Květen 2013

Jak udělat z videa animaci?

31. května 2013 v 14:34 | El. |  Články
Chtěla jsem si udělat z jednoho videa animaci, nebi spíš jsem chtěla udělat jednu animace a nešlo to jinak než z videa a tak jsem tak brouzdala po internetu a narazila jsem na super a hlavně hrozně jednoduchej program, který právě toto umožňuje. Pokud taky máš zájem dělat z videa animaci, čti dále.

1.

Nejdříve, jak se dalo čekat, si ten program musíte stáhnout. Já stahovala na TÉTO adrese. Je to program Free video to GIF converter. Jiné programy s touto funkcí jsem nezkoušela, ale tenhle mi opravdu vyhovuje.


Tričko ''I'm fine'' z TRIKATOR.CZ

28. května 2013 v 6:00 | El. |  Doporučuji

Taky stejně jako já miluješ trička s vtipným obrázkem nebo popiskem? Už tě štve, že tričko, které sis koupila potom nosí celé město? Mrkni na stránku Trikator.cz! Na této stránce jsem si objednala tričko "I'm fine" a ikdyž, nebyla v nabídce moje velikost M, tak mi ho ochotně objednali.


Můj fitness program na tento týden

26. května 2013 v 21:24 | El. |  Fitness
Po tom co jsem v tom unoru pár kilo zhubla jsem na to zase začala pěkně dlabat a zase něco přibrala a tak jsem se ten poslední měsíc rozhodla že začnu pořádně makat a budu se snažit vylepšit si postavu do plavek. Už mám za sebou výzvu s dřepy a teď jsem si udělala celý fitness program a rozhodla jsem se, že se s vámi o něj podělím.

(klikni pro větší rozměry)

Fotky: RUCE x OBLIČEJ

23. května 2013 v 6:34 | El. |  Photography
Tohle jsem viděla před delší dobou na we♥it. Akorát tam ten obličej byl dodělanej počítačově. Já jsem si to zkoušela nakreslit na vlastní ruce, ale jaksi to šlo blbě, hlavně ta pravá ruka a tak to schytala zase Monika. NAkonec se mi to hrozně líbí, vypadá to roztomile.:D


Zase moje gify ..

21. května 2013 v 16:41 | El. |  O mě - nepoužívaná
Já vím, že jsem je sem dávala nedávno, ale oni se mi zase nějak rozmnožily a já si nemůžu pomoct a musim je sem zase dát. To vytváření animací mě šíleně baví a pořád mi nedocházej nápady takže pár článků ještě určitě čekejte.

Minule jsem taky psala návod, jak si někteří přáli a najdete ho na TOMTO ODKAZU.

* Tahle animace je prostě libová. Hrozně se mi líbí. Umím léétaat!

Z deníku pampElišky

19. května 2013 v 20:28 | El. |  Můj deníček
Large

Ten nadpis se mi líbí, to budu používat. Náhodně jsem se inspirovala o literaturu. Četli jsme jakýsi článek (nutno podotknout že vůbec nemám páru o čem byl, ale myslím že něco o sedmikráskách) a nakonci článku bylo napsanáno "úryvek z knihy Z DENÍKU PAMPEILIŠKY" a hrozně se mi to líbilo, ještě k tomu, že je v tom schované mé jméno. ;D

Dneska narychlo sepisuju jenom deníček a vůbec nemám čas na zbyt, Nemám na tenhle týden žádné hotové články v rozepsaných jak je mím zvykem. Nápady sice jsou, ale nemám moc čas je zrealizovat. Dneska bylo tak krásně a už zase prší.. dnes jsem byla s tetou na kole, jeli jsme do Kralup (cca 60 km) a v pohodičce, jsem ráda že jsem jela, ale teď nic nestíhám no. Na rychlo jsem si dodělala ukol z angliny a teď mi zbývá už jen se modlit jestli nebudem z ničeho zejtra psát.

Veryme NAIL PAINT

16. května 2013 v 6:19 | El. |  Beauty

Nedávno mi teta dala dva laky, že si je koupila a že nemá čas si dělat nehty (ona je taková, že strašně ráda utrácí za všechno možná a pak to nepoužívá a nenosí :D) no tak jsem řekla že si to vezmu. Když jsem přišla domu tak jsem to hned vyzkoušela a kouzlo těchto dvou laků mě opravdu zaujmulo. Už tu byl magnetický, praskací, svítící, ale o tomhle jsem ještě neslyšela a pro ty, kteří taky nevědí o čem je řeč jsem připravila tento článek.

Foto - Hrnčířské trhy BEROUN

12. května 2013 v 10:05 | El. |  Photography
Minulý víkend jsem se rozhodla jet s našima na chatu do Račic. Už tam s nima nejezdím, ale jelikož o víkendu nikdo nemohl ven, bylo docela hezké počasí a já nechtěla sedět doma na zadku tak jsem jela. Docela jsem se tam i těšila, protože je tam spousta věcí na focení. Něco málo jsem vyfotila v sobotu a v neděli jsme se s mámou rozhodly, že vyjedeme vlakem do Berouna na hrnčířské trhy.

Bylo tam hrozně moc lidu a letos jsme si žádný hrníček neodvezly, ale za to si máma přivezla nějaké sazeničky a pak pepřenky no a samozřejmě jsme se tam dobře najedli a měli zase skvělou berounskou zmrzlinu!

Na trhách jsem něco málo vyfotila, nic extra, ale tak já ráda fotím takhle lidi v akci, život lidí .. jak nabízejí své zboží a tak. Je v tom podle mě nějaké kouzlo a to se mi líbí:)


Upravování fotek

10. května 2013 v 6:47 | El. |  Články - nepoužíváná
Někdo říká, že by se fotky přírody a tak fotky obecně neměli upravovat. Já si ale myslím, že na málé úpravě kontrastu, či barev neni nic špatného. Vemte si profesionální fotografy, ty také upravují fotky a někteří né zrovna málo. Připravila jsem pro vás článek o úpravách, který vůbec neškodí, spíš naopak . .fotka má pak podlě mě lepší efekt.

Kde upravovat? Já tyhle maličkosti upravuju v Photofiltre, ale dá se to i v jiných různých programech a pokud žádný nemáš a nechce se ti stahovat tak i na stránce Picmonkey máš spoustu možností.

Photography II Jaro

8. května 2013 v 19:59 | El. |  Photography
Jsou tu zase další fotografie, ale fotit mě prostě baví s někým se o to podělit musím a alespoň tu jsou nějaké články. Snad vás ty fotky už moc nenudějí, budu se to snažit nějak střídat (fotky, článek, fotky, článek) ikdyž podle komentářů většinou soudím, že vám tyhle články zas tak moc nevadí. Každopádně tohle jsou fotky z 26.4. když jsem se šla jen tak projít a fotit.