Březen 2014

Blogování jako součást života

22. března 2014 v 13:33 | El Lien |  Články
Budeme si to muset přiznat, blog.cz se nám mění před očima a my si to ani neuvědomujeme. Někteří už možná ano, já mezi ně pomalu patřím taky. Asi tak před rokem, možná víc to na blog.cz vypadalo jinak. No, takhle to řeknu .. já jsem se tu cítila jinak. Blog jsem brala jako velkou část mého života, blog mě bavil, blog mě naplňoval. Co se teda změnilo? Zrzka11. Nejspíš jí většina z vás zná. Dřív jsem její články četla pořád, každý článek, sledovala jsem všechno a teď když jednou za čas najedu na její blog, je vidět, že už jí to taky nebaví jako dřív. To samé třeba Mara Rose. To samé třeba já..

Tímhle článkem Vám rozhodně nechci říct, že s blogem končím. Jen chci, aby nějací mí čtenáři (pokud mi tedy nějaci zůstali) věděli, proč už moje aktivita není taková, jako bývala .. časy se mění. Vím, že v době, kdy jsem do blogování byla nejvíc zažraná jsem si řikala, že blogovat nikdy nepřestanu, že se mím věkem bude jenom měnit obsah blogu. Teď mi ta myšlenka "přestat" však přijde mnohem realističtější.

Fotky - Masopust 8.3.2014

10. března 2014 v 10:48 | El Lien |  Photography
Minulej rok jsem fotila masopust, který se konal v naší vesnici. No a letos mě poprosili, jestli bych nemohla znova. Minule bylo tolik sněhu a letos tak nádherně! Bohužel jsem ten den měla teplotu, takže jsem toho moc nenafotila, jen pár fotek na začátku a pak jsem ulehla a spala až do rána asi 15 hodin. Teď už je to snad dobré, doufám, že se mi to nevrátí, když mám ty prázdniny ^^

- Nejdřív jsem myslela, že vezmu jenom základní objektiv, pak jsem si ale nakonec řekla, že vezmu i pevnou padesátku a nakonec jsem byla ráda, protože ty fotky vážně vypadají lépe a zoom jsem ani nepotřebovala.