Prosinec 2013

Podivná zvířata světa

30. prosince 2013 v 20:51 | El Lien |  Články - nepoužíváná
Dneska jsem si pro Vás připravila velmi netradiční článek, ale alespoň tu najdete taky něco z jiného soudku. Je to taková zkouška, jestli by Vás tyhle typ článků bavil, nebo ne. Musím určitě přiznat, že ke článku mě inspirovalo video od Adama Jíchy. Nějaké zvíře jsem použila, nějaké jsem přidala. Každopádně informace jsem hledala sama, ty jsem z videa nepoužila, je více než možné, že se něco bude shodovat.

BlobFish

Začneme u zástupce nejošklivějších zvířat světa. Tato sliznatá ryba s lidským obličejem žije v hlubokých vodách Australie a Tasmanie. Dorůstá přibližně 30 cm. Mě připadá, jak z nějakého kresleného filmu, nemůžu si pomoct.Když nás navštíví Ježíšek ..

26. prosince 2013 v 14:43 | El Lien |  Můj deníček
Už je to zase rychle za námi. Tolik času příprav a nakupovaní je fuč. Každopádně já jsem si Vánoce v jarním počasí překvapivě užila. No a jak jsem Vám slíbila, je tu článek o mých Vánočních dárkách.


Maminka zjistila, že se teď nosí norský vzor, nebo co :D takže mi koupila rukavice a legíny + ségra ještě návleky s norským vzorem. Dál jsem dostala krásný černo - bílý šátek, ty já mám nejraději. Modrou sukni, svetřík, tílko, triko a samozřejmě ponožky, které mi udělali obrozkou radost. BEZ NICH TO PŘECE NEJSOU VÁNOCE!

Děsně originální vánoční nadpis

24. prosince 2013 v 9:59 | El Lien |  Můj deníček
Ano, já vím, lepší nadpis mě napadnout nemohl.
Vážně moc moc mě mrzí, že jsem nesesmolila více vánočních článků, ale prostě nebyla nálada, spíš jsem si užívala vánoční atmosféry v reálu než online.

Každopádně je tu ŠTĚDRÝ DEN! Vzali jsme si poslední čokoládu z kalendáře (tedy pokud nějaký máte a pokud jste je nespořádali hned první týden) Uteklo to jako voda. Vůbec mi nepřijde, že nějaký Vánoce jsou .. jak neni venku žádný sníh, tak ta atmosféra není uplně dokonalá, ale s tím už nic neuděláme.

Štědrý večer v televizi

21. prosince 2013 v 9:40 | El Lien |  Články
Nejdřív jsem chtěla udělat Vánoce v televizi o celý štědrý den, ale vzhledem k tomu, že je hrozně moc programů v dnešní době, tak bych to tu psala strašně dlouho a stejně by to nikdo nečetl. Proto tu máte vypsaný večer a až na konci článku nějaké náhodné tipy na zbytek dne.

Televize Nova uvede jako každý rok nádhernou pohádku Tři oříšky pro Popelku. Myslím si, že je to klasika, která k Vánocům patří a tak by chom si jí neměli nechat ujít. To je pohádka, která se prostě neomrzí.


Padesátka je doma!

18. prosince 2013 v 22:00 | El Lien |  Photography
Minulý týden v pondělí jsem ho obědnala a máma mi řekla, že v pátek jede s kamarádkou do Prahy dokoupit ještě nějaký dárky a že mi ho vyzvedne. Tak jsem byla ráda, než jsem zjistila, že potom půjdou ještě hrát karty do hospody :D já jsem se o něj lehce bála a musela jsem čekat do večera než přijdou, nicméně dorazil v pořádku a konečně jsem se dočkala.

Je roztomile maličký a pořád si nemůžu zvyknout nato, že neni zoom, ale snad si časem zvyknu:D Moje první fotka je Matěj. Použila jsem hned 1,8 f.
Na téhle fotce je už ta clona zbytečně moc, ale chtěla jsem hned vyzkoušet tu nejnižší.

