Srpen 2009

diplomek for my SB!!

31. srpna 2009 v 8:33 | Eloušek a MirQa

Kdo??

31. srpna 2009 v 8:26 | Eloušek a MirQa
http://cm1.theinsider.com/media/0/90/97/miley-and-vanessa_472x710.0.0.0x0.472x710.jpeg

Postavy

31. srpna 2009 v 8:24 | Eloušek a MirQa

Tomáš Pacovský
Tomáš Pacovský
Tomáš
Tomáš Pacovský(45). Dřívější diskozpěvák, nynější majitel obchodu s hudbou. Pasivní dobrák, který se snaží brát život zodpovědně, ale díky svým blízkým skoro pořád nevychází z údivu. Poprvé se rozezpíval, když mu bratr Ozzák hodil na nohu cihlu, podruhé při policejním výslechu, když Ozzák vypustil rybník a Tomáš uvízl v bahně při jeho výlovu. Potřetí už Tomáš zpíval dobrovolně a rád. Díky jeho fistuli neměli Pacovští v domě ani jednu myš. Už od dětství je Tomáš tak trochu svým bratrem využíván. Když se spolu jako kluci vloupali do kostela, aby vyzkoušeli varhany, Ozzák hrál a Tomáš šlapal měchy. Tento způsob dělby práce zachovávají dodnes. Kdysi Tomáš v pop music mířil k metám nejvyšším, jeho fotografie visela nad postelí nejedné fanynky i fanouška, plnil diskotéky i kapsy svého manažera, pak ale propadla jeho druhá deska a šoubyznys ho zavrhl jako přísný otec zlobivého synka. Z bludiště zmařené kariéry ho vyvedla až dcera, která se mu narodila a o kterou se musel záhy starat sám s bratrem Ozzákem. Na šoubyznys zanevřel, zpívá si už jenom v koupelně, upnul se na rodinu a na svůj obchod s deskami. Touží už jenom po klidu a sklence dobrého vína, ale jeho tužbám jaksi není dopřáno. Divení je jeho hlavní životní náplní.

František Pacovský
František Pacovský
Ozzák
V matrice vedený spíš pod jménem František Pacovský(50). Tomášův starší bratr, který celý svůj život zasvětil heavy metalu a hard rocku, a rád by na svou víru obrátil i ostatní. Je to takový metalový Cyril a Metoděj v jednom. Pivo je pro něj něco jako svěcená voda pro křesťana. Už od malička ho vzrušoval rytmus. V pravidelných intervalech mlátil do všeho, co bylo při ruce: ohrádka, talíř, kočárek i hlavička jeho mladšího bratra. Chtěl se stát bubeníkem, ale než se naučil pořádně bubnovat, bicí, které dostal pod stromeček od škodolibého strýčka, propil. Zbyly mu jen paličky a činel. Jeho skupina Krakatice, do které se mu podařilo zlanařit pouze svého bratra, to nedotáhla ani k prvnímu koncertu. Když Tomáš Krakatici opustil, aby mohl lámat srdíčka pubertálních fanynek, Ozzák se zařekl, že už s ním nikdy v životě nepromluví. Několik let mu to dokonce vydrželo, ale narození Tomášovy dcery Ivy ho přitáhlo zpátky do rodinného hnízda. Připomněl bratrovi dávné ideály, vyjedl mu ledničku, ucpal odpad u vany a zabral pokoj - prý jen na týden, ale do dneška se neodstěhoval. Dobrosrdečný Tomáš ho zaměstnal ve své prodejně desek, čímž si nasadil blechu do kožichu. Ozzák je totiž velmi svérázný prodavač, který odmítá kšefty s hudbou. Striktně ji rozděluje na dobrou a špatnou - tu špatnou prodávat odmítá a tu dobrou rozdává i zadarmo. V jeho drsné, plameny ošlehané metalové hrudi se ovšem skrývá dobré srdce, které o sobě někdy, když je správná konstelace hvězd, dá i vědět.

