Chceš realizovat své sny? Probuď se!

27. srpna 2013 v 22:32 | El Lien |  Články

Jsou tři druhy rána. První je tehdy, kdy se probudíš a řekneš si: Kéž by to byla skutečnost. Druhé ráno je tehdy, kdy si řekneš: Ještě že to byl jenom sen a to třetí je když si absolutně nepamatuješ to, co se ti v noci zdálo.Četla jsem, že ve snu nikdy nemůžeš zemřít. Alespoň že tak.


Když jsem takhle mluvila s kamarádama tak hodně z nich říkají, že si sny vůbec nepamatují. Že max. tak týden a pak už vůbnec ne. Já si třeba pamatuji sen z dětství. Mohlo mi být tak 5,6 ale pamatuji si to úplně živě. V tu dobu jsem se hrozně bála toho mimozemštana z E.T. volá domů (ještě teď mi nahání hrůzu :D) .. no a tak se mi zdálo, že si moje máma sundala její oblíbenou proužkatou mikinu a v tom se moje hlava změnila v hlavu toho mimozemštana a my nevěděli jak to vrátit zpátky :D Od té doby, vždycky, když jsem viděla mámu sundavat si tu její mikinu tak jsem se bála, že se doopravdy proměním. Řeknu vám, to byl horor :D


Někdy se mi zdají tak podivné sny, že je ani neumím popsat. Hodněkrát jsou to sny spojené s filmem, nebo serálem. Naposled si pamatuji, že mě honily dinosauři a to se mi zdálo tu noc co dávali v televizi Jurský park :D nebo jsem poslední dobou zažraná do seriálu Jak jsem poznal vaší matku a tak se mi o tom pořád zdá.

Teď vám řeknu příběh o snu, který neni vůbec veselý a mě z toho jde mráz po zádech. Nezdál se mě, ale mojí tetě. Když mi zemřel dědeček (JEJÍ TÁTA) tak se jí od té doby zdáli sny, kde ho viděla jak říká: Další na řadě si ty! .. Zdálo se jí to několikrát, ale pak to přestalo a jí se nic naštěstí nestalo.

Ještě jeden sen z dětství! Zdádo se mi, že mě unesli Jů a Hele :D Pamatujete si je? To mám z toho, že jsem se s mámou vždycky koukala na ty detektivky :D No bylo jich hrozně moc, nějaký vám ani nemůžu napsat :D

Co se týče fakt těch děsivejch nošních můr tak to já moc často nemívám. Neřikám, že nikdy, např. posledně se mi zdálo, že jsme měli leteckou katastrofu, ale ještě nikdy jsem se neprobudila ze strachem. To má moje máma, že se uprostřed noci probudí spocená a nemůže moc dýchat.

Podělím se s Vámi ještě o jeden příběh, kdy jsem málem přišla o život, ikdyž to se sněním moc nesouvisí. Jsou to asi dva nebo tři roky zpátky. Byli jsme na chatě a tenkrát za náma přijeli i naši známí a protože by jsme se tam jinak nevešli tak moje máma s mojí kamarádkou jsme spali v jednom pokoji a ostatní v tom druhém. Kdyby ti příbuzní tehdy nepřijeli a mamka by spala normálně vedle v pokoji tak bych tu asi už nebyla. Tu noc jsem nemohla vůbec spát a už jsem z toho byla taková mimo. Byla jsem v polospánku, pamatuji si, že jsem chtěla jít dolů na záchod a tak jsem vztala. To je celé, co si uvědomuji. Pak už jenom jak na mě sahá máma a křičí na mě : Co blbneš? Vůbec jsem jí nechápala a normálně jsem si došla na záchod. Ráno slyším, jak se s těmi příbuznými baví, že jsem lezla oknem ven. Nejen že je to z druhého patra a docela výška, ale v tu dobu jsme tam něco přestavovali a pod oknem byli všude velké kameny.

A když už jsme u tý náměsíčnosti .. tak moje ségra měla to samé, ale ta na to vážně trpěla. Několikrát chodila po době a nevěděla o tom. Bylo to docela nebezpečné, ale řeknu vám veselý příběh. Byli jsme s babičkou na Mácháči a moje ségra byla zase náměsíčná. Šla do kuchyně - kde byli v té chatce i dvě palandy - a lehla si k Tomáškovi (příbuznému .. tenktát mu mohlo být tak 5) a babička se vzbudila a chtěla Míšu probudit a odvést jí zpátky, ale ségra na ní: Co děláš ty debile? No, babička byla lehce v šoku :D Míša (ségra) si ráno nic nepamatovala a ,y se tomu teď jenom smějeme :) :D

Tak to bylo pár příběhů z mého života a co vy? Podělte se o nějaký zajímavý sen. Byli jste taky někdy náměsíční?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Allys Allys | Web | 27. srpna 2013 v 22:46 | Reagovat

hezký článek =)

2 Kuře114 Kuře114 | Web | 29. srpna 2013 v 21:23 | Reagovat

Nenávidím sny ve kterých padám 8-O Pak totiž nahlas mumlám ze spaní a když mě máma vzbudí, cítím se jako magor :D 8-O

3 Kuře114 Kuře114 | Web | 29. srpna 2013 v 21:25 | Reagovat

Jo a pak odpoveď k otázce jestli jsem náměsíčná: Ano skoro furt, třeba přenáším peřiny nebo chodím po bytě :D

4 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 1. září 2013 v 10:49 | Reagovat

Mně se zdálo několik snů, na které do smrti nezapomenu.
Když umřel táta, tak mě ve snu několikrát navštívila smrtka, prostě osoba celá v šedém plášti... s kosou, bo bez ní, to už nevím...
Pak si pamatuju, jak jsem ve snu sváděla jednoho kluka :-D
Pak jak mě pronásledoval černý pes (a v tom snu... ne že bych se viděla umírat, ale věděla jsem, že je konec... ve chvíli, kdy bych asi vypustila duši, jsem se vzbudila...)
No a sen, který u mě vede, je, když mě v něm přišel táta obejmout :) :-P

Jinak hezký článek, a znám všechny tři stavy - kdy lituju, že sen není skutečnost, kdy jsem strašně ráda, že to byl jen sen, i ty, kdy si je nepamatuju (to je většinou):)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama