Duben 2013

New in 20.4. a 25.4.

29. dubna 2013 v 20:14 | El. |  Fashion
Už jsem to sem psala, že jsem byla minulý víkend nakupovat v Praze v Paladiu a ještě jsem ve čtvrtek jela na Zličín do Prahy. To, co jsem opravdu potřebovala jsem nesehnala a to nějakíé jarní/letní boty. Samí velikosti 36,37 a t vážně neni pro mě. Nakonec jsem si ale přivezla z obou nákupních center plno triček a ze Zličína jedny legíny a jsem naprosto spokojená.


Photography II Beruška

28. dubna 2013 v 8:47 | El. |  Photography
Protože nikdo se do mého focení nijak nehrne, ikdyž lidi fotím moc ráda tak alespoň tadyta beruška mi trochu stála modelem. Nevím co si o mě musela myslet, když jsem jí přenášela z kytky na kytku a pořád před ní mávala s fotoaparátem. Nakonec jsem vybrala tři fotky.My photo wishlist

26. dubna 2013 v 6:32 | El. |  O mě - nepoužívaná
Až mě udivilo, jak dlouho jsem nepřidala žádný wishlist. Naposledy někdy v říjnu a to je pro mě opravdový rekord. Uplně jsem na nějaký wishlist zapoměla, až jsem ho zase uviděla na jednom blogu a stále jsem to nějak odkládala a dostala jsem se k tomu teprve teď. Abych řekla pravdu, tak jsem pořádně ani nevěděla co přesně bych si přála, protože jediný moje velký přání byla zrcadlovka na kterou jsem si už našetřila a tak proto jsem dala dohromady pouze věci týkající se fotografování.
Ikdyž na většinu věcí si ani šetřit nehodlám, neuškodilo by kdyby mi to někdo chtěl třeba darovat :D Nějací dobrovolníci? :D


My favorite series: Průměrňákovi

23. dubna 2013 v 15:15 | El. |  O mě - nepoužívaná

Posledně jsem psala o oblíbeném seriálu Prrety little liars a tentokrát jsem se rozhodla pro Průměrňákovi. Je to další seriál, který sleduju pořád a jsem do něj totálně zažraná, ale přiznejme si .. na PLL to prostě nemá :D

Fotka na téma: Plyšový přítel

21. dubna 2013 v 11:35 | El. |  Photography
Nedávno jsem se inspirovala jednou fotkou, jenž jsem našla na google (přesně si už nepamatuji a nemohla jsem jí už najít) a něco podobného jsem dneska odfotila. S celkovým výsledkem jsem v celku spokojená. Vyfotila jsem to asi s 5 medvědama, ale tohle mi přišlo nejlepší :D a taky jsem zase využila nový stativ, ještě že ho mám ♥:)

Včera jsem byla celý den nakupovat v Praze v Palladium .. odvezla jsem si 3 trika, ale to, co potřebuju což jsou nějaké jarní/letní boty tak to jsem nesehnala a proto nejspíš dneska ještě pojedu s kámoškou do Kladna se podívat do Daichmanu. Určitě čekejte New in!! :))


Anne Geddes

20. dubna 2013 v 19:18 | El. |  Články - nepoužíváná
Nedávno mi přišel email s krásnými fotky miminek. Hned jsem si o těch fotkách a fotografce začala hledat nějaké informace, protože ty fotky jsou opravdu překrásné a neuvěřitelné. Nechápu, jak ty děti vždycky dokáže tak krásně naaranžovat. Rozhodla jsem se, že vás s ní seznámím a sepíšu o ní pár vět.

Je to fotografka, narozená v roce 1956 v Australii. Aktuálně žije na Novém Zelandu. Fotografka získala za svoje fotografie mnoho ocenění. Nejvíce je proslulá svými fotografiemi dětí. Na jejich fotografiích najdeme děti většino upřevlečeny za fiktivní postavy, zvířata nebo květiny.

A teď už nějaké ty ukázky neuvěřitelných fotografíí. Bylo vážně těžké nějaké vybrat, protože jich má strašně moc a všechny mají v sobě nějaké to kouzlo a jsou jednoznačně moc povedené.


