Březen 2013

Pro milovníky hororů ..

30. března 2013 v 8:45 | El. |  Doporučuji
Pokud se najde mezi vámi nějaký milovník hororů, tak čti dál, protože v tomto článku najdeš nějaké tipy na horory, co jsem viděla a u každého měřítko oblíbenosti a měřítko hrůzy :

MĚŘÍTKO OBLÍBENOSTI, aneb jak mě celkově film zaujal:

MĚŘÍTKO HRŮZY, aneb jaký byl film co se týče strašidelných scén

PŘÍPAD ČÍSLO 39


Scary photography

28. března 2013 v 16:19 | El. |  Photography
Jak už jsem v jednom článku zmiňovala, spala u mě sestřenice a co by to bylo za spaní kdyby jsme zase něco nevyfotily, že :D tentokrát jsme ale fotily v noci a skončily jsme asi o půlnoci :D nejdřív jsme dělali roztomilého andílka, ale potom jsme začali Domču tak vylepšovat až z toho vznikla strašidelná mrtvá nevěsta.Přeju sladké sny ..

New in z 23.3.

26. března 2013 v 15:48 | El. |  Fashion
Zase za mnou přijela sestřenice a šly jsme nakupovat do Kladna. Prošli jsme toho hrozně moc a myslm, že jsme nakonec spokojený ze vším. Největší úspěch jsme měli v mém oblíbeném obchodě a to je Gate.

Jako úrvní úlovek sestřenice. Taky jsem si je chtěla koupit, ale nakonec jsem odolala. Teď je mi to trochu líto a možná že si tam někdy pro ně pojedu :D :)

CENA : 250 Kč
OBCHOD: GATE


Dalším jejím úlovkem je tílko lososové barvy. Moc pěkné a měli ho ještě v černé barvě. Možná ještě v nějaké, vím jen, že tyhle dvě si zkoušela a nakonec se rozhodla pro tohle.

CENA: 150 Kč
OBCHOD: GATE


A naposled ještě scháněla boty do taneční alespoň trochu na podpadku a nakonec sehnala dobře.

CENA: 550Kč
OBCHOD: Daichman


A teď už jdem na moje dva úlovky! Sukně nenosím, ale rozhodla jsem se, že prostě budu :D a tak jsem si koupila takovou pohodlnou, černou sukni a už se těším až se oteplí a já si jí vezmu :)

OBCHOD: GATE
CENA: 150 Kč


A naposled jsem si rozšířila sbírku svetříku na další parádní kousek :3 Ta krásná barva na té fotce neni bohužel tolik vidět :/ :D

OBCHOD: CaA
CENA: 250 Kč


Barvení vlasů pomocí křídy?!

24. března 2013 v 8:53 | El. |  Beauty

Už jste o tom možná slyšeli a pokud ne, tak tento článek je určený právě vám. Pokud si chcete nechat na vlasech vykouzlit barevné konečky, ale máte strach, jak by to vypadalo a nebo chcete je mít jen na krátkou dobu tak je tady skvěla metoda barvení pomocí křídy!

Sayoss - Kondicionér

22. března 2013 v 6:38 | El. |  Beauty
"Sayoss - vlasy jako ze salónu" jak můžeme slyšet skoro v každé reklamě na tyto výrobky od firmy schwarzkopf. Nikdy jsem na to nedala, ale máma nedávno koupila kondicionér právě od této značky a jsem s ním spokojená. Jde přesně o Sayoss balzám Repair.

Objem: 500ml
Určení: Dámské
Cena: okolo 100kč

Co slibuje? Pomáhá předcházet lámání vlasů a poskytuje hloubkovou regeneraci. Posiluje vlasy a dodává zářivý lesk

SYOSS REPAIR THERAPY je prémiová řada vlasové péče určená pro suché a poškozené vlasy.Jedinečné složení SYOSS REPAIR THERAPY s pečujícími přísadami vlasy posiluje a dodává jim zářivý lesk. Pro jemné mytí suchých a poškozených vlasů. Uhlazuje vlasovou strukturu

Vyživuje suché a poškozené vlasy.

