Únor 2014

Příběh - Na dně

24. února 2014 v 16:27 | El Lien |  Články
Nedávno mě napadl takový příběh. Dokonce jsme ho natáčely, ale vylezl z toho takový shit, že to nešlo zveřejnit. Každopádně jsem se rozhodla, že Vám ho alespoň sepíšu. Berte to s velkou rezervou, protože psaní a výmýšlení příběhu mi moc nejde. Každopádně jsem to zkusila.

Nikdy jsme nebyli dokonalá rodina. Máma nám zemřela dříve, než jsme jí se sestrou vůbec stačily poznat. Potom, co jsme se hned po matčině smrti přestěhovali na druhý konec republiky, neznám ani svoje prarodiče, tety, strejdy .. Táta říkal, že jsme s nima ani nikdy nevycházeli. Přesto všechno jsme už nemohli být šťastnější. Žili jsme si spokojeným životem, měli jeden druhého a to nám bohatě stačilo. Když měl táta své padesáté narozeniny, rozhodly jsme se, že mu se sestrou koupíme něco speciálního. Jelikož jsme věděli, že otec nikdy neměl možnost podívat se do zahraničí, celý rok jsme šetřily a koupily mu cestovní dárkový poukaz na cestu na Afriky.


Zpověď blogerky - TAG

22. února 2014 v 11:41 | El Lien |  O mě


Vybrala jsem zase nějaký ten TAG, který mi přišel zajímavý. Chci se zeptat, jestli o ty tagy vůbec máte zájem, abych to tady nepsala pro sebe. Každopádně tenhle TAG bude (alespoň by měl být) o blogovém životě a o mě, co se blogování týče.

• Kolik času denně trávíš psaním a úpravou článků?
Denně vám určitě neřeknu, protože někdy ani takhle čas netrávím. Vlastně to obecně ani nejde říct, protože je to pokaždé jinak. Je jasné, že propracovaný článek, třeba o cvičení mi zabere daleko víc času, než článek, kde doporučuji film, nebo tak něco.

Fitness - Dokonalé bříško

19. února 2014 v 20:44 | El Lien |  Fitness

Zdravím všechny náhodné čtenáře,
když jsem naposledy psala článek na pevnější zadeček, odhlasovali jste si další článek na jednotlivé partie a to tentokrát na bříško. Takže je to tady, snad Vám článek pomůže a nepsala jsem ho zbytečně. Bude to probíhat, jako mám u těchto článků zvykem. Nejprve jednotlivé cviky + foto + popis a ke konci i pár videí.


Obyčejný nadpis a ještě obyčejnější článek

16. února 2014 v 11:21 | El Lien |  Můj deníček
Zdravím všechny náhodné čtenáře,
připadá to jenom mě, nebo ten svět blogování tak trochu "upadá"? Pro mě teda rozhodně a hrozně mě to mrzí. Skoro 6 let a už nemám do blogování takovou chuť jako dřív. Rušit blog zatím nehodlám. No tak co.

Byla jsem fotit po dlouhé době, ale nic moc z toho nevzniklo. Dneska jdu znova, třeba to bude lepší. Zatím na to není moc počasí, všude bláto. Docela mě mrzí, že letos nebyla pořádná zima, protože za čtyři dny budu mít zrcadlovku rok a neměla jsem ještě pořádně šanci nějak pěkně odfotit sníh. Každopádně teď ať už je teplo. Jenom jedna taková slabší fotka, jak já ty depresivní fotky miluju.


My first time - TAG

7. února 2014 v 22:19 | El Lien |  O mě


Našla jsem po delší době zase nějaký TAG, ve kterém se o mě můžete něco nového dozvědět. Jmenuje se "My first time", český překlad "moje poprvé"? :D No, to je jedno, myslím, že můžeme ját na to!

30 denní výzvy v jednom článku

2. února 2014 v 19:43 | El Lien |  Fitness
V poslední době se hodně rozšířily právě fitness cvičební výzvy. Na internetu jich najdete doslova hromadu a je pak těžké se v tom vyznat a vybrat si ten nejlepší. Já jsem to udělala za Vás. Prošla jsem různé stránky a vybrala výzvy na jednotlivé partie. Snad Vám článek pomůže.


Začneme čím jiným mež cardio cvičením. Pokud tento pojem neznáš, přečti si můj článek právě o tomto druhu cvičení. Teď už k věci.