Květen 2014

LIEBSTER AWARD - TAG

19. května 2014 v 17:20 | Eliška P. |  O mě
Zdravím všechny náhodné čtenáře,
od blogera MrMarkii jsem byla tagovaná na Liebster award. Tagy jsem si vždycky vybírala sama. Ikdyž vím, že by se správně mělo tagovat - nedělala jsem to a vždycky, když mě někdo otagoval tak jsem odmítla, protože mi tyhle tagy přišli nezáživné a nudné. Tenhle mě ale docela zaujal a myslím, že i vy by ste se o mě mohli dozvědět zase něco navíc.

Co tato nominace má obsahovat?
1- Povězte o sobě deset věcí
2- Odpovězte na deset otázek blogerky/blogera, který vás nominoval
3- Nominujte pět blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů
4- Vymyslete deset otázek pro ty, které budete nominovat
5- Informujte blogery o tom, že jste je nominovali.

Jak přežít ranní vstávání?!

16. května 2014 v 20:34 | Eliška P. |  Články
Taky to tak nesnášíte? Máte krásný sen, jste spokojený, nic Vás netrápí a najednou ten odporný zvuk budíku. Já osobně bych v tu chvíli vraždila. Proto vždycky říkám, nikdy se ke mě ráno nepřibližujte blíže než na 2 metry. Neručím za sebe. Automaticky budík odkládáme o 10, 15 minut. Nevím jak vy, ale já osobně budík odkládám tak 5x nejméně. První mi zazvoní v 5.50, poslední v 7:00. Ještě se mi nestalo, abych vstala na ten první. Nikdy. Já jsem dokonce ráda, že dokážu vsát na ten poslední.

Pokud tedy nezaspíme a nějak se dokážeme probudit, nastává fáze č.2. Musíme se nějak vyhrabat z té krásně vyhřáté postele.

Změny

7. května 2014 v 21:32 | Eliška P. |  Blog
Hezký večer,
poslušně se po dlouhé době zase hlásím, tentokrát ale nejdu s práznou. A s čím tedy?
1) Naplněna zážitky z úžasné školy v přírodě, ale to Vás asi zajímat nebude, takže přeskočím rovnou k bodu číslo dvě.

2) Nový design, změna v rubrikách .. konečně jsem se dostala k té pořádné "rekonstrukci"! Dopadlo to téměř tak, jak jsem si myslela. S designem jsem maximálně spokojená, nějak takhle jsem to chtěla. Doufám, že i Vám se líbí minimálně stejně, jako mě. Jednoduchý, ale přesto není nejhorší.

Tak nějak jsem zkoumala mé staré články a řeknu Vám, to je hrozný, co jsem dřív psala. Jak jsem něco takového vůbec mohla vypustit na internet. Články nedávaly absolutně hlavu ani patu, byly plné pravopisných chyb a okopírovaných textů a obrázků. Fuj.

Mám dneska večer nějak celkově chuť psát, takže až dopíšu tenhle informační článek, tak je možné, že půjdu vykrást ledničku, uvařím si horký čaj a něco sepíšu. Každopádně nic neslibuji, protože se mi už stahuje film a nevím, jestli ležení v posteli a koukání na film nevyhraje.