Září 2013

Pozastavení

26. září 2013 v 22:27 | El Lien |  Blog
Je mi líto, ale jinak to prostě nedám. Každý článek si vycucávám z prstu, nebaví mě je psát a když už nějaký napíšu tak to stejně nikdo neocení. Bloguju pro zábavu a v posledních dnech jsem to nebrala jako zábavu, ale povinost. Pozastavení moc nedávám, ale vždy, když už beru blogování jako kouli na noze, vím, že musím okamžitě přestat. Budu v průběhu pozastavení psát články vždy, kdy se mi bude chtít a ukládat je do rozepsaných. Až si budu jistá tím, že se můžu vrhnout zase na pravidelné přidávání článků tak pozastavení zruším. Jinak to vážně nejde. Teď mám i docela plný program, takže články ani nestíhám psát. V pondělí, uterý, ve středu i ve čtvrtek jsem se dostala na pořítač až tak v 8 a zítra hned po škole jedu zase na Kladno a nevím kdy se vrátím. Chci si to všechno urovnat a postupně, pomalu, ale jistě se budu k blogu vracet.

Neřeknu vám hned teď kdy se k blogu vrátím. Možná za týden, za dva, za měsíc, možná že i dýl, ale to nechci a myslím, že to tak ani nebude. Nebudu vám nic zbytečně slibovatm protože nevím, jestli to můžu splnit. Chci si teď hlavně užívát poslední rok na základce a s blogem jako další povinností toho je vážně dost. Jsem dokonce tak líná, že nepřídám ani obrázek a vyznačím jen tuhle větu. Vážně potřebuju pozastavit.Až se vrátím, celé to tu předělám. Je to tady, už zase slibuju. Tak jinak. Až se vrátím tak bych chtěla udělat následující: Nový design, posunout blog na vyšší uroveň, založit nové rubriky, soutěže, projekty a možná ještě víííc.

Tak já už jdu, na delší článek se nezmůžu. Už se mi chce spát, náročný den, spíš týden a zítra čeká další. Nečekejte na mě, ale nebojte se, já se vrátím a vrátím se brzo!

KalorickéTabulky.cz

22. září 2013 v 10:16 | El Lien |  Fitness
Tohle doporučení plánuji už dlouho, ale dostala jsem se k tomu až teď. Víte, před prázdninama jsem se hodně snažila hubnout a velkou roli v tom, že jsem zhubla hrála právě tato stránka. Chci říct, že to neni placená reklama. Tenhle článek dělám zcela dobrovolně proto, že mi opravdu pomohla.


Pokusím se vám co nejjednodušeji popsat, k čemu tahle stránka vlastně slouží a k čemu je tak dobrá. Spočívá v tom, že si každý den zapisuješ co si snědla a jaké si provozovala sporty, cvičení a aktivity. Postupně se ti kalorie z jídla naschromáždí a zase odečtou podle toho, jak moc náročné si sporty dělala. (lze počítat i v kJ) .. tak budeš vědět jestli si ten den hubla, nebo jestli máš udělat ještě nějakou aktivitu, aby si hubla.

Wishlist - září 2013

18. září 2013 v 19:30 | El Lien
Mám absolutní zmatek, kolikátý ten wishlist tady na blogu vlastně je a tak už jsem ho raději neočíslovala. Není toho moc, ale lepší si to zapsat, jinak pak na Vánoce zase všechno zapomenu. jako vždy. Mimochodem: zdroj uvodního obrázku: quarryvillelibrary.org ..

Random diary /nd photos

12. září 2013 v 15:36 | El Lien |  Můj deníček
Deníčky moc nepíšu, protože vím, že nejsou tak úplně oblíbené, ale jednou za čas to nikomu neuškodí, že ? Doplním to fotkami a obrázkami a snad to pro vás nebude tak hrozně nudné :D Čím začít? Chci toho napsat tolik, ale stejně nakonec něco zapomenu jak se znám.

Čekejte zase články o fitness .. o prázdninách sem dost polevila a teď se mi taky nedařilo moc se do toho zase dostat, ale začala jsem chodit do kladna na Fitbox .. je to fakt skvělý a hodlám v tom pokračovat i nadále. zase udělám nějaký výzvy a cvičební programy pokud budete chtít.Praha 8.9. - Foto

10. září 2013 v 12:52 | El Lien |  Photography


Mamka mi slíbila, že jako zakončení prázdnin pojedeme do Prahy na menší nákupy. Koncem prázdnin nebyl nějak čas a tak jsme vyjely minulou neděly. Protože byl nejspíš poslední teplý den tak se nám nechtělo chodit jenom po nákupním středisku a tak jsme si řekly, že se po delší době projdeme po Hradčanské až na Václavák. Mě by hrozně mrzelo, kdybych si na ty památky nevzala foťák. Já sem si ho prostě vzít musela :D ještě k tomu nedávno Zrzka dávala fotky z Prahy na blog a hrozně se mi líbily tak sem musela taky udělat no -_- :D

Oblíbené weby

6. září 2013 v 15:05 | El Lien |  O mě - nepoužívaná
Jednou jste tu podobný článek už mohli vidět, ale za tu dobu mi oblíbených blogů značně přibylo a nějaké taky bohužel ubylo tak tu pro Vás mám tento článek ještě jednou.
Takzvané Affs, neboli SB už dávno nevedu. Dřív jsem to tak měla, ale teď už si vybírám jen své oblíbené blogy. Takže já je pravidelně neobíhám, ale sleduji je na bloglovin a čtu každý článek, který se mi zalíbí. Tak třeba to pro vás poslouží jako menší inspirace.


Tato dívka je dost známá a asi jí všichni znáte- Má zajímavý účes, který dává fakt luxusní dojem. Moc se mi líbí její videa. Úplně nejvíc žeru tutoriály, líčení a Tagy. Má plno skvělých nápadů, nevím, kam na to pořád chodí. Obdivuji jí, z videí působí dost sympaticky a ikdyž nemůžu podle toho soudit tak si dovoluji říct, že i v reálném životě to bude moc milá dívka. Její blog určitě doporučuji.

Něco málo z přírody ..

4. září 2013 v 12:59 | El Lien |  Photography
Miluju fotky přírody. Příroda je nádherná a ráda se to snažím zachycovat i na fotkách. Pár fotek z Račic nad Berounkou.

Mámina kytička na její krásné skalce na chatě.


Návod - Neviditelná složka

1. září 2013 v 21:24 | El Lien |  Články
Už dlouho tu nebyl návod a tak jsem pro vás po dlouhé době jeden sesmolila. je to netradiční a lehce bláznivý návod a to na neviditelnou složku. K čemu je tato složka dobrá? Když s někým sdílíte počítač .. je to dobrá vychytávka když nechcete, aby vám dotyčný lezl do vašich souborů. Návod je jednoduchý a opravdu funguje! Vím jistě, že to jde na XPéčkách a na sedmičce .. ale myslím, že na ostatních by to mělo jít taky. Jo a musíte mít numerickou klávesnici.