doba a tak je poměrně obtížné všechno shrnout do jednoho odstavce. V roce 2013 jsem už článek na historii blogu psala, který bych ted když to čtu napsala zase uplně jinak, ale základní shrnutí tam je, koho to zajímá → http://eliiinka.blog.cz/1311/cesta-do-historie-blogu. Sečteno, podtrženo - byla to dlouhá cesta, která mě dostala až sem, s blogem jsem rostla a podle toho vypadala i kvalita článků. (jeden čas i videa, která v tu dobu nebyla vubec tak populární jako jsou ted, kdybych byla silná a vykašlala se na posměšky svého okolí, třeba bych ted byla úplně jinde) Je tu zachycena část mého života.

Jen tak sedím a nostalgicky vzpomínám na všechno, co se tu dělo. Na dobu, kdy jsem blogem žila, kdy jsem denodenně přemýšlela co napíšu za článek. Nevím, jestli to čte někdo, kdo taky se v tom pohybuje takhle dlouho, ale mě osobně fascinuje - když se ohlídnu zpátky - jak se to všechno mění. Pamatujete si "osobnosti" jako Mara Rose, Zrzka, Roxy apod.? Těma lidma jsem žila a jejich články hltala jeden za druhým.

Na závěr bych chtěla poděkovat všem čtenářům ať už pravidelným, nebo těm, co sem náhodou zabloudili. Děkuju za tak skvělou zkušenost a pokud váháš o tom, jestli si založit nějaký svůj web, tak určitě jsi do toho a držím palce. :-)

ADRESU NA MŮJ NOVÝ BLOG NECHCI ZVEŘEJŇOVAT, ALE KDYŽ MI NAPÍŠEŠ NA EMAIL:

Eliiinka-blog@seznam.cz

TAK TI HO CO NEJDŘÍV POŠLU. BUDU RÁDA, KDYŽ TĚ UVIDÍM I TAM. A co tam budete moct najít? Vlastně všechny nejoblíbenější rubriky co jsem začala psát tady + moje nové nápady!

Ještě jednou děkuju všem a naposled na tomhle blogu můžu zmáčknout tlačítko HNED ZVEŘEJNIT a tím tuhle skvělou zkušenost ukončit :-)