Listopad 2008

jake delas sporty?

28. listopadu 2008 v 16:49 | Eloušek
http://www.metodyk_mgr_katarzyna_niedoba.republika.pl/olimpiada.jpg

jake mas konicky?

28. listopadu 2008 v 16:46 | Eloušek
http://dytrt.dyrema.cz/images/Image/sport1.jpghttp://rybareni.fishing-aussie.com/_data/1181031587_48.jpghttp://www.interregion.cz/turistika/vylety/vylety_uvod.jpghttp://media.novinky.cz/618/106189-original-hqxkq.jpghttp://www.zahrada-brno.cz/zahrada-foto-02.jpghttp://www.sportovni.net/ims/clanky/2895-tanec2.jpghttp://www.spellstudio.cz/obrazy/pap/pap_fotograf.jpg

jakou barvu mas vlasu?

27. listopadu 2008 v 21:08 | Eloušek
http://paysites.mustbedestroyed.org/booty/rose/rosedonate0035.jpg

Místo pro vaší reklamu

23. listopadu 2008 v 18:46 | El.
Asi jako skoro každý bloger/ka nemám v oblibě reklamy,ale i já sem za ten svůj "blogerský život" napsala hodně reklam a chápu vás.Vymezila sem tedy místo pro vaše reklamy.Sem nemusíte psát,že se omlouváte a takovýhle kecy.=D Prostě napište reklamu a Bay Bay :)

ashley a mary kate olsenovi

15. listopadu 2008 v 11:51 | Eloušek


ashley

15. listopadu 2008 v 11:44 | Eloušek

mary kate

15. listopadu 2008 v 11:41 | Eloušek


emma watson životopis

15. listopadu 2008 v 11:36 | Eloušek
Datum narození: 15.04.1990
Místo narození: Oxford, Anglie
Znamení: Beran
Emma Watsonová sbírala herecké zkušenosti v různých divadelních představeních už od malička. V sedmi letech vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie.Se svou filmovou postavou má prý společnou lásku ke kočkám. Emma zbožňuje zvířata, ale kočky nejvíc, doma má dvě jménem Bubbles a Domino. Její nejoblíbenější postavou z knihy je rovněž Hagrid, neboť navzdory tomu, že je to obr, dokáže být velmi citlivý.

Emma Watsoni počtvrté ztvárňuje lehce knihomolskou, ale velmi vřelou Hermionu Grangerovou, která se ve čtvrtém dílu vrhá i do jiných dobrodružství, než jsou ta, která jsou vepsána v knihách. Její role Hermiony byla sice první příležitostí, kterou ji svět profesionálního herectví nabídl, avšak její přirozený talent byl zřejmý již od raných let.

Její vynikající výkon v roli Hermiony jí po světě zajistil přízeň fanoušků a prestižní cenu AOL Award v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli, kterou získala hned dvakrát. Samozřejmě za Harry Potter a Tajemná komnata a Harry Potter a Vězeň z Azkabanu. Za roli v Harry Potter a vězeň z Azkabanu získala díky čtenářům časopisu Total Film cenu Best New Performer. Emma se v současné době snaží skloubit hereckou kariéru se školními aktivitami.

Baví ji hokej, házená, tenis a atletika. Zajímá se o umění a chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení. Mezi její oblíbené aktivity také patří navštěvování přátel a rodiny, cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a Ohnivý pohár) a zpěv.

emma watson obrazky

15. listopadu 2008 v 11:32 | Eloušek

Hannah Montana životopis

14. listopadu 2008 v 16:14 | Eloušek
Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví.