Únor 2013

Movie animation ^.^

28. února 2013 v 22:38 | El. |  Články - nepoužíváná
Jednou jsem přidala gify s pejskama a kočičkama tak teď jsem se rozhodla pro animace z filmů a pohádek. Zdroj všech animací: weheartit

Harry Potter to jistí :33

Looklet soutěž - 1. kolo

27. února 2013 v 6:00 | El. |  Soutěže

Tak je to tady. Konečně jsem se k tomu nějak dostala. No, o to by ani tak nešlo. Spíš jsem pořád doufala, že se vás přihlásí víc. Přihlásilo se 5 lidí, ale i tak můžeme klidně soutěž uspořádat. Tak můžeme začít.

Jenom pro připomenutí: V každém kole vypadne 1 soutěžící, o kterém rozhodnou porotci (Já + blogerka Mara Rose). Pamatujte si, že co člověk to názor :)

Bloglovin - Měj přehled

26. února 2013 v 15:19 | El. |  Články - nepoužíváná
Když blog.cz změnil hlavní design stránky, tak mi vůbec nevyhovalo, stejně jako většině blogerů, že při přihlášení nemám na titulní stránce přehled mích oblíbených blogerů. Na blog.cz se svalila vlna kritiky a mezi komentáři jsem vyčetla o užitečné stránce bloglovin.

Hned jsem se na zmíněné stránce zaregistrovala a začala sledovat své oblíbené blogery.

Netrvalo dlouho a konečně jsem si zvykla na to, chodit sledovat moje oblíbené blogery na bloglovin a né na hlavní stránku blog.cz, kam jsem byla zvyklá chodit.

Máte dvě možnosti. Buď budete chodit na bloglovin pravidelně, když vás zajímá, zda vaši oblíbeni blogeři nenapsali nějaký nový článek a nebo si je můžete nechávat posílat emailem a to buď jednou denně a nebo při každém vydanném článku.

Follow on Bloglovin
Jak sledovat blogy? Na stránce bloglovin je vyhledávač blogů (pokud máte problém ho najít, klikněte sem), zadáte adresu blogu a až se ten určitý blog nalezne - kliknete na follow.

Dále můžete na blogu najít různe zahraniční blogy na témata jako krása, moda, diy apod.

Stránku bloglovin určitě doporučuji, pomohla mi sledovat mé oblíbené blogery aniž bych musela na každý jejich blog klikat zvlášť.

Fotky - Masopust 23.2.

24. února 2013 v 21:05 | El. |  Photography
V minulém článku jsem psala, že jsem byla foti masopust a jedna slečna mi napsala, ať sem přidám fotky a tak teda je sem dávám. Bohužel jich moc nemám, protože dost chumelilo a tak jsem nechtěla vytahovat ti zrcadlovku aby mi moc nenavlhla, přece jenom jí mám 3 dny a ještě se o ní bojím, když jsem si na ní sama našetřila tak vím, jak je těžký sehnat 10 000 :D

ale tak přece jenom tady nějaké fotky máte. Podle mě je to moc hezký, když se takhle drží staré tradice. Celý masopustský průvod se mi moc líbíl a třeba příští rok půjdu taky za masku. :D Moje máma + teta a ještě jedna jejich kamarádka šly za lidojetky :D a měli to vážně moc pěkný :D


Začínám s Canonem

24. února 2013 v 15:47 | El. |  Photography
V pátek jsem šla úplně poprvé na focení s mojí novou zrcadlovkou a rovnou jsem se dala na focení koní. V sobotu se u nás ve vsi konal masopust, tak to jsem fotila. Pokud chcete fotky z masopustu vidět tak napište, sem do článku jsem je nedala. A dnes jsem se šla jen tak sama projít s foťáčkem a vyfotila pár snímků.

Ještě se s ní učím tak na to berte ohledy a k tomu zkouším fotit na manuál tak to není úplně dokonalé, ale to se časem naučím :)Mé návrhy na polyvore ..

