Únor 2012

* Úsměv prosím! : ) * Smile please * : )

29. února 2012 v 17:00 | El.

Ahoj! UDělala jsem novo ustánku na facebooku s názvem: * Úsměv prosím! :) * Smile please* :)

Budu ráda, když se přidáte a ještě:

Nechtěl by být někdo spolumajitelkou a pomoct mi rozjéct stránku?


Budu ráda, napište do komentářů. Pokud vás bude víc, vyberu si zatím jednoho max. 2 a později kdyžtak doplním ;)
Outfits II My look [ 4 roční období ]

29. února 2012 v 12:00 | El. |  Fashion

Ahoj! Je tady další LOOKLET. Doufám, že vám to moc nevadí. ;) Tentokrát jsem to rozdělila na 4 roční období ;) Takže můžeme začít.

Jaro

Na jaro jsem vybrala krásnou košili s kratšími roztrhanými kalhoty dopněné s taškou, teniskymi a ještě nějakým itěmi dopňky. Tenhle outfit se mi líbí. Košili mám taky a moc ráda je nosim a prot jsem je vybrala i na tento outfit. Ty jeany se mi nehorázně líběji, hned bych je brala! ♥


WayfarerCZ

28. února 2012 v 12:00 | El. |  Články - nepoužíváná

Nejspíš tu stránku znáte, ale i tak jsem se rozhodla o ní napsat, protože tam moc ráda nakupuji.

Wayfarer.czZase jednou deníček

26. února 2012 v 12:00 | El. |  Můj deníček


Tak jsem přemýšlela jaký jednoduchý článek napsat v neděli a napadlo mě, že jsem už měsíc
nenapsala do deníčku. Tak to musim rychle napravit. ;)

Celý týden proběhl celkem v klidu.

Pondělí

- Pondělí upně normální jako každé jiné pondělí. Nic zvláštního. Ráno jsem vstala, šla do školy, ve škole jsem se poprala s matikou ( vůbec to nechápu) potom tam odseděla 5 hodin, šla domů vyvenčila psa, umyla nádobí, udělala ukoly, zase šla se psem, četla jsem si knížku , šla jsem napsat nějaké články na blog, musela jsem se učit zeměpis :/ - vykoupat, zalehnout, juknout na partičku, spát. :D

Úterý

Uterý? Nic zvláštního! Zase, jako pondělí. Vstala jsem, šla jsem do školy ( Psali jsme z MATIKY, to dopadne..) po škole jsem šla s pejskem, potom jsem si četla, udělala ukoly, šla na počítač, potom jsem si zase šla číst, potom vykoupat, koukla jsem se na "MÉDIUM" :D Potom na Jak jsem poznal vaší matku ;) a pak jsem zalehla a spala ;D

Středa

Středa byla divná. :D Celou noc jsem ležela v teplém župánku pod dekou a pod peřinou a stejně jsem mrzla! :/ :D Ceoý den mi nebylo nejlíp :( K tomu ještě to co se stalo o velkou přestávku! :D Já jsem kámošce dala svojí svatčinu :D jogurt :D a ona ho ze srandy celej chrstla na mě :D Skvělý no :D Takže jsem tam po škole chodila jenom v tričku a mrzla! :/ :D Myslela jsem, že jí zabiju :D Tak jsem nějak přežila odpolku a po ní jsem jela na Kladno a chvíli jsem nakupovala. Koupila jsem si nějaké věci na vyrábění. Afroháčkky, gumové konce a drátek. Potom jsem šla na Street dance a po něm jsem nějak dojela domů :D a lehla jsem si a myslela jsem že už se nezvednu ;) Né, ale nebylo mi moc dobře..

Čtvrtek

Ve čtvrtek jsem zaspala :D Naštěstí jsem přišla do školy v čas, ale stáli mi vlasy a byla jsem nenamalovaná :D Celý den byl vopruz :D Do 3 odpolka a pak domu dělat ukoly, věci do školy, byla jsem na počítači, napsala pár článků, musela jsem se naučit básničku na ČJ.. a tak dále a tak dále. Nic zvláštního.

