Červenec 2013

Značkové VS neznačkové : ŘASENKA

28. července 2013 v 9:11 | El Lien |  Beauty
Tenhle článek jsem chtěla udělat už hrozně dlouho, ale nějak jsem se k tomu dokopala až teď. Každopádně o co vlastně půjde .. hodně lidí nakupování u vietnamců a v neznačkových prodejnách odsuzuje. Tyto články tu budou proto, abych porovnala kvalitu a celkově produkt značkový a neznačkový. Jako první se zaměřím a nejdůležitější věc při líčení a to je řasenka. Tak jdeme na to!


Začneme značkovou řasenkou. Jde o řasenku od Miss sporty. Konkrétně Fabulous LASH XtraBlack. Najdete jí v obchodech Rossman.


Konečně odjíždím

26. července 2013 v 12:28 | El Lien |  Můj deníčekKrásný horký pátek všem,
Tak jsem se konečně po měsící dočkala. Už mi z toho hrabe. Chci někam vyjet. Hrabe z toho že jsem doma, hrabe mi z toho vedra. Zítra tedy odjíždím někam k Táboru a potom přejíždím taky někam po Česku do jížních čech. No a potom možná přijedu domů, ale nevím na jak dlouho a Nižbor. Potom snad doma, nebo se domluvíme ještě se sestřenkou a budeme buď u nás doma, nebo u ní.

Celkem mám v rozepsaných uloženo asi 13 článků, takže nebojte, něco tady bude. Vždycky podle toho, jak budete komentovat tak z mobilu zveřejním nějaký ten článek, který jsem za tenhle měsíc napsala a uložila do rozepsaných. Nějaké stojí za to, další jsou takové nic moc. Dokonce jsem psala i dvě úvahy, nebo prostě článek na téma, což se u mě moc nevidí.

Notebook si s sebou neberu, ale online budu psát na facebooku. Takže kdo mě ještě nemá v přátelích, v menu je odkaz. Už se těším na fotky. Poprvé budu brát zrcadlovku někam na dovolenou (když nepočítám ten welness pobyt). Tak se těším, že konečně vyfotím něco novějšího než jenom Kladensko, Berounsko a okolí.

Dneska jsem byla v posilovně. Jsem totálně vyřízená. Teď si dělám hranolky a došlo mi, že ještě nemám tatarku. Bezva, takže musim ještě do obchodu. No, ještě že ho máme pod barákem :D

Tak se tu mějte, bude se mi stýskat. Pápá

Fialové večerní líčení

24. července 2013 v 11:44 | El Lien |  Beauty

Jak já to líčení teďka žeru :3 Už je tady zase ale tentokrát to, co tady ještě nebylo. Poprvé jsem zkoušela večerní líčení. Zdůrazňůji slovo poprvé takže to berte s rezervou. Slibuju, že příště už snad udělám i videonávod. Dneska jen fotonávod, ale alespoň něco.

Before I Die -3

22. července 2013 v 10:23 | El Lien |  O mě - nepoužívaná
Nějak jsem na obrázky tipu before i die úplně zapoměla, ale nedávno jsem si prohlížela staré články a viděla jsem dva články právě s tímto tématem a tak mě napadlo, že až bude nouze o články tak udělám třetí díl. Nouzi o články sice nemám, v rozepsaných jich mám uloženo řadu, ale i přesto jsem dostala chuť vyhledat na we♥it zase nějaké ty obrázky a něco málo k nim napsat.

Základy péče o nehty + modrá manikúra

20. července 2013 v 11:03 | El Lien |  Beauty
Už dlouho jsem nepřidala žádné nehty. Nic extra dneska nečekejte. Mám pro vás pouze základy mé péče o nehty a menší návod na modro černou "francouzskou" manikúru.

1. Důkladné odlakování
Opravdu si na to dávejte pozor. Někomu možná přijde zbytečné to sem psát, ale potom když je nehet špatně odlakovaný a pod světlým lakem, nebo při francouzské manikuře jsou vidět zbytky laku, nevypadá to příliš pěkně a kazí to dojem z celého nehtu.


Photo .. II Karty

18. července 2013 v 0:41 | El Lien |  Photography
Byla jsem se podívat za našima na chatě i s foťáčkem. Viděla jsem na stole ležet karty a napadlo mě, že by s nima mohli být povedené fotky v přírodě. Vybrala jsem tři nejlepší fotky,

Co na ně říkáte?
- Jinak na některé fotky si přidávám podpis kvůli kopírování. Některé vynechám když mám pocit, že to tu fotku kazí.Znáte už Jillian Michaels?

15. července 2013 v 20:50 | El Lien |  FitnessTato cvičitelka je dost známá, ale když už jsem založila fitness rubriku tak tady Jillian nesmí chybět. Dnes si budeme povídat o jednom z jejich cvičebních programů a to konkrétně 30 day shred.

Koukněte se na tohle video, ale nebojte se, ona je jinak v jejich cvičebních programech hodná :D Stejně jí obdivuju .. já bych na ty lidi nedokázala takhle řvát, ale myslí to s nima dobře ..

Nádraží třemi způsoby/barvy

13. července 2013 v 22:13 | El Lien |  Photography
Jedna fotka z Nižborského nádraží. Už se stmívalo, ale i přesto ta fotka nevypadá nejhůř a jsem s ní spokojená. Jenom se nemůžu rozhodnout jakou barvu zvolit.

Na svojí facebook stránku o fotografování jsem zveřejnila tu prostředí, ale i přesto se chci zeptat i vás, jaká varianta téhle fotky se vám nejvíce líbí.

První fotka je originální. Není špatná, ale jako varianta se mi z těchto tří asi líbí nejmíň. To bude tím, že je originální a nijak neupravovaná :D nebo taky proto, že ubrání barev působí tak jako zajímavějš.


Líčení - Modrá směs

12. července 2013 v 8:58 | El Lien |  Beauty

To líčení mě vážně chytlo takže se článků na toto téma jen tak nezbavíte. Mé fantazii se meze nekladou. Hrozně mě baví vymýšlet nové kombinace a varianty. Dnes je tu líčení s mojí oblíbenou barvou - modrou.

Cardio challange

10. července 2013 v 8:50 | El Lien |  Fitness
O prázdniny jsem co se týče cvičení dost zlenivěla a tak jsem si vytvořila menši cardio výzvu a chtěla bych se s vámi o ní podělit. Kdo neví, co je Cardio cvičení, psala sjem o tom článek ZDE. Výzvu si můýete libovolně stahovat, tisknout, ale na blog přidávejte pouze se zdrojem!

Cvičení provádějte na jednou, některé cviky se opakují a je pauza na pití. Je to takový cvičební program.