Marcelka Divićová
Marcelka Divićová
Marcelka
Marcelka Divićová (40). Někdejší fanynka Tomiho Paciho se po letech vynořila z anonymity jako finančně zajištěná zralá žena, aby svému idolu nezištně splatila vše, co jí svými písněmi dal. Většina lidí už na Tomiho dávno zapomněla, ale ona ne. Dodnes si živě vybavuje vyprodaný koncert ve Slaném, kde se svému idolu přiblížila takřka na dotek. Mohla si na něj sáhnout, když při zpěvu písně Vidím tě tu pořád neviděl na cestu, zakopl o reproduktorovou skříň a spadl po hlavě do davu rozvášněných fanynek, ale její ostýchavost jí to nedovolila. Když po dvaceti letech spatří svého již trochu opotřebovaného hrdinu, ihned ví, kterým směrem napřít svoji aktivitu. Usoudí, že Tomášův obchod s deskami potřebuje stůj co stůj dát do pořádku a okamžitě se dá do práce, ať už se to někomu líbí nebo ne. Marcelčino pracovní nasazení je skutečně obdivuhodné, ale ne vždycky za něj sklízela vavříny, vlastně nikdy. Ze všech předchozích zaměstnání musela odejít pro svou přílišnou horlivost. Vlastně ani pracovat nemusí, vždyť její chorvatský manžel Zoran je bohatým podnikatelem, velmi ale touží po seberealizaci. Má ambice, které jí nedovolí jenom lenošit. Kromě praní, žehlení, vaření, uklízení, spravování domu, šití, nakupování, sledování módních trendů a zpráv potřebuje také nějak aktivně vyplnit svůj volný čas. Teď znovu objevila Tomiho Paciho a hned má o seberealizaci postaráno. To je celá ona, zase může řešit problémy cizích lidí. Ještě má ráda svého muže a růžovou barvu, nic dalšího ke štěstí nepotřebuje.

Iva Pacovská
Iva Pacovská
Iva
Iva Pacovská(16), Tomášova jediná dcera, se možná jeví jako obyčejná šestnáctiletá holka, ale její život rozhodně obyčejný není. Nebo je snad běžné, když vás místo matky vozí v kočárku dlouhovlasý a otrhaný strejda s knírkem, který u toho kvílí jako kytara a tahá si s sebou basu piv, aby nezemřel žízní? Iva bohužel vyrůstala bez matky, ale za to s dobrosrdečným otcem Tomášem, který vyměnil koncertní šňůru za šňůru prádelní, aby mohl věšet pleny. Díky Ozzákovi Iva poslouchala místo ukolébavek Led Zeppelin a místo do ZOO jezdila na rockové festivaly, kde se stejně pohybuje mnoho individuí zvířatům dost podobných. Zatímco její dospívající vrstevnice mají plnou hlavu módy, kluků, tance, diet a bohužel i halucinogenních látek, Iva se stará o domácnost a na to ostatní jí zbývá žalostně málo času. Některé domácí práce fakt nesnáší, ale třeba vaření má vyloženě ráda, už jenom kvůli tomu, že třeba takovou svíčkovou dokáže vydírat svého otce. Nejradši by se odstěhovala, ale protože má otce a strejdu ráda, nic takového neplánuje. O Tomášově popové kariéře toho Iva moc neví; každý střípek mozaiky, který připomene zašlou slávu Tomiho Paciho, je totiž z pohledu teenagera vyrůstajícího ve třetím tisíciletí natolik obskurní, že Iva raději nechce vědět víc.

Alexandra Bůčková
Alexandra Bůčková
Saša
Alexandra Bůčková(16), Saša, je Ivina nejlepší kamarádka. Bydlí přes chodbu a moc toho nenamluví, už si totiž zvykla, že ji málokdy někdo poslouchá. Nemůže se ubránit dojmu, že ji všichni přehlížejí, světlo se zřejmě kolem ní tak zvláštně láme, že není vidět. Směle ji tedy můžeme srovnávat s neviditelným letounem F-117 Stealth. Mohla by toho zneužít a třeba krást v samoobsluze nebo cestovat v MHD načerno, ale to ona kvůli své čisté a naivní duši nedokáže. Její neviditelnost nefunguje akorát ve škole, když se zkouší. Má pocit, že je v životě předurčena k prohrám, a každá událost, ke které kolem ní dojde, ji v tom pocitu jenom utvrdí. Smůla se jí lepí na paty jako psí exkrementy v parku, ale ona se kvůli tomu nerozčiluje, ona se snaží s tímto hendikepem smířit. Aby naplnila svůj osud, vymýšlí katastrofické scénáře. Útěchu hledá i v hezkých písničkách, Tři čuníci jsou jejími favority, dokonce nepohrdne ani hitem Tomiho Paciho. Má ráda školu, ale snaží se to utajit, aby ji spolužáci nezlynčovali. Když si chce udělat opravdu radost, dá se do vyšívání.

