Říjen 2015

První podzimní procházka

30. října 2015 v 22:32 | Eliška P. |  Photography
Miluju podzim.
Je to tak tři týdny zpátky, za okny se to začalo konečně zbarvovat a ještě k tomu příjemně svítilo sluníčko. Nemohla jsem dál koukat jak na moji zrcadlovku, kterou jsem bohužel dlouho, hlavně díky práci a škole nevytáhla, jenom usedá prach. Tak jsem se šla projít.
Zajímavé webové stránky

14. října 2015 v 19:19 | Eliška P. |  Články

Už jsem podobnou serii dělala asi v roce 2011 a nepřišlo mi to jako špatný nápad. Akorát moje úroveň článku nebyla úplně ke čtení. Tak jsem se rozhodla ještě funkční stránky z předchozího článku přidat do tohohle + najít nové, které stojí za to navštívit. Kdyby ste i vy znali nějaké podobné zajímavé odkazy, budu ráda když napíšete do komentářů.

CHYŤ KOČKU

Tahle potvora vám pěkně zahraje na nervy. Na téhle stránce se snažíte zabránit kočce. aby našla cestu ven. Vypadá to lehce, ale rozhodně to tak neni. Napište mi do komentářů, jestli se Vám to povedlo, mě totiž ne ani po 50 pokusu.

http://www.gamedesign.jp/flash/chatnoir/chatnoir.html


Portrét

Vždycky mě fascinovalo jak ve filmech na policii svěděk popisuje portrétistům vzhled nějakého podezřelého, protože já bych to nikdy nedokázala .. vybrat jaký měl obočí, nos tak, aby se mu to podobalo. Dopadlo to tak, že neumim napodobit ani vlastní mámu, aby se jí to aspon trochu podobalo, natož někoho, koho jsem viděla pár vteřin.

http://flashface.ctapt.de/


Cvičení s Cassey

7. října 2015 v 21:52 | Eliška P. |  Fitness

Skoro po roce se vracím do rubriky FITNES, která se stala na blogu snad nejoblíbenější a já jí tak zanedbávala .. Tak teď se jí budu postupně snažit zase obnovovat, protože jsem se konečně opět přestala válet a začala něco dělat a aspoň se o to s vámi můžu podělit.

Abych pravdu řekla, tak tohle cvičení nemám tak ráda, jako cvičení s Jillian, ale každý je pro něco jiného a možná se radši přikloní k více kratším videím, než k jednomu dlouhému.

Kdo je Cassey Ho
Celým jménem Cassey Vinh Ho, narozena 16.1. 1987. Je to pilates a fitness instruktorka, milovnice všech zdravých věcí a návrhářka sportovních pomůcek. Své první Pop Pilates video natočila po vystudování školy, bylo to na rozloučenou pro její studenty. V roce 2012 získala ocenění za nejlepšího Bloggera od časopisu Fitness a podle Sharecare se stala druhou nejvlivnější osobností ve světě fitness (1. byla Jill). Casey se také zůčastnila soutěže Fitness Bikini, kvůli které tvrdě dřela v posilovně.Filmy, které mě v poslední době zaujaly

3. října 2015 v 9:17 | Eliška P. |  Doporučuji
Ahoj,
článek bude hlavně o drama filmech (poslední film na odreagování Smějící se) Nikdy jsem na drama nekoukala, ale poslední dobou mě to fakt chytlo a tyhlo 3 filmy mě uchvátily především originálním příběhem, ale také svým provedením.

1. Zmizení
Keller Dover čelí asi nejhorší noční můře každého rodiče, jeho šestiletá dcera Anna a její kamarádka Joy jednoho večera na Díkuvzdání zmizí. Do objektu zájmu se při pátrání dostane zchátralý karavan, který parkoval před jejich domem a u kterého si dívky naposledy hrály. K případu je povolán detektiv Loki, který zatýká řidiče karavanu, retardovaného Alexe Jonese, ale pro nedostatek důkazů je Jones po nějaké době propuštěn. Oficiální pátrání sice stále pokračuje, ale Dover se cítí bezradný, jeho strach se mísí se vztekem a zlobou. Bere spravedlnost do svých rukou a bez ohledu na následky se rozhodne vyslechnout jediné pojítko k případu sám, po svém a bez rukaviček. /csfd.cz

Ikdyž má film asi 3 hodiny, tak se to vůbec díky poutavému ději nezdá a v každé minutě se něco děje. Nebojím se říct, že tohle je jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla. Vážně pecka, kombinace DRAMA a KRIMI žánru mi vyhovovalo víc než jsem si myslela a rozhodně film doporučuju!