Říjen 2013

Autumn outfit inspiration

31. října 2013 v 5:12 | El Lien |  Fashion
Já podzim opravdu miluju. Jak je všechno barevné. Má to své kouzlo. Co se týče módy, je to to samé. Už není takové vedro a tak můžeš vrstvit oblečení a na druhou stranu ještě není taková zima, takže nemusíš chodit nabalená jako eskymák.

Líbí se mi outfity, kde nemáš bundu, ale jenom dlouhej a teploučkej pletenej svetr. Poslední dobou jsem začala ulítávat na hnědou barvu, takže bych si chtěla taky nějakej ten svetr pořídit.


Když je problém výška

29. října 2013 v 10:10 | El Lien |  Články

Vždycky jsem byla vysoká. Pořád jsem byla ta, co vyčnívá z davu. Mám to v rodině. Ale nikdy jsem to neproživala tak jako teď v tomhle věku. Už mě unavujou ty poznámky, urážky, připomínky ostatních. Dokáže mi to zkazit náladu na celej den a to nepřeháním. Mám nálady, kdy jsem ráda, že jsem vysoká, ale spíš převažujou ty nálady, kdy bych si nejradějio uřizla kus nohou. Je hrozně trapný když někam příjdu a tam jsou kluci, který jsou o hlavu menši. Běžně se mi to stává. Lidi mi říkají, ať jsem ráda, že mám nohy dlouhý jak modelka a že strašně moc holek chtějí být vysoké, ale sakra já ne. Vlastně to mám v rodině, jak už jsem psal. Co jsme o tom takhle mluvili tak ségra, máma, babička a teta měly stejnej problém. Řeknu vám jedno: Děti jsou zlý!

Já jsem se svým vzhledem spokojená a jsem za to hrozně ráda, protože spousta holek se takhle necítí. Jenže ta výška mě zabíjí. Měřím 178 cm .. a jsem v podstatě malá vzhledem k mé rodině. Táta má 2 metry .. pak po kom to mám mít ? Máma má 178 a sestra něco málo přes 180. Na tohle téma jsem vážně citlivá. Mám super náladu, BUM - jedna urážka a zbytek dne na to myslim a je mi zle, moje skvělá nálada je kde tam a můžu se jít rovnou zahrabat.
Hodně dívek říká, že by chtěly mít dlouuhý nohy, ale mě se to třeba nelíbí. Právě naopak. Když mám sukni, nebo šaty .. snažím se furt ty nohy lehce pokrčovat, aby alespoň nevypadaly tak dlouze, ale stejně to nejde, prostě je to hrozný. Za chvilu jdu do taneční se kouknout na kamarádku (článek je psaný předem) a mám z toho totální depku. Řikám si, jak bych teď byla v pohodě, kdybych měřila o 7cm méně .. achjo.

Nevím jak bych to zakončila. Takže prostě zakončuju takhle.

Jak vložit titulky do videa

27. října 2013 v 9:42 | El Lien |  Články
Připravila jsem pro vás zase po delší době návod, který je jednoduchý, ale znám hodně lidí, kteří si s tím nevědí rady. Jde o vložení titulků do seriálů, filmů a různých videí.

Nejprve si musíme najít ty titulky, které hledáme. Takže se koukněte na stránky:
- Volně titulky naleznete i třeba na uloz.to, ale musí to být určitý formát.
Až je najdeme, stáhneme do počítače.

Vracím se

26. října 2013 v 12:33 | El Lien |  Blog
Popravdě, myslela jsem, že to zvládnu líp. Doufala jsem, že budu psát několik článků, že jich bude hodně, jen prostě budu psát kdy chci a zatím je budu ukládat do rozepsaných. Uplynuly tři týdny a já v rozepsaných měla jenom 3 ubohé články. Věděla jsem, že jestli teď pozastavení zruším, zveřejním jeden týden ty tři články a pak zase tu nebude nic.

Ubíhaly dny a s článkama se to nelepšilo, ale už jsem měla prostě chuť zase blogovat a tak se po měsíci vracím. Nevím jak moc pravidelně tu budu, ale oficiálně jsem zpět.

Design mám rozdělaný, ale to je další nevim. Nevím kdy ho dokončím a nevím kdy ho nastavím a jestli vůbec.

Už vím, co všichni mají na těch Upířích deníkách. Chcete říct proč jsem neměla ten čas? Spadla jsem do mánie TVD. Já miluju seriály, ale deníky mě nikdy jakože netáhly. Jednak nemusím filmy/serialy o upírech. Například ze Stmívání jsem nebyla unešená jako spousta lidí a prostě nikdy jsem žádnej neviděla. Když jsem ale už po druhý skoukla všechny serie HIMYM a do dalšího dílu PLL zbívalo ještě spousta dní, řekla jsem si, že to zkusím. Když po tom šílí tolik holek, asi budu taky. Možná jsem to neměla dělat, protože když já jsem závyslá na seriálu tak to je něco. Hned první díl mě zaujal a už jsem v tom zase až po uši. Hned několik dílů za den jsem shlídla a dostalo mě to.

A co vy ? Jak ste se měli ?