DIY - netradiční balení dárku

8. prosince 2013 v 12:23 | El Lien |  DIY

Mám tu pro Vás po dlouhé době připravené takové malé, jednoduché, vtipné vánoční DIY. Často mi píšete, že takovéhle články máte rádi a tak jsem se snažila pro Vás na Vánoce něco připravit, snad se Vám bude článek líbit a třeba ho někdo využije a nějaký dáreček taky takhle zabalí.

- Dárek, - Balící papír, - Lepidlo, - Nůžky, - Knoflíky, - Tavící pistoli, nebo nějaké dobré lepidlo


Chce to nějaký dárek do tvaru kvádru, protože jinak efekt košile nikdy nezískáme. Já balím dárek pro tátu, knížku o rybaření. Sice to není uplně dokonalý tvar, ale na efekt košile to bohatě stačí. Nejprve dárek úplně klasicky zabalíme.Mikulášská nadílka, aneb v kostýmu už po 5.!

6. prosince 2013 v 13:57 | El Lien |  Můj deníček
Za prvé se chci omluvit, ale v týdnu jsem právě vyřešovala věci na Mikuláše, připravovali jsme se a proto nebyl ani čas něco napsat. Za druhé bych Vám chtěla říct, že můžete čekat nějakou tu malou Vánoční soutěž a sampzřejmě Vánoční design.

Teď ale k tomu Mikuláši! Když mi řekli, že už letos jdeme po páté, nemohla jsem tomu uvěřit. Příjde mi to jako včera, kdy jsme se ve 4. třídě domlouvali, že půjdeme na Mikuláše. V té době jsme měli jenom dva lidi a byli jsme za to neskutečně rádi. Včera jsme jich měli 14 a byli jsme rádi, že to stíháme. Ujeli jsme 145 km po Kladensku.
Jinak jsme si to neskutečně užili a vydělali si pěknej balík. Včera to zrovna hrozně foukalo, že mi úplně běžně ulítla čepice, nebo paruka, ale nakonec jsme to zvládli. Ano, já byla Mikuláš, protože jsem nejvyšší, jako vždy. :D ale raději bych byla anděl, protože jsem vždycky nervozní, že nevím, co přesně mám říkat.

To bylo dobrý. Byli jsme u jednoho chlapce. A já čtu z "hříšné knihy" : Mám tu napsáno, že říkáš sprostá slova, kterým ani sám nerozumíš .. je to pravda Adámku?" a on na to: "Ale rodiče taky mluví sprostě" .. nebo ještě u jedno kluka a ten nám na větu, že všechno vidíme odpověděl: "A vidíte mě, ikdyž se koupu?" no je to sranda s těma dětma. Některý se rozbrečeli, bylo mi jich tak líto .. :D

Po 5 hodinách jsme přijeli domu, rychle jsme se převlékli, trochu poklidili a padli, protože jsme byli nehorázně unavený, nohy nás bolely a bylo toho na jeden večer už moc, že jsme byli rádi, že už jsme doma.


Narozeniny 2013

1. prosince 2013 v 21:31 | El Lien |  Můj deníček
Ahoj všichni!
Jako první musím napsat: jak je možný, že ze Star dance vypadl můj Ondrášek? :D pche. vůbec lidi nevědí, co je to sexy tanec :DD mě to normálně rozbrečelo a to normálně brečím jenom když jde o zvířata:D já jsem ale citlivka. :D No, ale to jsem trochu zabočila:D

Psala jsem, že v pátek jsem měla narozeniny. (teď mi máte všichni přát, víte co). :D a slíbila jsem, že vám přidám fotky dárků. (místo toho by jsem se měla učit chemii) Vzhledem k tomu, že jsem od všech chtěla peníze (které jsem vám nefotila) :D tak je toho pár a taky jsem dostala dost sladkostí, bomboniér a žrádla .. to jsem taky nefotila :D. Konečně mám našetřeno na ten objektiv, takže budu objednávat!! :)