Listopad 2014

Na školní fotosoutěž

20. listopadu 2014 v 20:43 | Eliška P. |  Photography
Po dlouhé době se s radostí hlásím!
Bylo toho poslední dobou hrozně moc. Hlavně učení, vážně to moc nedávám. Ve čtvrtletí dvě čtyrky .. to jsem nikdy neměla. Snad to ještě nějak vytáhnu. Každopádně .. dost o škole! Ikdyž .. ještě se k ní trochu vrátíme. Na škole máme totiž fotosoutěž, hned jak jsem uslyšela, že tam něco takového je .. "Tam prostě musím něčím přispět!"

- Vybrala jsem pár svých starších fotek, ale chtěla jsem i něco nového. Nejdřív jsem se šla za učitelem domluvit, jestli vůbec může jít o fotomontáž. Řekl, že bez problému, že to bude alespoň příjemná změna, protože takové fotky se moc do soutěže nedostávají. Paráda! Už jsem měla vymyšlené téma .. ale to světlo. Když jsem přišla ze školy, už skoro tma, zataženo. Jelikož se ale datum uzávěrky fotosoutěže blíží, musela jsem to risknout. Nakonec to nevypadá zas tak špatně, jak jsem se obávala, ale samozřejmě světlo by mohlo být lepší. Poprvé jsem upravovala ve Photoshopu a né ve Photofiltre. Pomalu se tam chci učit víc věcí, jen na to neni tolik času.

A teď potřebuju pomoc! Nemůžu se rozhodnout, který efekt je nejlepší. Zatím jsem se ptala 7 lidí a 5 z nich řeklo, že ten první. Pořád si ale nejsem jistá. Tak který je nejlepší, podle vás?