22. února 2013 v 22:20 | El. |  Fashion
Dřív jsem si na téhle stránce hrála furt a po skoro roční pauze jsem na ní zase narazila a připoměla jsem si to. :D a docela mě to zase chytlo. Snažila jsem se dělat různé styly, tak snad si každý nějaký vybere :3

Jaký styl se na vás nejvíce hodí?

- Upřímě řečeno tak z tohohle outfitu bych chtěla hlavně ten top s Mickey Mausem. Po ničem dalším nějak netoužím, ale ten top je boží.

Už je doma♥

21. února 2013 v 21:24 | El. |  Můj deníček
Ahojte děcka! Tak už mi přišla zrcadlovka! Wááu jsem uplně natšená! Přivezli jí tátovi do práce a ten mi psal, že už jí tam má asi v 10 hodin do školy .. celej den jsem se nemohla dočkat. Přišla jsem domu ze školy asi ve 3 .. a ty dvě hodiny čekání na tátu mi přišlo jako věčnost.. když konečně přišel, hned jsem se po něm vrhla ať už mi jí dá :D

Wáá.. tak jsem to tak pomalu vyndavala z té krabice, aby mi nic nespadlo, dala jí dohromady a bylo to.. ještě tam moc fotek nemám, protože přece jenom už je tma tak jsem toho moc nefotila, jenom tak na zkoušku, ále zejtra už jdu fotit s kámoškou, která má taky zrcadlovku, takže teď určitě čekejte hoodně fotek ;) :D

No tak to je asi všechno, jenom aby ste teda věděli, že už je doma :D

My favorite series - Pretty little liars

21. února 2013 v 7:00 | El. |  O mě - nepoužívaná

Rozhodla jsem se napsat článek o mém oblíbeném seriálu, který je jediný co pravidelně sleduji. Už jsem četla i knížku, ale bylo to rozdělené na čtyři části a bylo by to finančně náročné si kupovat všechny a tak jsem začla koukat na tento seriál: Prolhané krásky a moc se mi zalíbil.

O čem je? Před rokem jich bylo pět. Alison, Spencer, Emily, Aria a Hanna. Během jednoho večera se však Alison ztratí a ani roční pátrání nenapoví, co se mohlo stát. Během roku se zbylé čtyři odcizily a zjistily, že je pohromadě držela jen mrtvá Alison. Brzy se však objeví její tělo a dívkám začnou chodit zprávy od někoho, kdo si říká "A" . Vyhrožuje různými tajemstvími, o kterých vědí pouze ony. Existuje také jedno tajemství, o kterém by se skutečně nikdo neměl dozvědět

Můj náror? Je to vážně luxusní seriál, jak už jsem zmiňovala v úvodu tak ho sleduji pravidelně. Je to něco jako detektivní seriál pro puberťáky, protože je v tom zapletena i romantika a hlavně se neví kdo je vrahem té dívky ani kdo jim píše ty dopisy a každým dílem jsou blíž a blíž k odpovědi.

Kreslím .. II Glum

19. února 2013 v 14:28 | El. |  Tvořím
Seděla jsem s kámoškou v lavici o dějepis a nějak jsme se za kecali a ani už nevim jak jsme se k tomu dostaly .. myslim že jsem jí něco kreslila do bloku a ona se mě pak zeptala jestli bych jí nenakreslila gluma :D tak říkám, že klidně, ale až doma. No a tak jsem se k tomu o víkendu vážně dokopala. Našla jsem si na youtube návod a kreslila jsem. S výsledkem jsem celkem spokojena. Co myslíte?


Heart photo collage

16. února 2013 v 14:21 | El. |  DIY

Mám pro vás menší DIY. Většina z vás to asi zná, ale pro tu menšinu o tom píši článek, protože já jsem se k tomu dokopala teprve nedávno. Viděla jsem to na spustě stránkách a videní a moc se mi to zalíbilo. Řekla jsem si, že si to teda udělám, ale nechtěla jsem si ničit zeď.. a tak mě napadlo, že si ho udělám na skříň. Výsledek se mi moc líbí, ikdyž máme pouze černobílou tiskárnu a tak jsem neměla barevné fotografie.