6 let života zachycených na jednom blogu

4. srpna 2014 v 12:22 | Eliška P. |  Články
Před 6 lety ..
Bylo 4.Srpna a devítiletá holčička se náhodou dostala k počítači. Hraní her jí nebavilo, žádný Facebook se tehdy v Česku moc nepoužíval a ona hledala různě zajímavé stránky. Vždycky si přála vlastnit stránku, kterých bylo na internetu stovky. Narazila na blog.cz. Nabízela se jí možnost, založit si vlastní bezplatnou webovou stránku. Tehdy ještě netušila, že krásných 5 a půl roku vydrží aktivně psát články, najde si mnoho internetových přátel, zdokonalý se díky tomu v grafice, ve psaní, ve vyjadřování ...

Je to tak dlouho, že si jen těžko vybavuju, jak to vlastně začalo. Pamatuju si, že v tu dobu jsem milovala filmovou sérii Muzikálu ze střední a tak asi můžete odhadnout, o čem obsah blogu byl. Začínala jsem jako každá malá holka. Je jasný, že moje články neměly hlavu ani patu. Musela jsem se to teprve naučit a zjistit, jak to na blog.cz vlastně chodí.

.. Holčička rostla a jak rostla tak se i měnily její zájmy a podle toho i obsah celého blogu ..

Říkám to pořád dokola. Nikdy blog nebyl pořád o jednom a tom samém. Konkrétně sepsané ve článku Cesta do historie blogu: http://eliiinka.blog.cz/1311/cesta-do-historie-blogu#komentare

.. Teď ta "holčička" sedí v obývacím pokoji, na klíně má položený notebook a jen náhodou si vzpomněla, že její blog vlastně slaví 6 let. Má prázdniny, po kterých nastupuje na střední školu a snaží se počítač co nejvíce omezit. Na časy blogování vzpomíná moc ráda.

Řeknu vám jedno. Pokud váhate, jestli máte začít blogovat - běžte do toho! Je to věc, která mi toho hodně přinesla a nelituju ani minutu času, kterou jsem kvůli blogování obětovala. Blog dneska slaví 6 let a nevím, co bude dál. Nemám plány. Třeba mě to zase chytne, třeba ne, třeba napíšu jeden článek za měsíc a budu ráda. Nevím. Nikdo to neví. Nechám to ve hvězdách a blog NIKDY nezuruším. Jsou to vzpomínky, které jsou zaznamenané tady. Tady na blogu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Čtenářka Čtenářka | 4. srpna 2014 v 20:46 | Reagovat

Jsem ráda, že je tu konečně nějaký článek. Tvůj blog mám moc ráda. I když toho tu teď moc nebylo, to nevadí :-).

2 *Shock *Shock | Web | 5. srpna 2014 v 22:09 | Reagovat

[1]:: Souhlasím :-)
- Jinak, myslím že každého občas přestane bavit psát, nebo spíš už nemá nápady na články apod. I zrzku to přestává bavit, mám blog skoro 2 roky a mě už dochází typy na články, někdy nepíšu třeba 2 týdny protože nevím o čem, ale pak mě bleskne a jdu napsat článek.

Chtěla bych také omezit být kratší dobu na počítači, většinou se mi to povede jsme tam skoro vždy jen večer a přes den něco dělám venku, nebo jdu s kamarádama.:)

Jinak blahopřeju k 6 letem.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama