Leden 2012

Jak se [Ne]fotit?

31. ledna 2012 v 12:00 | El. |  Články - nepoužíváná

Na začátek:

Jako první by ses měla hezky upravit! Nemusíš si dávat tunu make-upu a řasenky! Stačí když si rozčešeš vlasy a..no prostě se upravíš podle toho,jak si myslíš,že ti to nejvíce sluší! ;)

Prostředí:

Důležité je samozřejmě i prostředí! Rozhodně bude vypadat lépe,když se vyfotíš venku v přírodě,než v pokoji,kde máš nepořádek!Ale ani fotky ve vnitř s krásným pozadím samozřejmě nevypadají špatně ;)

[Zdroj obrázku: WE ♥ IT]

-celý článek-

Facebook stránka

30. ledna 2012 v 21:02 | El.

Ahoj!

Tak co? Zítra je ten den ;) Ano, stresujem se měsíc před tím a pak si zajdem jenom pro kus papíru a všechno už je za náma ;) a pak se zase začnem učit až měsíc před prázdninama ;D

No,ale k nadpisu:
Založila jsem Facebook stránku blogu!


Tak pokud se ti můj blog líbí,přidej se! ;))

Barbie styl

30. ledna 2012 v 12:00 | El. |  Fashion

Ahojté!
Poslední dobou jsem se nějak rozepsala na téma: Moda.Tak tady je další článek,ale tentokrát jsem se zaměřila na Barbie styl.

Co je vlastně Barbie styl?

"Moderní oblečení, boty na podpatku, dokonalý make-up, pohotové chování, naivita, růžová barva a někdy i přetvářka. Barbie styl je způsob života. Barbie panenku pozná snad každý.Základem v oblekání jsou růžový outfit doplněný mnoha volánky, stužkami, mašličkami, pásky a dalšími ozdůbkami. Samozřejmostí jsou taky postavu obepinájící trička, kalhoty, krátké sukénky a minišatičky. Každá správná barbie se musí pěčlivě starat o svůj zevnějšek."


-Celý článek-


Fotky II 28.1.

29. ledna 2012 v 12:00 | El. |  Photography

Alóóóóóóóóhááá :P


Včera jsem šla ven se psem a brala jsem si foťák ;) Venku je všechno suchý a ošklivý,takže jsem asi z 50 fotek vybrala dvě nejhezčí ;) Dala jsem je do černobílé barvy,veřte,že v té barevné nevypadali zrovna nejlíp ;) Nijak víc sem je neupravovala. ;)
-------
-První fotka se mi celkem líbí ;) Tadyty ehm vodopádky? :D Nevim jak to nazvat :D Ste už mohli vidět v rubrice fotky, ale fotila jsem je na podzim s barevnými stromy, takže fotka je veselejší narozdíl od téhle :)


-Celý článek-

Nový design II Cookie Monsta♥

28. ledna 2012 v 13:23 | El.

Ahoj! Vím,že jsem design měnila nedávno,ale prostě tamten se mi nějak moc nelíbil a já chtěla něco jednodušího.Poslední dobou jsem se zamilovala do Cookie Monster ♥ :) :D* a tak jsem s tím udělala i design. Tenle tu snad bude dýl ;) Doufám,že se líbí i vám!Outfits II Polyvore

27. ledna 2012 v 16:58 | El. |  Fashion
Ahoj!
Dneska jsem tvořila na Polyvore a vzniklo z toho pár oufitů..Doufám že se budou líbit ;) Napište kterej se vám nejvíce líbí! ;)

1.

První outfit vystihuje přesně můj styl! Sladila jsem všechno do červeno-modré barvy.Mnoho lidí říká,že tyto dvě barvy k sobě vůbec nejdou,mě se naopak moc líbí! Vybrala jsem modrý top s Mickey Mausem s červenými jeany a potom jsem už vybírala doplňky ;)


-Celý článek-

Takový období..

