Leden 2014

Deníček + nejčastější otázky

27. ledna 2014 v 22:11 | El Lien |  Můj deníček
:)

Ahoj! Někdo mi psal, že by tu chtěl více článků o mě a deníčků. Tak tu jeden máte, ikdyž nechápu, co některé z vás na tom tak baví. :D

Ehm .. no .. takže .. já vlastně absolutně nevím o čem mám začít psát:D takže škola. Myslela jsem, že mě ty písemky jednou zabijou, ale světě div se, já přežila. S vysvědčením jsem maximálně spokojená a teď už jenom vyplnit přihlášky a čekat na přijetí. Den co den mám větší pocit, že se naši spletli a dali mě na zvláštní školu, ale tak co:D já tam celkem zapadnu:D Dneska jsme psali slohovku na téma: Naše planeta v roce 3001. Nato, že mi slohy vůbec nejdou, jsem se začátkem docela spokojená a překvapuje mě, jak jsem to vůbec dokázala vymyslet :D dokončení zápletky a konec už bude horší, ale snad to zejtra nějak sesmolim. Pokud jde o střední školu .. jednu přihlášku si dám na gympl a druhou na ekonomické lyceum, ale řekneme si to upřímně, na ten gympl asi nemám, takže jako první tu ekonomku.

Poslední dobou jsem se totálně rozkreslila. Hlavně zkouším portréty. Zatím mi to moc nejde, protože portréty jsem skoro nikdy nekreslila, ale musím říct, že vidím pokroky!:D To první bylo jen tak z hlavy a to druhé měl být voldemort:D jo, vím že to tak nevypadá:D

Kecy, kecy, kecy

21. ledna 2014 v 17:43 | El Lien |  Můj deníček

Tak snad už mám všechny ty testy, písemky a zkoušení za sebou. Byly to náročné dny, ale nějak jsem to nakonec s (většinou) trojkama z pololetních písemek zvládla a s vysvědčením jsem spokojená. Teď už jenom, aby mě vzali na školu a bude to.

Poslední týden jsem měla nějaké špatné období, teď už je to snad lepší. Bylo to asi tím, že skoro všichni ze třídy byli na lyžáku a bez kamarádu to v té škole jde jenom těžko přežít.

Jsem ráda, že jsem se zase rozcvičila. Každý týden jsem zase pravidelně začala chodit do posilovny + každej tejden na FItbox a možná ještě zkusím s kamarádkou nějakej vytrvalostní tréning, ale to se zatím jenom domlouváme. Jak to máte se cvičením vy, co se snažíte se mnou?

Vytvoř si vlastní FITNESS program

17. ledna 2014 v 22:24 | El Lien |  Fitness
V posledním článku jste si odhlasovali, že chcete hlavně články o cvičení. Tak jsem tady s novým článem. Každému ve cvičení vyhovuje něco jiného. Každého baví něco jiného, každý mi na cvičení různý čas. Proto jsem se rozhodla, že Vám dám jednoduše možnost vytvořit si vlastní cvičební program, podle Vašich představ. Někdo bude chtít jenom kardio, někdo bude chtít posilovat jenom nějakou část a těla a jiný zase bude chtít míchat všechno dohromady. Proto jsem vybrala v každé kategorii nějaké ty oblíbené cviky, rady a videa. Je jenom na Vás, co všechno si vyberete a jak si svůj fitness program zorganizujete. Ale pokud chcete kompletně všechno změnit a vylepšit, vyzkoušej něco z každé kategorie.


Nemůžeme začít jinak než stretchingem. Já osobně stretching miluju. Protahuju se každé ráno + před každým cvičením a samozřejmě i po a myslím si, že bez stretchingu by se mi to těžko zvládalo. Zlepšuje ti ohebnost, flexibilitu a kloubní pohyblivost. Vybrala jsem pro Vás tři videa, snad si dokážete vybrat.

Co tu vlastně chcete

15. ledna 2014 v 20:06 | El Lien |  Blog
Zdravím všechny!

Žádné výmluvy tu vypisovat nebudu, vlastně ani žádné nemám. Už mě blog prostě nebaví tak, jako dřív, ale NEBOJTE SE, NEHODLÁM HO RUŠIT. Jen se do toho musím prostě zase dostat. To přijde ..

Tenhle článek slouží k tomu, aby jsem od vás zjistila, co přesně vás nejvíce baví, jaké články tu převážně chcete.


Nebráním se ani novým projektům, nebo soutěžím. Sice nemám poslední dobou moc čas, ale až bych si ho našla, tak bych něco uskutečnit mohla. Takže pište, pište. Já budu jen ráda.

Fitness - Pevnější zadeček

10. ledna 2014 v 17:07 | El Lien |  Fitness

Psali jste mi, že chcete více článků z rubriky fitness a tak je to tady. Budu se postupně zaměřovat na různé partie. Minule to byly prsní svaly, teď se vrhneme na zadeček. V další části to nejspíš bude bříško, ale pokud chcete, abych se zaměřila na jinou partii, napište do komentářů a já se vám budu snažit vyhovět.

2013 → 2014

3. ledna 2014 v 17:16 | El Lien |  Můj deníček
Rok 2013 je u konce a začínáme na novo. Ještě, že jsem Vám to, že budu aktivnější neslibovala, protože bych to zase nesplnila. No, ale je tu takový souhrn toho, co se tady na blogu v roce 2013 dělo. Podle mě nic převratného, ale uvidíme, co zjistím a najdu.
Na začátku roku, hned jako první článek jsem napsala PŘEDSEVZETÍ. Splnila jsem z toho víc, než sem si původně vůbec myslela. Pokud by někdo měl zájem se podívat → http://eliiinka.blog.cz/1301/moje-predsevzeti-na-rok-2013
Takže stále zůstáva to z minulého roku, co jsem nesplina, udržovat si to, co jsem splnila a jellikož jsem o Vánocích zase skoro všechno nabrala, ZAČÍT ZASE HUBNOUT.

7. LEDNA jsem uspořádala malou Looklet soutěž. Hodnotila jsem jí společně s blogerkou Marou Rose a myslím, že se nám docela povedla.