Po umytí vlasů tímto kondicionérem lze vlasy krásně a bez problému učesat. Vždycky jsem s tím měla pro
blém, že mi vlasy šli špatně rozčesat, ale potom co máme tento přípravek je to skvělý.

Další velký plus je, že teď nemám problém s roztřepenými konečky a vlasy jsou krásně jemné (y)
- Velké mínus musím upozornit, že pokud si dáte velké množství kondicionéru tak máte další den mastnější vlasy, takže opravdu stačí malé množství.

Sečteno a podtrženo!
________________________________________________________________


Klady:
- Objem
- Rozčesávání- Hebké vlasy
- Celkový výsledek

Zápory:
- Velké množství kondicionéru = mastné vlasy
- Cena

Došla jsem k názoru, že si raději připlatím na tento kvalitnější výrobek. :)Vlnité vlasy pomocí žehličky

20. března 2013 v 18:08 | El. |  Beauty
Byla jsem u sestřenice a znáte to, vždycky nafotíme něco na blog. Tentokrát to jsou vlnité vlasy za pomocí žehličky. Snad to je z návodu zřejmé.


1. První krok je snad jasný. Vezmeme si pramínek vlasů. Velikost není určená, ale nejlépe asi tak, jako je to na obrázku. Neberte jich v žádném případě moc, to by to pak tak nevyšlo.

Looklet soutěž - 2.kolo

19. března 2013 v 6:00 | El. |  Soutěže

Je tu druhé kolo Looklet soutěže. Dávala jsem jim čas do 8.3., ale 2 soutěžící ještě neposlali a tak jsem jim dala poslední šanci. Bohužel jeden stále neposlal a tak automaticky vypadava.

Fotky z karnevalu

16. března 2013 v 21:19 | El. |  Photography
Tak je to tady. Jak jsem vám slíbila. Už jsem se o tom zmiňovala na facebooku i tady na blogu, že půjdu fotit na dětský karneval u nás ve vsi. Domluvila jsem se s kamarádkou, která má taky zrcadlovku a byli jsme tam ještě s pár lidma s naší školy.

Nakonec to bylo bezva. Ikdyž to vypadalo, že sme se tam přišli jemom najíst a vykoupit tombolu :D ale nakonec vzniklo pár snad povedených fotek. Ty děti byli tak akční, že bylo těžké je zachytit :D většinou jsem využívala chvíle když se hrála židličkovaná a oni si sedli. :D!

Doufám, že už se oteplí abych mohla více fotit, tadyto počasí mě vážně nebaví a navíc se v tom nedá nic vyfotit. Minulý rok jsme 17. března jeli do Prahy na Matějskou a byli jsme v tričku a teď?!Fotím II Příroda

16. března 2013 v 12:47 | El. |  Photography
Myslela jsem, že když mám novou zrcadlovku tak budu přidávat neustále fotky, ale příroda pořád nějak nespolupracuje a tak za tu dobu, co jsem něco cvakla se mi jich pár naschromáždilo tak vám je sem dám.

Dneska jdu fotit na dětský karneval, tak potom jestli budete chtít tak přidám fotky.Ptám se vás ..

15. března 2013 v 6:45 | El. |  Blog

1. Jaké články by ste tu chtěli?

Pište návrhy na cokoliv. Na články do jákekoliv rubriky, na videa, prostě cokoliv co vás napadne. Pište co máte rádi, čeho by ste tu chtěli víc, nebo naopak co vám tu vadí a chcete o tomto tématu méně článků a nebo něco co vám tady chybí. Každý návrh mě potěší.


2. Napadá vás nějaký project?

Už dlouho přemýšlím co by jsem sem mohla vymyslet za project, ale absolutně nic mě nenapadá. Tak to zkouším u vás, třeba mi dáte nějaký super nápad.

3.Videa?

Přemýšlím o tom, že zase začnu točit videa, nebo alespoň pro zatím se sestřenicí, či kamarádkami. Pokud Vás cokoliv napadá tak taky budu za každý návrh moc ráda!