Prosinec 2012

Nový design - Hakuna Matata

30. prosince 2012 v 9:00 | El.

Asi 22. prosince jsem udělala design, který jsem myslela že dnes nastavím, ale povedlo se mi udělat jiný design se kterým jsem spokojenější. Tak třeba ten druhý sem nastavím jindy. Každopádně s tímhle designem jsem spokojená, ale samozřejmě mě zajímá Váš názor.

Balea Young Lovely Raspberry (balzám na rty)

29. prosince 2012 v 13:04 | El. |  Beauty

Jak jsem slíbila, že Vám dám recenze na produkty, které jsem dostala k Vánocům tak začínám s balzámem na rty Balea Young Lovely Raspberry z DM.

Balzám se prodává v balení viz. obr.

Pro někoho je asi výhodnější a možná i hygieničnější balzám v tyčince, ovšem tento balzám vám můžu vřele doporučit. Má krásnou, neodolatelnou malinovou vůni a rty se po nich krásně lesknou. V obchodě DM ho najdete za 29,90 Kč.

Skvěle hydratuje a na rtech vydží průměrně jednu hodinku. Jak už jsem zmínila rty se po něm pouze lesknou a samotný balzám nijak nebarví. Já jsem vždycky měla problémy se suchými a popraskanými rtya nic mi ještě nepomohlo tak, jako právě tento balzám od Baley.


10 věcí, které bych chtěla umět

28. prosince 2012 v 11:07 | El. |  O mě - nepoužívaná
Říká se, že každému jde něco jiného. Někdy mám pocit, že mě nejde absolutně nic, nebo něco co jsem ještě nikdy nevyužila. V tomto článku se dozvíte to, co bych vážně chtěla umět, ale bohužel neumím. Je toho mnohem více, ale to by se bohužel do článku nevešlo :D takže tu máme jen 10 věcí.

Fotografování

Fotit mě baví a fotím dost často. Na moje fotografie se můžete podívat v rubrice "PHOTOGRAPHY". Snažím se pořád zdokonalovat. Samochvála mi nejde takže se do rubriky koukněte a zkritizujte to sami. :D Každým dnem se přiučím něco nového a myslím že jsem od začátku udělala pokrok a śnad to tak půjde dál. Některí ví, že si i šetřím na nový foťák.


Co mi Ježíšek nadělil

26. prosince 2012 v 14:38 | El. |  O mě - nepoužívaná

Jak jsem včera slíbila tak dnes činím. Vstávala jsem asi o pů 12, nasnídala jsem se a hned jsem šla fotit. Rozdělila jsem to na oblečení a ostatní, protože oblečení jsem dostala opravdu dost a to by bylo moc čísel. Takže jako první jdou ty ostatní věci. Vždy to máte očíslované a pod obrázkem ke každému nějaký komentář.

Vánoce jsou za dveřmi .. na odchodu

25. prosince 2012 v 18:04 | El. |  Můj deníček

Od Listopadu jsem se na to připravovala, nakupovala dárky a hned je to za námi. Rozdáno jakoby nic. Možná vás zajímá co jsem dostala. Všechno to nafotím, ale až zítra, dnes nemám náladu. Byla jsem ještě u babičky a přijela jsem až teď. Abych řekla pravdu, moje včerejší a trochu i dnešní nálada je a byla pod bodem mrazu. Sama přesně nevím proč. Nebylo to kvůli tomu že jsem nedostala foťák, notebook ani mobil. O to mi vůbec nejde. O dárky ne, šlo mi o to, že jsme se vzájemně s rodinou nepohodli, zrovna o Vánoce.

Jinak s dárkami jsem spokojena ikdyž jsem nedostala nic velkého - nevadími to. Vánoce nejsou jenom o dárcích. Taky mě zajímá co jste dostali vy? :) Piště ..

Zítra tedy nafotím ty dárky a snad to sem i zítra dám. Nemám totiž přednastavený žádný článek. S blogem a s článkami to teď vidím dobře, protože dostala jsem věci, které můžu do článků použít. Třeba hodně kosmetiky - až ozkouším tak udělám recenze. Taky hodně oblečení - udělám outfity .. a tak dále.

Co plánuji na prázdniny? Popravdě nemám vůbec žádné plány. Nejspíš ven s kamarády, třeba něco podniknout. Rodiče řikaly, že možná pojedem na Vánoční Prahu. Každopádně nic neni jistý a já nemám žádné přesné plány.

Tak to je asi všechno co jsem chtěla napsat. Zítra tedy na 90 % čekejte článek o dárcích. Mám je všude po pokoji takže je musím nafotit a uklidit. Můj celý vánoční úklid pokoje je rázem na nic :D

Štědrý den ..

24. prosince 2012 v 9:09 | El.

Dnes už je Štědrý den. You don't say? Beze mě by ste to nevěděli já vim :D Jo. Těším se a moc) asi jako každý rok. Né jenom na dárky samozřejmě.. No, ale na ty taky :D ale tak samozřejmě sejde se rodina.. bláá blá blá :DD* Jojo.. natěšenost ♥:P

Christmas nails inspiration

22. prosince 2012 v 7:07 | El. |  Beauty
Když už jsme (skoro) všichni v té Vánoční náladě, mám tu pro Vás pár krásných vánočních motivů na nehty z we♥it. Je toho okolo těch Vánoc tolik chaosu, že jsem lepší článek nedala dohromady, ale snad vám to tolik nevadí. MYslím, že v poslední době jsem toho přidala celkem dost (kvalitní) články. Hlavně teď máte asi 3 dny za sebou článek každý den tak mi odpustíte jeden né tolik kvalitní článek, že? :D Ale i tak ta inspirace stojí za to!

* Zítra jdu na konzert Beatles revival. Jako každý rok :D Článek čekejte až v pondělí :)


Konec světa aneb poslední článek?

21. prosince 2012 v 6:00 | El. |  Články - nepoužíváná
Ano, velice originální článek. Nikdo nečekal, že ho napíšu :D Každopádně nebudeto úplně psaný článek, nýbrž video. Dalo mi dost práce tak nekopírovat :)!


PS: Podle mě se žádný konec konat nebude. Normálně půjdem do školy a v pondělí bude normální štědrý den ;)

Jaký je Váš názor?


Super liner DUO od Loreal Paris

20. prosince 2012 v 6:00 | El. |  Beauty
Je tu další článek a zároveň s tím i další recenze. Tentokrát je to recenze na oční linky: Super liner DUO od Loreal Paris. Je to speciální tvar pro dvojitý efekt: úzká strana pro tenkou linku a široká strana pro silnější linku.

DIY - Dárková taška

18. prosince 2012 v 6:00 | El. |  DIY
Je tu další příspěvek do vaší oblíbené rubriky. Ráda vám sem vždycky nějaký návod dám, ale nic mě nenapadalo až když mi naše učitelkla vnukla tenhle nápad :D Jde o originální - vlastnoručně vyrobenou dárkovou tašku.))