Pátek

V pátek jsme měli ve škole nějaký představení :D Potom jsem šla na kroužek "korálkování" potom se psem babičce a zpátky :D Večer jsem si udělala ukoly, abych to měla za sebou, byla jsem na kompu, koukala na telku a tak znáte to :D Pátek :D No a dneska jsem byla naposledy ve škole protože nám začínají Jarní práázdniny :P Huráááá ;)

Sobota

V sobotu jsem byla sama doma a nehorázně jsem se nudila. Venku bylo teploučko! Konečně! A já trčím doma :/ Nikdo s kamarádů nemoch. Tak jsem šla k babičce. Ta ovšem nebyla doma tak jsem šla zase domu. Nevadí, aspoň jsem se prošla.

Neděle? Dneska pojedu za sestřenicí.

Joo a hlasuj pro mě v soutěži Miss! ;) :D Budu moc ráda! Jsem tam jako El.

http://data.whicdn.com/images/22229576/tumblr_lyinc8VHl71ropi0ao1_500_large.gif


Jo a ještě:

Líbí se vám aktuální design?

Já už mám totiž vyrogbenej novej a trochu složitější :D Ale vim, že tenle jsem měnila před týdnem, tak zase nechci furt měnit design :D Ten design vypadá asi takto:
Nechci vám ho uplně ukazovat, to je překvapení :D Takže jenom zmenšenina :DÚčesy II Inspiration 001

25. února 2012 v 12:00 | El. |  Beauty
Ahoj! Jak jsem řekla už minulý týden. O víkendu nebudou žádné složité a pro mě pracné články. O víkendu je mnoho lidí pryč a já pak ty dlouhé, obtížné články píšu pro sebe. Takže tady máte zase jenom inspiraci, ale tentokrát na téma: ÚČESY. Zdroj inspirace- Weheartit.comOutfit #5

24. února 2012 v 12:00 | El. |  Fashion

Čauky, čauky, čauky, čauky! Našla jsem ještě v počítači outfit, který jsem fotila se sestřenicí. Nevím jak vám, ale mě se líbí.

Tričko: Reserved
Pásek: Reserved ( byl k tričku )
šortky: New Yorker
Brýle: Ray- Ban


Jak se vám tento outfit líbí?

Úprava fotky- Katty Pery (3x) Hlasuj!

22. února 2012 v 12:00 | El.
Ahoj! Dřív jsem hodně upravovala fotky na webové stránce: Picnik.com a upravila jsem na 3 způsoby fotku nějaké celebrity a potom se hlasovalo v anketě, která fotka je nejlépe upravená. Rozhodla jsem se že to ještě alespoň jednou uskutečním když maj ten picnik rušit. V minulé anketě ( článek ZDE ) vyhrála tahle fotka:

Moje oblíbené blogy

21. února 2012 v 12:00 | El. |  O mě - nepoužívaná

Ahoj! Slíbila jsem, že připravím článek o mích oblíbených blogách. Tak tady je ;) Doporučuji se na všechny podívat! Chodím na ně každý den a moc mě inspirují! ;)


Prostor pro vás

20. února 2012 v 12:00 | El. |  Blog

Ahoj! Mému blogu se od minulých let viditelně zvedla návštěvnost. Za to vám moc moc děkuju! Snažím se psát pro vás články, které vás baví a které baví i mě. Někdy je to těžké a proto vám chci dát v tomto článku prostor. Pište co chcete. Jaké články, videa by ste tady chtěli mít a já se vám budu snažit vyhovět. Budu vážně moc ráda za každý návrh! Pokud je to ovšem anonymní, můžete mi napsat na email: Eliiinka-blog@seznam.cz

Taky budu ráda, když napíšete, co vám tady chybí a já se budu snažit všechno doplňit.
Berte navědomí, že natáčím teď méně videí (více ZDE) ale stejně se vám budu snažit vyhovět.


Nový design II Superman

19. února 2012 v 18:43 | El.

Ahoj! Dneska jsem přemýšlela o tom, jaký design bych mohla udělat a napadl mě superman. MYslela jsem že to bude bypadat lépe, nakonec se mi to moc nelíbí, ale nevadí, celkem ujde.Ikonky u rozcesníků:
Poprvé jsem vyměnila ikonky u rozcesníku, tak se můžete kouknout! ;D

Ikonka u komentářů:→ Tak to je asi vše. Snad se líbí. Zítra nečekejte moc SUPER článek, ale pro mě je důležitý. ;)
Pište, pište jak se design líbí!