25. ledna 2012 v 21:48 | El. |  Můj deníček

Achjo..je tu zase jen deníček..Mrzí mě to,klesla mi navštěvnost! Vím,že nepřidávám zajímavé články,ale prostě mám teď takové období,že nic mě nebaví,na nic se netěšim a tak! Vím,že nejsem jediná..už jsem to psala v minulém deníčku..je to asi tím vysvědčením..každopádně já se vysvědčení nemusím bát!Trojku z Matiky jsem si vyrovnala na dvojku a mám jedničku z Angliny! To se u mě nevidi :D

Strašně se chci vrátit na lyžák! :D Bože! ale nehorázně! Nikdy bych nevěřila,že se mi tam bude tak strašně líbít! Fakt se těšim na příští rok! Určitě pojedu! :D

No..tak nebudu vás zatěžovat dlouhým deníčkem! Zítra možno ráno natočim moje každodenní líčení do školy,ale nevim teda jestli se mi do toho bude ráno chtít..no uvidim!Zejtra snad tu bude článek,ale nic neslibuju!Mějte se mnou strpení,mám prostě takové blbé období a furt se drřím toho,že blog je zábava,né povinnost :)

Tak teĎ už mi jde můj oblíbený seriál :D Jak jsem poznal vaší matku :D Tak já mizim! Papa :*

Videoodpověď 0.3. (1.část)

24. ledna 2012 v 12:00 | El.

Ahoj!

Je tu KONEČNĚ! třetí VIDEOODPOVĚĎ! :D Vím,že mi to dlouho trvalo,ale prostě mi to nějak blblo :D a je rozdělená na dvě částí,tu druhou čekejte v nejblišší době ;)+ slíbené oblíbené blogy!


a další..


My "FFFUUU" xPP

23. ledna 2012 v 18:00 | El. |  O mě - nepoužívaná

Ahojtéé!

Asi ste si všimli,že se momentálně na Facebooku hodně rozmohli komixi,trollface (ij.) Jsou to takové komixi z koncem "FFFFUUU" a " Fuck YEA" apod. :D Většinou ukazujíí na to co děláme často :D :D

Tady máte příklad jednoho povedeného:

Ale tento jsem nedělala já!! ;D

Někdy vám jsem dám článek s těma nejpovedenějšíma komixama! :DD

▼ :DD Tak a toto je ta MOJE výroba!!! :DD ▼Už dlouho jsem přemýšlela,že něco takového vyrobim :D a posledních pár dní jsem si tohle furt řikala :D Takže jsem to vyrobila :D Klidně sdílejte! xPP

Já jsem ho vyráběla v PF, ale vy si ho klidně můžete vyrobit ZDE !!!


Moje nástěnka :)

23. ledna 2012 v 14:50 | El. |  O mě - nepoužívaná

Ahojtéé!

Tak jsem se zmohla na článek! :D Tentokrát je o mé nástěnce! Nejdřív jsem chtěla natočit video,ale pak sem si řekla,že by to stejně bylo dost krátké a nezajjímavé video a tak tedy tady máte jenom článek,ale tak nevadí no.. :)) Jinak pořád je před vysvědčením-tedy pořád platí,že tu netrávím tolik času ;))

Takže..co by měla obsahovat nástěnka? To se říct nedá! Můžeš si tam dát co chceš a co se ti líbí ;)) Nástěnku jsem dostala asi před 3? rokama a jsem za ní ráda,protože když třeba nevim..dostanu nějakej diplom-hned si tu vpichnu na nástěnku a bez ní bych si to dala někam do šuplíku a ani bych o tom nevěděla ;)

Takže..co všechno tedy moje nástěnko obsahuje:

V první řadě je tam hodně fotek- Ano fotky ♥ Samozřejmě-mám jich hodně nalepených na skříni(mohli ste vidět ve videoprůvodni pokojíkem) ale na nástěnce je jich taky požehnaně ;)
-Vytisknuté
-Ze školy

Dále tam mám pohledy.To jsou ty s těmi zvířátky ;) Miluju zvířátka a tak jsem si je tam dala ;)

Další tam mám přívězky! ;D

Také nějaké podpisy! V pravo nahoře můžete vidět vlajku s podpisem Ondry Pavelce a dole je utržek z časopisu s podpisy členů skupiny Koblížc!.

A jako poslední tam mám diplom z lyžáku ♥

----CELÝ ČLÁNEK----