Alexandr Bůček
Alexandr Bůček
Lexa
Alexandr Bůček(16), Lexa, je Sašino o 4 minuty starší dvojče. Na rozdíl od sestry mu nechybí sebevědomí ani odvaha, spíše naopak, příroda mu však ubrala někde jinde. Podle Ivy je Lexa pako a debil a globálně vzato není daleko od pravdy, i když ji to samotnou štve, protože Lexa jí není lhostejný, navíc bydlí přes chodbu, takže by za ním nemusela daleko chodit. Iva tajně doufá, že je jenom opožděný, že zbytek mozku mu zázračně doroste. O co víc je Lexa neschopnější, o to větší chuť má vrhat se do věcí po hlavě. V jeho případě by se rčení "Kdo nic nedělá, nic nezkazí" dalo rozšířit na "Když něco udělá, vždycky to zkazí". A když něco dělá, tak s absolutním nasazením, které trvá maximálně den. A ty zmatky kolem. Je přesvědčený, že s ním Iva jednou bude chodit, jen jí to prostě ještě nedošlo. Ale Lexa má času dost, bude se o Ivu pokoušet tak dlouho, dokud jí to nedojde. S radostí čerpá nové podněty; když si jej Ozzák vybere jako učedníka své svérázné životní filozofie, neváhá ani vteřinu a vrhne se po hlavě do "studia".

Simona Bůčková
Simona Bůčková
Simona
Simona Bůčková, drsná, životem vycepovaná barmanka. Matka dvojčat Saši a Lexy. Samoživitelka, která ví, že co si nezařídí, to nemá, spoléhá především sama na sebe a umí v tom chodit. Zejména Tomáš si k ní chodí pro rady a uklidnění. Manžel od ní utekl a vzal si s sebou kromě dětí všechno, co pobral. Simona prakticky pořád pracuje ve své Hospodě u Jezevce, takže má na své děti minimum času. P

Comeback – 15. díl – Taneční

31. srpna 2009 v 8:22 | Eloušek a MirQa
Comeback – 15. díl – Taneční
Mládež se chystá do tanečních. Tomáš vybral Ivě tmavé šaty, které se hodí spíš na pohřeb. Ona by ráda něco odvážnějšího, ale její staromódní otec je rezolutně proti a hledá oporu v Marcelce. Jenže ta nečekaně přizná, že sama chodila do tanečních v šatech, které byly nejodvážnější ve všech zemích RVHP. Saša je na tom ještě hůř než Iva; v šatech od Simony, které mají jen historickou cenu, je neviditelná snad i na přechodu pro chodce. Lexu taneční nejdřív moc neberou, nakonec ho ale začnou vzrušovat, bohužel jinak, než by si přál. Marcelka zjistí, že Tomáš je na tanec totální dřevo, a začne ho doučovat. Netuší, že její dobře míněná snaha se obrátí proti ní. Na prodloužené se ukáže pravda v celé své nahotě, a to doslova.

Krásna animace>3

22. srpna 2009 v 10:56 | Eloušek a MirQa
zdroj:http://

smajlíci su IN

22. srpna 2009 v 10:54 | Eloušek a MirQa
Btx:HeZKý žHE?

i love you

19. srpna 2009 v 13:32 | Eloušek a MirQa
Náhled obrázku

emo smajlíci

19. srpna 2009 v 13:24 | Eloušek a MirQa

smajlíci písmena

19. srpna 2009 v 13:24 | Eloušek a MirQadalší smajlíci

19. srpna 2009 v 13:24 | Eloušek a MirQa