Jak přežít ranní vstávání?!

16. května 2014 v 20:34 | Eliška P. |  Články
Taky to tak nesnášíte? Máte krásný sen, jste spokojený, nic Vás netrápí a najednou ten odporný zvuk budíku. Já osobně bych v tu chvíli vraždila. Proto vždycky říkám, nikdy se ke mě ráno nepřibližujte blíže než na 2 metry. Neručím za sebe. Automaticky budík odkládáme o 10, 15 minut. Nevím jak vy, ale já osobně budík odkládám tak 5x nejméně. První mi zazvoní v 5.50, poslední v 7:00. Ještě se mi nestalo, abych vstala na ten první. Nikdy. Já jsem dokonce ráda, že dokážu vsát na ten poslední.

Pokud tedy nezaspíme a nějak se dokážeme probudit, nastává fáze č.2. Musíme se nějak vyhrabat z té krásně vyhřáté postele.


A samozřejmě se překonat a zase nezalehnout. Když nebudu počítat (převážně u dívek) problémy s tím, co si vezmu na sebe a s šokem, který na nás čeká v koupelně u zrcadla, máme vyhráno.

- Budík ničí muziku. Pokud máte rádi nějakou písničku .. tak tím, že si jí dáte na budík si rozhodně při ranním vstávání nepomůžete. Tu písničku začnete nenávidět.
- Položit budík na druhý konec místnosti? Tohle nám má údajně pomoci při ranním vstávání. Nevím jak vám, ale mě to rozhodně nepomáhá. Stejně vždycky zalehnu a do minuty usnu.
- Ráno bych nejraději vstala co nejdřív .. v klidu se připravila, uvařila si čaj, dodělala, co je potřeba a lehla si se snídaní k televizi a čekala do té doby, než budu muset do školy. Zní to dobře. Proč to sakara nejde.
- Kde jsou ty časy ranní rozcvičky. Ještě nedávno jsem chodila ráno běhat, nebo si alespoň dala malou rozcvičku. Achjo, kde jsou ty časy. Mohla bych zase začít. No .. mohla.
- Otázka pěti minut. Ráno opravdu rozhoduje každá minuta. Jestli se místo 6:40 vyhrabu až v 6.45 .. je to sakra rozdíl.
- Vstávání v reklamách vs. v reálu. Je celkem komický sledovat jak lehce vstanou v nějaké reklamě. Všichni víme, že takhle to rozhodně nefunguje. Bohužel.
Sice tady Jammie myslela v muzikálech, ale vystihla to úplně dokonale.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nanya Gareki Nanya Gareki | Web | 16. května 2014 v 20:57 | Reagovat

Dokonale shrnuto ;) Já takhle vstávám díky asi sedmi budíkům, které nepřetržitě vyzvánějí :D A nejhorší je to v zimě....to bych vážně zabíjela, protože se vzbudím s tím, že je tma a URČITĚ je ještě noc...a ono ne, je zima jak v márnici a musí se vstávat :-?

2 MrMarkii MrMarkii | Web | 19. května 2014 v 13:06 | Reagovat

Vstávání je prostě hrozné. Já mám výhodu! Můj pes mi vždycky ráno vzbudí načas. :DD

Mimochodem, byla jsi mnou nominována na další TAG. Budu rád, když ho vyplníš.
... Ano, do těchto TAGs jsem spadl i já. :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama