Červen 2011

Zpátky s Čabárny

29. června 2011 v 17:10 | [E]louš.[ek]
Ahojky.Ze školou sme byli na 3 dny na Čabárně.Už sem se o tom zmínila v nějakém článku.Nestihla jsem vám to napsat v neděli,protože jsem musela balit a nestíhala jsem to.Na čabárně to bylo užasné..:) Byli sme tam ještě z jednou školou z Lán a jsou tam užasný lidičky..:)** Měli sme nějaký EKO (?:D) programy a každý večer diskotéku..♥ Až budou nějaký ty fotešky tak je sem možná dám..:P Tak jo..:) Zítra poslední den..♥ Hurá,sláva..:) O každé dovolené vám dám SNAD včas vědět..:)
Tak se mějte..:P

Už jen pár dní ♥

20. června 2011 v 17:51 | [E]louš.[ek]
Ahojky,tak už jsem zase dlouho nepsala,tak se po dlouhé době zase ozývám.Už jen zítra a pozítří se budeme učit!:D Wouuuw..:D Čtvrtek odevzdáváme učebnice,pátek je třídnická hodina a pondělí,uterý a středa jedeme na Čabárnu!:D Jůůůchůů.! Na vysvětšení budu mít dvě nebo tři dvojky to rozhodne zítřejší test z dějepisu,takže se budu muset jít šprtit.:D Spolužáci mi to dovolili,že se mi prej nebbudou smát,že jsem šprt.Mam povolení..:D Ze srandy samozřejmě..:D No tak já už jdu se šprtat,snad už naposled v tomto roce.Už se moc těším na prázdniny bude pr...čá..:D No tak jo,já mizím se šrotit..:D PP..:)
Tady je ještě návštěvnost,děkují..!:) :P


Navstevnost za minuly tyden (13.6. 2011 - 19.6. 2011) je:
Pondeli: 30
Utery: 36
Streda: 25
Ctvrtek: 23
Patek: 32
Sobota: 33
Nedele: 25

Celkem: 204

Upravená fotečka-Michal Šeps

18. června 2011 v 11:03 | [E]louš.[ek]


Zhulenej,ale dobrej...:) :D

Upravená fotečka-Pejsci

18. června 2011 v 10:57 | [E]louš.[ek]


Už jsem to našla..:D

12. června 2011 v 19:10 | [E]louš.[ek]
Proměna dokonalá:
Proměna neboli metamorfóza znamená změna tvaru a vzhledu těla. Nejvyvinutější hmyz má životní cyklus, který zahrnuje dokonalou proměnu. Z vajíček se líhnou larvy nebo housenky, které se dospělým exemplářům vůbec nepodobají ani tvarem ani vzhledem. Larvy rostou, několikrát se svlékají a nakonec se promění v kuklu . Uvnitř kukly se reorganizuje celé tělo, až se vylíhne okřídlený dospělý jedinec.

Proměna nedokonalá:
Na rozdíl od toho postupná proměna, v níž se tělo plynule během mnoha stádií stále více podobá dospělci, je určitě životním cyklem původního primitivního hmyzu. Tuto "Nedokonalou" proměnu nacházíme u rovnokřídlých, švábů, termitů, jepic, vážek a ploštic.

Jsem z5..=)

12. června 2011 v 18:59 | [E]louš.[ek]
Tak Ahojky,Tak sem se vám vrátila..:) Už sme se vrátily před obědem ptž strašně pršelo:/ Ale newadilo,já jela s kámoškou do aquaparku,byla prča....:):D Na chatě jsem si vyrobila jenom naušnice a nakreslila příšeru tak to sem potom dám..:D Tedka asi budu upravovat ZASE fotky,strašně mě to baví..:D Pravě hledám na intaku jakej je biologickej rozdil mezi proměnou dokonalou a nedokonalou.Nechce mi někdo ušetřit práci?:D No v uterý jdu k zubaři brr,se netěšim..:( :D No tak já jdu ASI něco upravit teda až najdu ten rozdíl mezi proměnou dokonalou a nedokonalou:D

Jedu na chatu

10. června 2011 v 15:53 | [E]louš.[ek]Tak dneska jedu zase na chatu(jako téměř každý víkend) tak tu až do neděle nnebudu.Už se tam moc těším.Zase ale budu určitě vyrábět a kreslit takže sem na blog něco přibyde a ne jenom upravování fotek.Když mě tak baví upravovat ty fotečky:D Určitě zase někdy udělám návod,to už mě tolik nebaví,ale co bych pro vás neudělala že?:D
No zase jsem začla víc přidávat a je vidět,že i komentáře se začínají množit a to sem moc ráda.Na nový design zatim nijak nemyslim,hlavně tenhle je tu chvíli a nějak se moc nehrnu na dělání dalšího,takže tenhle tu ještě chvilinku bude.No,žádný akce jako školy v přírodě atak nebudou,jenom jedem na 3 dny na ČABÁRNU ze školou v Lánech,ale to je až 27.-30.6.No až ono se to už blíží a zase to uteče jak voda.No tak se tu mějte PP:)

Videonávod-Jak upravit fotky na www.picnik.com /3/

10. června 2011 v 15:11 | [E]louš.[ek]
Je tu další moje video s upravováním fotek.Strašně mě to baví.Tentokrát jsem upravovala fotku Seleny...:))

http://www.youtube.com/watch?v=GGy4eGkxmPk

Upravená fotečka-kotě

10. června 2011 v 14:11 | [E]louš.[ek]
Zase a zase upravuju..:) Tentokrát roztomilou čičinu.:).:D


Upravená fotečka-štěně

9. června 2011 v 21:06 | [E]louš.[ek]
Poslední dobou mě nějak baví upravovat fotky,takže tady je další.Tentokrát roztomilé štěnátko zlatého retrívra..:)