Fotografie téma: MIX

18. dubna 2013 v 19:34 | El. |  Photography
Poslední dobou vážně nic nestíhám. Jelikož se udělalo konečně hezky, tak jsem venku skoro pořád .. jezdíme na bruslích, na kole a tak. Prostě si užíváme toho sluníčka dokud ještě je. Zase jsem začala pořádně hubnout a každé ráno před školou budu chodit běhat .. je to makačka, ale zatím mě to neomrzelo tak snad to tak zůstane. Jak už jsem psala, nemám teď na nic čas. Přijdu ze školy, jdu na brusle, přijdu tak v 8, udělám si ukoly a bay bay. No a blog to je jedna z těch věcí na kterých myslím jako poslední a jelikož jsem si řekla, že blog není povinnost tak prostě to musíte tolerovat.

A teď k článku! I když z téhle várky nejsem tolik natčená tak jsem shromáždila nějaké fotografie. Zase jsem se na zrcadlovce něco přiučila a už na to snad začínám přicházet na kloub.Looklet soutěž - Závěrečné vyhodnocení

16. dubna 2013 v 18:55 | El. |  Soutěže

Jsem totálně nasraná, s prominutím! Když už se do nějaké soutěže přihlásím tak ty fotky pošlu, nebo napíšu, že se odhlašuji, ale tohle, že se někam přihlásíte a potom ty fotky nepošlete.. to je docela vrchol. Rozhodla jsem se, že už jim nebudu pořád psát ať fotku pošlou, ale rovnou vyhlásím výherkyni celé soutěže, která jako jediná posílala pravidelně fotografie. Myslím, že kvůli tomuhle přístupu dlouho soutěže dělat nehodlám.

Nový stativ

14. dubna 2013 v 19:04 | El. |  O mě - nepoužívaná

Jak jsem vysolila 10 000 na zrcadlovku tak jsem si řekla, že mě ten můj malý koníček bude stát víc peněz a hned jsem si začala šetřit na stativ. Chtěla sjem nějaký levnější, ale né uplně za 300 .. chtěla jsem nějaký alespoň trochu vysoký a nakonec jsem si vybrala na internetu asi za 630 i s DPH a poštovným a jsem spokojená.

Internetová stránka: Elektrochram.cz
Výrobce: HAMA
Cena s DPH: 480 Kč (+ 150 poštovné)
Hmotnost: 1740g
Výška: 66-166cm

Omlouvám se za kratší článek, ale nemám teď zrovna přebytek času a tak jenom tak krátce.

Na blogu pod maskou

11. dubna 2013 v 20:16 | El. |  Články
Tumblr_miwik1ylh21s72y6no1_400_large_large
Tak abych šla rovnou k věci. Dnes budu psát o (ne)anonymitě na blogu. Jak to funguje, jak to kdo má a tak dále. Začala bych tím, že jsou různě druhy anonymity, ale o tom až později a tak teda že mě osobně třeba docela vadí to, že už tu nejsem za uplného anonyma, na druhou stranu mě vždycky dokáže potěšit nějaký příjemný komentář na mou osobu.

Pokud toho člověka neznáš dlouho a osobně tak nikdy nemáš šanci poznat jaký doopravdy je a tak to platí i v blogování. Ikdyž si třeba myslíš, že toho dotyčného z jeho článků poznáš tak ne, nepoznáš. Můžeš si o něm maximálně udělat obrázek, ale na 100% ho odhadnout nikdy nemůžeš.

Nejdřív jsem byla na blogu pouze pod maskou, tedy jako uplný anonym a vůbec jsem nepřidávala fotky, nic, ale časem se zaměření mého blogu přeměnilo na autorský a no budeme upřímný .. myslím si, že neanonymní blog je navštěvovanější, protože jsou velice populární videa, články na oblečení a různé recenze a do toho už musíte nějak osobně zasahovat. Teď jsem svou masku tedy zahodila, ale jen s mírou. Svou fotku, nebo video přidám jen málokdy, ikdyž se snažím přidávat hodně kvůli návštěvnosti a taky proto, že mě to baví tak ale jsem radši alespoň trochu pod maskou. Rozhodně NIKDY, NIKDY a do třetice NIKDY bych nezveřejnila na blogu své osobní bydliště. Já jsem dokonce taková, že nepíšu ani vesnici, ale pouze okres. Své příjmení, ikdyž ho netajím tak ho nepíšu. Proč taky, že.