Květen 2012

Nový design - SAKURA

31. května 2012 v 20:34 | El.

Tak je tady :D Konečně jsem se dokopala k tomu novému designu! Není nijak náročný, ale mě se celkem líbí :) Jarní, veselí design.. :))

Jediný co mě štve je to bílí místo v menu.. nejde mi odstranit! Ještě si s tim pohraju ale vůbec nevim co zatim vězí..! Pozadí v menu neni žádný v bílé barvě! :/ :D

tak jo.. dneska zase jenom takhle MINI článeček a zejtra asi taky nic nestihnu :((

Jak se vám líbí design?

Nevíte jak odstranit to bílé pozadí? :DDD


Nestíhám, nestačím...

30. května 2012 v 18:11 | El. |  Můj deníček

Ahoj! Takže teď jsem přijela unavená z hip hopu kam jsem jela hned po škole, teď si musim udělat úkoly a budeme grilovat tortily :P :D Takže nestíhám napsat článek ani udělat ten design :( Navíc se mi ani nechce, protože včera jsem se s tím mordovala doslova 4 hodiny a pak mi to stejně nevycházelo! Grrguihgth..! Zítra ho ale už snad stihnu, pokud ne tak v pátek :D v pátek už by to měl být určitě :D a i nějaký ten článek ))

Teď ale píšeme pořád nějaký testy a já si musim trochu zlepšit známky + chci sportovat abych do léta ještě něco shodila ;D takže tu nečekejte žádný EXTRA články. Teď jsem si koupila ten magnetický lak jak jsem o tom psala článek takže až to vyskouším tak udělám video..:))

Otázky do videoodpovědi


28.5. byl překonán rekord v návštěvnosti!


Díky ! Vážně mě to překvapilo! :)) a taky jsem nečekala že se bude ten DIY návod tak líbit ))

Tak teď si jdu rychle udělat úkoly a jdem grilovat! Mějte se!

Moje výrobky z korálků

29. května 2012 v 6:00 | El.
Protože už mi skončil kroužek korálkování tak jsem připravila pro vás článek o mích výrobkách které jsem měla doma. Většinou jsem je totiž o Vánocích rozdala, ale ty co jsem vyráběla po Vánocích až do teď mám, tak tady je máte:

Přívěšky

Jako první přívěšky. Dva na sobě nemají "šňůrku" :D ale to nevadí, protože je stejně nosit nebudu ;D Nejvíce se mi asi líbí ten strom. Né jako modní doplněk, ale prostě jako ozdoba :) K tomu modrému byly ještě náušnice, ale ty se mi zničily :/

DIY - Vtipná cedule na dveře

28. května 2012 v 6:00 | El. |  DIY

Je tu druhé DIY. Ikdyž je zase jednoduché, snad vás něčím inspiruju. Jde o vtipné cedule na dveře. Jdou sice celkem levně koupit třeba v hračkářství nebo na internetu, ale to už si je můžete vyrobit podle své fantazie.

Je samozřejmě spoustu možností jak si tuto cedoli můžete vyrobit. Já si vymyslela svůj způsob a ten vám tady taky napíšu.


Dobré ráno

26. května 2012 v 11:15 | El. |  Můj deníček

Zdravím všechny. Je krásné sobotní slunečné ráno a já nemám co robiť. Tak píšu, ikdyž vím, že vás ty deníčky zovna dvakrát netáhnou.

Nebude to jenom deníček, ale i informace pro vás co se tady bude dít a tak podobně. Popravdě se toho tu asi moc dít nebude. Nemám nápady na články, nemám čas na psaní článků a nemám náladu na psaní článků. Vím, že teďka na blogu neni nic extra, ale asi zase začnu točit videa a dělat nějaké DIY návody, ale musíte mi dát čas.

Dále chci připomenout pár událostí:

Otázky do videoodpovědi

Project- Tvoje recenze

Návštěvní kniha


To je asi všechno ohledně blogu. A z mého sobního života? Nic zajímavého. Dneska půjdu asi jenom ven a zítra pomáhat na Den dětí. Tak si užijte víkend! Páčko!


* Já na Gifyo.com :P

My mobiles

25. května 2012 v 16:47 | El. |  O mě - nepoužívaná
Nemám nápady na články, ale chci aby tu alespoň něco bylo. Takhle to dopadá. Každopádně je tu článek o mích mobilech, které jsem v minulosti měla. Takže se ještě jednou omlouvám za nekvalitní články, ale vážně mi uplně došli nápady a nemám čas ani náladu na nějaké složité články. Díky za pochopení a teď dost keců a jdeme na to.

Nokia 3510i


Tenhle mobil byl můj uplně první. Dostala jsem ho po ségře asi v 7 letech. Možná se vám to zdá brzo, možná pozdě, ale pro mě to bylo dostačující. Měl barevný displej a líbil se mi v tom, že se jeho kryt dal měnit za barevné a z různými vzory. já měla třeba kryt s Tweetem ;D Měla jsem ho dlouho. Asi 3 roky a přemluvila jsem rodiče na nový :)


Pište otázky

24. května 2012 v 15:17 | El.
Kašlu na to. Začínám zase točit videa a je mi jedno kdo si o mě co myslí.

Tak pište otázky do videoodpovědi!! + pište co by jste sem chtěli za videa :))


Otázky, které jste už psali:

- Ve který den máš odpoledku?
- Jakou právě teš knihu (tedy pokud nějaká je)?
- Který předmět ti jde?
- A který naopak ne?
- Jaké je tvé nejoblíbenější pití?
- A jídlo?
-Ty nosíš kontaktní čočky? Já jestli se nepletu tak jsi měla brýle. Nebo už se ti zrak zlepšil?
-Jak se jmenuje tvůj pes?
-Měš někoho s kym řešíš takový ty všelijaký dívčí věci? S kym?
-Piješ energeťáky?
-Nejoblíbenější blogy?
Nosíš někdy šaty, sukně? :)
Na jakou školu chceš jít?
V jakém jsi ročníku?

Afro cirkus, afro cirkus .. :'D

23. května 2012 v 6:00 | El.

Né, nejsem nemocná. Jenom nemám nápad na článek a dopadá to takhle ;D Myslela jsem, že na dnešek nic nepřednastavim, ale včera asi v 8 jsem si chatovala s kámoškou z hip hopu a tak jsme se nějak dostali k tomuhle videu a řekli jsme že by to byla drsná sestava na hip hop ;D No a potom jsem tak brozdala na youtube a pouštěla si videa z pohádek :DD'

Stránky na upravování fotek

21. května 2012 v 12:59 | El.
Dneska jsem pro vás připravila článek, který možná oceníte. Je pro ty, co si nechtějí stahovat složité programy a chybí jim stránky jako je Picnik. Snad se vám článek bude líbit.

Picmonkey

ODKAZ → PicMoney je skvělá náhraška Piniku. Určitě doporučuju. SKvělé efekty, písmo, kliparty.. všechno! :)Fotky Krkonoše 2012

20. května 2012 v 18:47 | El. |  Photography
Jak možná víte byla jsem od 9. do 13. května v Krkonoších na prodlužený víkend. Byli jsme téměř až na hřebenech Krkonoš, ale zima nebyla, jenom v sobotu. Tady máte tři fotky. :)