Září 2012

VideoTest - Jsi závistivá?

29. září 2012 v 8:08 | El.
Ahoj! Už dlouho tady nebyl videotest. Chtěla jsem nějaký udělat už dávno, ale nějak jsem se k tomu nedostala. Až teď. Snad se vám bude líbit. Dal mi dost práce..


Jak ti test vyšel?


Přihlaš se do soutěže o nejlepší nail art..

Doporučuji // Monte Carlo

27. září 2012 v 6:00 | El. |  Doporučuji

Dobrodružný / komedie / romantický


O čem film je? Připravte se na úžasné životní dobrodružství v Monte Carlu! Selena Gomez (Ramona) září v roli Grace, temperamentní maturantky, která se už nemůže dočkat prázdnin v Paříži, kam se chystá s nejlepší kamarádkou Emmou (Katie Cassidy) a nevlastní sestrou Meg (Leighton Meester). Když na ně ale v Paříži zapomene hyperaktivní průvodkyně, zdá se, že se jejich výlet ocitl v troskách. Místo toho si Grace spletou s bohatou dědičkou a celá trojice se ocitá v Monte Carlu, kde stráví vzrušující týden plný lesku, nádhery a nezapomenutelné legrace!

Pošli originální vzkaz svým kamarádům

26. září 2012 v 6:00 | El. |  Články
Ahoj! Tento článek jsem už na blog psala, ale psala jsem ho tak jako "nekvalitně" znáte to. Když můj blog ještě nebyl na téhle úrovni. Tak jsem se rozhodla pár článků přepsat a začínám u tohohle.

Kreslím .. II Hříbě

25. září 2012 v 7:30 | El. |  Tvořím
Od 27. října 2011 jsem sem nepřidala žádnou kresbu a tak to musím napravit. V poslední době jsem se nějak rozkreslila. Nejsem výtvarný talent, proto sem dávám ty kresby tak málo, ale tak snaha byla. Je to kůň kdyby to někdo náhodou nepoznal :D Prohlížela jsem si kresby co jsem sem dávala přechozí roky a tak jsem si řekla, jak jsem to sem skara mohla dát?! :D No, teď už jsem se snad trochu v tom kreslení polepšila :D


Líbí se vám alespoň trochu? :D


Soutěž! O nejhezčí NAIL ART

24. září 2012 v 6:00 | El. |  Soutěže


Zdravím vás! Je tady zase po nějaké té době soutěž! Tentokrát po úspěšné Looklet soutěži přichází Nail art soutěž. Bohužel, nehraje se o hmotné ceny, ale i tak doufám, že se někdo přihlásí.

Jak soutěž bude probíhat?

Soutěž bude mít neurčeno kol. Tím chci říct, že jestli třeba někdo nepošle vypadne jich víc a tak bude míň kol, nebo nevím kolik se vás přihlásí a tak. Každopádně v každém kole vypadnou 2 soutěžící ( nejspíš, ale zase závisí na počtu přihlášených.) Vaše nail fotky budu hodnotit já a blogerka Mara Rose. Vždycky zadám nějaké téma a na to musíte udělat nail design.
Pravidla:
- Nehty nemusí být tvoje, ale musíš je ty dělat! (Takže můžeš třeba udělat kamarádce)
- Fotka musí být kvalitní! ( Nechce se mi ubírat body za to, že to neni pořádně vidět)
- Musíš vlastnit blog ( s blogem souvisí část ceny )
- Musíš dodržovat udělené téma.
¨
Ceny:
1. místo - Diplom, reklama na mém blogu po dobu 30 dní, úprava fotky, klikací ikona
2. místo - Diplom, reklama na mém blogu po dobu 14 dní, uprava fotky
3.místo - Diplom, reklama na mém blogu po dobu 7 dní

Jak se přihlásit?

Posílejte mi email na adresu: Eliiinka-blog@seznam.cz ve tvaru:
Předmět: Soutěž
Jméno:
Blog
Na emailovou adresu vám budu poté zasílat všechny informace.
Tak to je snad všechno. Snad jsem na nic nezapoměla. Kdyby jste něčemu nerozuměli pište do komentářů nebo na e- mail :)

Mé líčení do školy

21. září 2012 v 19:28 | El. |  Beauty
Ahoj! Tenhle článek jsem už jednou dělala, ale moc se mi nepovedl a ještě jsem se líčila divně :D no a tak jsem se rozhodla že ten článek znova napíšu a nafotím nové fotky. Omlouvám se za kvalitu fotografií, ale stála mám foťák v opravně takže je to foceno mobilem.


Můžeme začít!

18. září 2012 v 19:29 | El.

Jsem tady! Začínám zase aktivně psát! Za včerejšek, dnešek a neděli jsem napsala 7 článků. Vím, že nic extra, ale alespoň něco. Na nějakou domu mám konečně články a hlavní je to, že mě to zase začalo bavit. Chci to tu zase pořádně rozjéct a to myslím doslova. Bohužel se mi ještě nevrátil foťák z opravny a tak nemůžu točit videa. Každopádně s článka,i počítejte!

A teď vás prosím o zodpovězení následujícíh otázek:

1. Jaké tipy článků vás nejvíce baví?
2. Co vám na tomto blogu chybí?
3. Jaké články by jste si tu přáli?

Díky, moc mi to pomůže.

Menší pauza

14. září 2012 v 19:44 | El.

Ahoj děti. Nemám vůbec čas. Mám 4 x týdně odpoledku a potom jdu ven. Vrátím se v 7,8 nebo v 9 a to už si musim udělat ukoly, vykoupat se a jít do postele. Chci aby ste věděli že se polepším. Dám si pár dní pauzu. Ale ta pauza bude taková, že na blogu nebudou články, ale budu je psát a budu se snažit jich udělat co nejvíc abych je přednastavila. Dále mám foťák v opravně takže nemůžu ani točit videa. Super. Zítra má strejda oslavu takže tu tuplem nebudu a v neděli chci jít zase ven takže nevim jak to budu stíhat. Ale nebojte.

Co teda po té pauze můžete čekat?
- videa ( až budu mít v poho fotak samozřejmě )
- nějakou soutěž
- plno článků

Dejte mi čas :))


Nové úlovky

12. září 2012 v 6:00 | El. |  Fashion
Ahoj ! Za poslední měsíc jsem nasbírala pár nových věcí :) Vím, že teďka nenajdete na blohu moc kvalitní články, ale nemám vůbec čas! Jo.. tuhle výmluvu používám furt, ale je to pravda. Blog beru jako povinnost a to nesmim! Proto mějte trpělivost. Já až si najdu čas a budu mít náladu tak budu psát, ale teďka ne..

My playlist 03

10. září 2012 v 6:00 | El. |  Hudba

Aloha ! Nemám vůbec nápady na články a ani čas, ani náladu. Tak mě prosím omluvte, ale je tady asi né moc oblíbený playlist. Časem se snad polepším, ale teď je toho na mě začátkem roku trochu moc.