Listopad 2012

Doporučuju filmy 04

28. listopadu 2012 v 20:54 | El. |  Doporučuji

Ano! Už to tady dlouho nebylo! Doporučení nějakých tech filmíků. Už je to čtvrtý díl! To to ale uteklo :) Ještě si pamatuju jak jsem nedávno dělala první a on už čtvrtý :D No nic jdeme na to!

Tip na dárek: Pro mámu/babičku.. - Domaluj a daruj!

26. listopadu 2012 v 19:23 | El. |  Články

Vánoce se blíží nezastavitelnou rychlostí a tak začínám s prvními Vánočními články. Ještě nikdy jsem nepsala články o dárkách a tak to tenhle rok chci pořádně vynahradit.
Jako první budu psát o dárku, který je myslím velice vhodný pro maminku a babičku ( Ty to nejvíce ocení ), ale samozřejmě jak chceme. Můžeme i tátovi, dědovi, kamarádovi, přítelovi, tetě atd.

Vyrábím // Vánoční dekorace

24. listopadu 2012 v 18:28 | El. |  Tvořím
Po dlouhý době jsem měla vyráběcí nápadu. Tak jsem vzala psa a šli sme k rybníku nasbírat nějaké větvičky. Doma jsem vyhrabala co se dalo a něco jsem z toho udělala :D JE to nic moc, ale tak stačí mi to ke štěstí.)) Taky už se tak strašně těšíte na Vánoce? Já se nemůžu dočkat. Tak jsem se snad ještě nikdy netěšila. Možná proto, že budu ráda když ten datum vůbec nastane když má být udajně ten hrozivý "konec" světa :D Co si o tom myslíte?


Jak já vždycky říkám: Na živo to vypadá líp :D! Tak se mějte)

Lálálááá ♪♫ Vánoční koledy jedouu..


Jojo. Pravidelný návštěvníci vědí, že tuhle písničku sem dávám každej rok.. Jen zapátrejte v archivu :P

Recenze řasenek

23. listopadu 2012 v 6:00 | El. |  Beauty
Měla jsem doma tři nové řasenky a chtěla jsem na ně udělat recenze. Rozhodla jsem se, že všechny dám do jednoho článku ať těch stejných článků nedělám tolik. Snad vám ve výběru řasenky pomůžu a dáte na moji radu.


Inspirace: Tetování

21. listopadu 2012 v 16:09 | El. |  Fashion
Myslím, že mě chytla další úchylka. Je to tetování. Strašně bych chtěla mít vytetovaného něco malého na ruce (Nemyslím, že bych byla celá pokérovaná), prostě něco menšího. Dneska jsem to navrhovala mámě a řekla mi, že jsem na to ještě moc maličkatá, že si mám dávat ty dětský tetování :D :D (To jí samozřejmě neberu a částečně to chápu) jenže pokud bych někdy chtěla nějakou ozdobu na tělo, bylo by to určitě tetování. Nechci piers ani třeba roztahovák, ale chci tetování. S tím, jak mi máma řekla, že mám nosit ty dětské tetovačky, tak jsem jí vzala doslova :D Dneska nááhodou měla spolužačka strašně moc žvýkaček PEDRO a tak m idávala všechny ty tetovačky a já měla pokérovanou celou ruku :D :D

Pokud jde o typ tetování tak se mi líbí kotva, ptáčci, nápisy, knírek,a křížky, . ;D Líbí se mi toho dost, ale k čemu když na tetování bych si stejně musela počkat? :D


Čemu se vyvarovat při péči o vlasy

19. listopadu 2012 v 6:27 | El. |  Beauty

Asi každá dívka touží po krásně vypadajících vlasech. Tento článek je o chybách, které nejčastěji děláme. Snad vám pomůže.

Jako první se snaž vyvarovat každodennímu mití vlasů.
Jak se řiká, čeho je dost, toho je příliš. To platí i u mytí vlasů. Každodenní mytí vlasy vysušuje a pokud používáš šampon, který není vhodný pro tip tvých vlasů tak se ti budou jednoduše mastit. Chápu, že každý má jiný tip vlasů. Někdo si je umyje ráno a večer už je má mastné a někdo zase si je nemyje 3 dny a máje naprosto v pořádku. Pokud tedy patříš mezi ty, kterým mytí vlasů obden nepřipadá v úvahu. Snaž se používat šampony přesně pro tvůj tip vlasů a snaž se je často měnit. Měj doma např. 3 druhy šampónů a každý den použij nějaký jiný.

Nepovedené plastiky

17. listopadu 2012 v 13:06 | El. |  Články - nepoužíváná
Plastické operace. Způsob s kterým můžete vyřešit svoje problémy. Velký nos může být menší, malá prsa rázem velká .. Je to parádní .. nebo ne?
Né vždycky se všechno podaří podle našich představ. Bohužel někdy to jde špatně vrátit zpátky, ne -li vůbec. Když se kouknu na některé obrázky, jsem ráda za to, co mi příroda sama nadělila.

Touha po dokonalosti

U mnoha případů to bývá tak, že podstoupěj první povedenou operaci a začnou být na nich závislí. Potřebují jich víc a víc, bohužel někdy to nedopadne úplně nejlépe.

Jocelyn Wildenstein - "Díky svým plastikám známá také jako "tygří žena". Utratila za své plastiky okolo 70 milionů korun. Bývalá manželka miliardáře Aleca Wildenstaina. Jocelyn se stala na omlazovacích zákrocích pomocí plastických operacích závislá. Místo nekonečné krásy, kterou si od zákroků slibovala, je z ní ale chodící strašidlo. Za jejím hrůzným vzhledem stojí víc než sedm liftingů obličeje, drastická operace předělání tvaru očí a velké množství kolagenových injekcí do rtů, tváří a brady. Když se jí pak i díky nekonečným plastickým operacím rozpadlo manželství, přilnula ještě víc ke svým zvířecím láskám - kočkám. A pomocí chirurgů bylo jejím úsilím se co nejvíce kočkám podobat."Už je to tady .. Vánoční nálada O.o

15. listopadu 2012 v 21:06 | El. |  Můj deníček

Letos mi začala Vánoční nálada celkem brzo. Už to na mě leze. Zpívám si Vánoční koledy, pojedu nakupovat dárky. Auuu .. uu .. dárky O.o CHtělo by to peníze. Možná. :D Letos budu zase zpívat ze školou Vánoční koledy u rozvicování stromečku. Tentokrát ale vybrali moc pěkný!

Photography El. - růže

14. listopadu 2012 v 6:28 | El. |  Photography
Do toho focení jsem se zase konečně ponořila. Věř, nebo ne .. šetřím si na nový foťák. Šetřím teprve měsíc a už mám světe div se 2000 .. takže my to jde zatím dobře, ale to asi proto, protože jsem měla svátek a ještě jsem potřebovala nový boty, na který mi babička přidala a pak máma ty peníze ni nechtěla. Takže bomba :D už jsem všem řekla ať mi k narozeninám i k vánocům dávají spíš peníze, než dárky a souhlasily, že aspoň nemusej nic vymejšlet. Takže pohodička, jenže než našetřim to bude ještě chvilkz trvat. Asi nechci zrcadlovku za 14 000, spíš nějakej lepší, vymoženější foťáček za 8-čku.

Dneska máme ve škole nějaké divadlo, vůbec nevim co to bude, ale hlavně že díky němu píšeme čtvrtletku z matiky až ve čtvrtek. A už se blíží třídní schůzky .. ááá ..Návod - jak na texturu v PF?

12. listopadu 2012 v 6:00 | El. |  ČlánkyDalo mi to dost práce. Nekopíruj!