Blogování jako součást života

22. března 2014 v 13:33 | El Lien |  Články
Budeme si to muset přiznat, blog.cz se nám mění před očima a my si to ani neuvědomujeme. Někteří už možná ano, já mezi ně pomalu patřím taky. Asi tak před rokem, možná víc to na blog.cz vypadalo jinak. No, takhle to řeknu .. já jsem se tu cítila jinak. Blog jsem brala jako velkou část mého života, blog mě bavil, blog mě naplňoval. Co se teda změnilo? Zrzka11. Nejspíš jí většina z vás zná. Dřív jsem její články četla pořád, každý článek, sledovala jsem všechno a teď když jednou za čas najedu na její blog, je vidět, že už jí to taky nebaví jako dřív. To samé třeba Mara Rose. To samé třeba já..

Tímhle článkem Vám rozhodně nechci říct, že s blogem končím. Jen chci, aby nějací mí čtenáři (pokud mi tedy nějaci zůstali) věděli, proč už moje aktivita není taková, jako bývala .. časy se mění. Vím, že v době, kdy jsem do blogování byla nejvíc zažraná jsem si řikala, že blogovat nikdy nepřestanu, že se mím věkem bude jenom měnit obsah blogu. Teď mi ta myšlenka "přestat" však přijde mnohem realističtější.


Jsem tak ráda, že jsem blogovat začala. Teď mm všechny moje zápisky na jedné stránce a kdykoliv si můžu přečíst, co jsem psala, když jsem blogováním žila. Blogování tu bude pro mě vždycky a ráda si budu připomínat ty časy, časy blogování. Za těch skoro šest let jsem ušla velkou cestu a ikdyž jsem na blog.cz nebyla nikdy tolik uspěšná, jak jsem vždycky chtěla, dokázala jsem toho dost a jsem na to hrdá. Už skoro 6 let! Když si to řeknu, tak mám normálně husinu. Nemůžu tomu uvěřit, že jsem něco vydržela tak dlouho.

SEČTENO A PODRŽENO:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Já nekončím! Tímhle článkem chci jen vysvětlit to, proč nejsem aktivní a upozornit na to, že už možná tak moc aktivní, jako dřív, nebudu. Ale nikdy nevíš. Mějte se hezky. Mám Vás ráda.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nanya Gareki Nanya Gareki | Web | 23. března 2014 v 0:27 | Reagovat

Naprosto tě chápu. Já to mám třeba obdobně, navíc nemám čas jen sedět u počítače. Navíc lepší kvalitní článek jednou týdně než třířádková slátanina dvakrát denně. Přeju hodně štěstí do budoucna :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama